Svet
43 ogledov

Na mejo Kfor in kosovski policisti

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 14:23 16.september 2011.

    Ajmo bračo Srbi to golazen sa špecialcima brzo počistiti. Bude li među njima i koji naš , mogli bi i malo pripaziti,al u suštini nedajte si smetati !

  • gec 20:48 16.september 2011.

    tebi pa res ni pomoči,očitno si neozdravljivi bolnik,bogi revček,se mi kar smiliš.samo pazi da te kak srb ne izsledi,pa ti nabije zobe v grlo...

  • privat 11:30 17.september 2011.

    ha ha ..srbijanček ,kaj vi ne znate nič drugega kot grozit,posiljevat,morit ,ogrožat,....kaj si debilen¨!! Srbija samo Beograd za zdej,kasneje pa beograd priključiti veliki bulgariji! Kje pa bo v bodočnosti srbija??? Za tebe je rešitev pišeš v latinici in dokaj čisto ...prikaži večo Slovensko..no vidi se da si čifur z malo izobrazbo...no to nemoremo obsoditi

  • privat 09:26 18.september 2011.

    ah še en morilec srbskega izvora?? Pojdi raje na srbski časopis tam boš dobil sipatizerje psihopat ....kaj je novega ,samo srbija je zopet manjša!!

  • privat 19:49 18.september 2011.

    ah četnik ostane četnik...samo da je majhen in nemočen pa je pravici zadoščeno!! Sej si mali nemočni,črni delavc?? Črn si kakor tvoj oče Turk...ha ha produkto Turkey..vsi ste eni majhni zajebantje in samo delati neznate...ha ha ja mislil sem kako ...prikaži več vas bomo zbrisali z zemljevida ..mislim tisto vas Srbijo (beograd) saj drugo tko nebo dolgo vaše...kaj ste bogi mali črni sužnji Slovenije!

  • gec 16:18 17.september 2011.

    mater ti se obrača v grobu idiot psihopatski,rajši pojdi v polje dokler je čas,kar se pa srbijančkov tiče ti pa vsaj povedo v obraz vse.imam občutek da si pedofil ali grozota človeška ki se skriva za blogi in forumi.p.s. očitno ...prikaži več ti je srbijanček ženo nategnu ,da jih tok sovražiš...

  • gec 14:53 18.september 2011.

    si mislu napisat z mape prihodnosti,revež bolani ,rajši se zapri v svojo sobo in crkni,ker si itak pred razpadom.

  • privat 19:21 16.september 2011.

    nikoli več srbijanček ne bo srbski čevel teptal....jaz osebno ne pristanem nekaj več kakor srbija samo beograd ali Velika Bulgarija..na koncu ,kaj niste vi izmišlen narod(srbi)?? pol vas je ciganov ,dosto mrtvo štetje dugo pa muslimani in katoliki!! No jaz ...prikaži več sem za veliko bulgarijo ,ker vem da ni v bodočnosti nobene srbije!

  • gec 12:28 19.september 2011.

    iztrebek človeški,malo poglej ocene tvojih pedofilsko bolnih komentarjev in se poberi od tam odkoder si prišel(bosna ali hrvaška)in pusti ljudi pri miru ker si že rahlo dolgočasen.majhen n nemočen si ti in tebi podibni bolniki ki klilajo in drkajo po ...prikaži večo forumih.z zemljevida pa se sam zbriši,kajti ljudem bi naredil velikansko uslugo.če bi se pred 20 leti bi že bilo prepozno.

  • privat 08:23 26.september 2011.

    ah sej se ne rabiš bati ...vse je že določeno in dogovorjeno...beograd ostaja morilsko mesto samo kasneje bo to državica morilcev!.. Ja oluja je bila ta prava odlučitev za vas

  • gec 14:51 18.september 2011.

    revček zaostali,še svojega 6 letnega otroka (ČE GA SPLOH IMAŠ, ČE NI TO SPET PLOD TVOJIH PSIHOPATSKIH IZPADOV.)izrabljaš za svoje šizofrene izpade.pojdi raje v polje,take vzamejo čez vrsto,ker si resen problem v današnji družbi.

  • privat 09:20 18.september 2011.

    ja verjetno imaš prav...ha ha srbijanček,samo nekaj imam tudi jaz. Srbi ste vedno manjši in zginjate z mape bodočnosti. Šiptarjem pa dajem ppav saj to je šiptarska zemlja in ni od večnih morilcev in posiljevalcev kot praviš...da mi ni srbijanc ...prikaži več nat. žene ha ha ..tukaj ni nasilja srbskega zato oni ali vi bolj malo dobite..ha ha ha

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.