Slovenija
31 ogledov

"Na menjavo pnevmatik sem čakal pet ur"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 11:06 16.november 2012.

    Gnetejo se ljudje , nagnetejo se lahko tudi avtomobili . Nagnetenje ljudi v čakajočo urejeno vrsto , ni gneča, ampak čakalna vrsta oz. čakanje. Ni ne gužve ne gnečA .

  • bobr 21:43 29.oktober 2012.

    www.avtokombicenter.sina Viču.ni gužve

  • fowler 21:34 29.oktober 2012.

    menjam okrog 15. oktobra in nimam težav...

  • Erika Brecelj 23:10 29.oktober 2012.

    Kje je prednost, če ljudje menjajo pnevmatike zadnjih nekaj dni? Vedno menjam pnevmatike vsaj tri do štiri tedne prej in to izgleda tako, da se pripeljem direktno na dvigalko, počakam 10-15 minut in to je to.

  • Darko 23:18 29.oktober 2012.

    ni gužve - pravilno ni gneče

  • Darko 23:19 29.oktober 2012.

    kera panika okoli menjave teh jeb... gum.

  • klincek 18:42 30.oktober 2012.

    ka pa jih ni zamenu avgusta ko ni gužve

  • ManyManyMen 09:24 22.november 2012.

    Hahahaha.. Zima je presenetila voznike ??? Kaj a je bila lansko leto 2 mesca kasneje ???? Zadnje minute gredo menjat pnevmatike potem se pa še pritožujejo da so vulkanizerji počasni... Svašta! Malo začnite razmišlat!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 08:20 30.oktober 2012.

    A je mar padal te dni po Sloveniji sneg?

  • Žurnalček 11:14 16.november 2012.

    Prevozil sem Višnjegorskega v smeri proti NM brez problema z letnimi v isti uri . Ko sem bil že vesel , da je en problem mimo , sem naletel na Trebanjskem delu AC , na popolnoma nemogoče pogoje . Čeprav ...prikaži več je bilo na cesti mogoče samo 2-3cm snega. Bremze niso absolutno nič prijemale in peljal sem se na tem delu 40km/h, gledavši naprej , da ni pred menoj kakšnega naleta in bo potrebno zavirati in peš bežati z ceste .

  • mumbly 20:37 29.oktober 2012.

    Ali imate preveč ali pa premalo časa? Kaj pa če bi namesto k vulkanizerju v Ljubljani (kjer je gneča) odšli k vulkanizerju na obrobje Ljubljane, ker tam nikjer ni take gneče kot v Ljubljani. Npr. Iz Ljubljane do Grosuplja se ...prikaži veče pripeljete v 15 minutah vožnje po predpisih in takoj, ko zapeljete z prvega (ali drugega) izvoza imate do prvega vulkanizerja le še minuto vožnje. V približno eni uri ste lahko že doma. Če vam je pa škoda bencina za to pot imate pa časa na pretek.

  • Oxxo 20:56 29.oktober 2012.

    Zima NI presenetila vseh voznikov. Nekateri smo se varno vozili v nedeljo po zasneženih cestah, za razliko od tistih, ki so z letnimi pnevamtikami vozili po prehitevalnem pasu AC 50 km/h in povzročili zastoj na višnjegorskem kalancu "v nazavest"...<br ...prikaži več />Napovedi vremenoslovcev so bile jasne - ampak navada slovenčkov je, da je treba čakati "5 min do dvanajstih" oz. kar na "dvanajsto uro" in potem pričakujemo, da bodo vsi skalali okoli nas in vse bo gotovo v 15 min. Malo morgen!

  • MK 22:40 29.oktober 2012.

    Menjal danes v lj. Čakal 10 min na vrsto.Ne vem kateri kret-en pa gre in čaka 5 ur. V 5 urah sem že na drugem koncu Slovenije z biciklom.Sploh pa bo toplo naslednje dni. Če ne ...prikaži več bi mel danes rezervirano že od 10 dni nazaj bi še počakal par dni, da folk neha paničarit.

  • Senior 16:41 30.oktober 2012.

    Če je čakal pet ur za zamenjavo, potem mu vsi klikerji na delajo pravilno,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.