Slovenija
21 ogledov

Na levici samo Jankovićev kandidat?

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gec 10:48 09.februar 2012.

    anonimni 12,se mi kar smiliš,ko prepisuješ neumnosti od tvojih desnih bratov.a ti veš,da je ljubljana glede na število prebivalcev skoraj najmanj zadolžena občina???povej to svojim rumenim,ki vidijo samo v jankoviču problem.jankovič je dober gospodarstvenik zato vam gre v nos.kot slovenec ...prikaži več ponosno povem,da sem ga volil in še stokrat ga bom ,pa če vsi pocrkate...

  • anonimni12 10:20 09.februar 2012.

    lepo nas je jankovic kostal se nadalnjih 600 jurjev

  • izRODEk 08:02 09.februar 2012.

    Več ali manj je jasno, da bo zmagala Pozitivna Slovenija. Drugo je pa to, da na levici je tako ali tako (kar se parlamentarnih strank tiče) samo še Pozitivna Slovenija leva stranka. Ostalo so pa pribočniki narodnih izdajalcev!NE janšizmu!

  • Ronald Reagan 09:00 09.februar 2012.

    Samo Ljubljana-center čefurizma si lahko izvoli takega župana...

  • gec 09:33 09.februar 2012.

    ne glede na to kar pišete o ljubljani ste verjetno folš ker živite v nekih fukojebinah.samo tok,da vam povem,da toliko kot je ta (opankar,paprikar itd po vaše)župan g.Jankovič naredil za to mesto,ni sposoben noben vaš rumenokljunec.očitno je to odziv na ...prikaži veča njegovo sposobnost.raje se zakopljite v vaše vukojebine in bodite tiho,ker v nasprotnem primeru vam se lahko zmeša...

  • gec 10:50 09.februar 2012.

    ne nabijaj prazne slame...

  • KLOBO 11:46 09.februar 2012.

    iz RODEK!! si pa pravi izrodek!! Narodni izdajalec ti je fotr!!

  • KLOBO 11:50 09.februar 2012.

    Tvoj rdeč kljun se že od daleč vidi! Tudi tvoja inteligenca sega le do št. 30, da si lahko št. napišeš na roke!! No drugače pa imate nov šport: Skakanje iz 3. nadstropja na glavo v sneg! Sicer zlomiti si ...prikaži veči ne moreš nič, ker tudi v tintari nimaš nič!

  • gec 11:54 09.februar 2012.

    e moj klobo-klovn,a si cel dan rabu mislt,kaj boš napisu?revček,na studencu imajo zate vitaminčke...

  • gec 12:05 09.februar 2012.

    klovn-revček,tvoji mami bi blo bolj,da je meter drv rodila,bi se saj ogrela,kot pa tebe idiota...

  • PIKO5 13:57 09.februar 2012.

    SLOVENEC to je narodnost; državljan je pa lahko vsak, od srba do zimmbadvejca ali kdor ima za kilogram mesa, toliko je bilo vredno državljansvo Slovenije. Vsak državljan ima volilno pravico, tukaj nastopi problem TRENIRKE.

  • nostradamus 08:53 09.februar 2012.

    torej smo za tebe vsi ki nismo volili (ali pa sploh nismo volili) jankovica in PS izdajalci kot zapazam iz tvojih komentarjev vidis samo rdece ali belo kar je popoln nesmisel slovcev nas je nekaj cez 2mio in hvala bogu ...prikaži večgu da imamo razlicna prepricanja tako verska kot politicna vse ostalo vodi v enopartijski sistem ki obstaja le se na kitajskem in v severni koreji poizkusi razumeti tudi ostale in jim ne vsiljuj svojega mnenja mene osebno ne moti ce je bantu crnec predsednik slovenije in bo poskrbel za dobrobit vseh nas niti me ne moti ce je jehova prica ali zagrizen komunist vsi smo mi ljudje in cas je da tudi ti prides do teh zakljuckov

  • anonimni12 10:24 09.februar 2012.

    ekonomske logike pa nimas. Denar, ki ga je dobil na up je zmetal za trivialne investicije, ki ne nosijo dolgorocnih ucinkov. Denar bi moral najprej nameniti za razvoj, z ustvarjeno dodano vrednostjo pa bi lahko investiral razne obnove ulic in ...prikaži več trgov ter mostov. Saj je res, da je lepo za pogledat, samo dejansko je to tako, kot ce bi si revez najprej omislil nova oblacila na mesto da bi poskrbel, da bo zasluzil vec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.