Slovenija
16626 ogledov

Na ljubljanski šoli čakajo, ali bo moral razred v karanteno

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marsal22 15:06 05.junij 2020.

    da se po trgavinah "pametnjakoviči" sprehajate brez mask , je kriv bedak KREK !!!!

    • marsal22 16:40 05.junij 2020.

      medtem pa si oglejte kako so opremljeni zdravniki v zdravstvenih domovih in s kakšno lahkoto pridete do njih !!

    • fiston 17:18 05.junij 2020.

      Ja tudi Krek. Ampak danes sem bil v Mercatorju, pa 1/4 brez mask približno, pa nobena trgovka nikomur ni nič rekla. Po drugi strani pri dostavi na dom ne moreš plačati niti ob prevzemu s kartico, ker jih tako skrbi ...prikaži več za varnost kupcev in zaposlenih. No pred mesecem in nekaj ni bil problem, zdaj je. Blef. Sem vrata toliko odprl, da je oni lahko dal noter terminal, pa sem vstavil kartico, pin odtipkal s kemičnim svinčnikom, da ne bo treba razkuževati. Človeka niti videl nisem... Res cel cirkus.

    • Mesija 18:47 05.junij 2020.

      Če je pandemije ali epidemije konec, potem mask ni! Če pa je, potem pa maske so. Zdajh se naj pa odločijo ali je ali ni. Ne pa da se na vsake pol ure izmišljajo neke nove ukrepe. Slabši smo od Butal.

    • marsal22 19:15 05.junij 2020.

      epidemija je administrativni ukrep in ne samo zdravstveni ! Nošenje mask pa mora biti obvezno, da do nove epidemije ne pride !

    • fiston 16:37 06.junij 2020.

      Maske so vedno, ko je epidemija so zaščitno sredstvo, ko ni epidemije so higenski pripomoček. :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.