Slovenija
880 ogledov

"Na metadonu sem bil osem let"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 22:57 19.november 2013.

    O fak ti si res ... na enih močnih drogah. Psihopat neumen.

  • mph 00:29 20.november 2013.

    Je v zadnjem stadiju janšitisa, ni pomoči.

  • Žurnalček 09:26 20.november 2013.

    Kazen za posest več kot 2g droge - smrt z obešanjem. Problem rešen !

  • 96_z 21:01 19.november 2013.

    v Sloveniji je velik problem, ker enostavno ni takih psihiatrov kot v Ameriki, oz., ker je splošno prepričanje, da če hodiš k psihiatru si pa nor. V Ameriki je to nekaj popolnoma običajnega in tako bi moralo biti povsod. Če ...prikaži veče bi človek poznal odvisnika, ga bi moral takoj prijaviti, ta pa bi moral na zdravljenje, če ne bi sledile negativne sankcije. S tem ni heca...le kaj bo v prihodnosti. Odvisnost se bo večala , predvsem, če bodo finančna situacija takšna še naprej, sploh pa brezposelnost.

  • privat 08:52 20.november 2013.

    rešitev je preprečiti dostavo drog v Slovenijo in zapirati dostavljalce ,ki so kakor opažam v domačem kraju cigani oz romi ...tem pa župan ali občina gradi hiše z eu denarjem in celo vse opremi..Policija pa resnično ne ukrepa zaradi ...?? ...prikaži več višjih komand..!! reda tukaj ne bo nikoli..

  • Stolp 09:16 20.november 2013.

    Pač ne berem samo Mladine, Dela, 24 ur in Žurnala ampak še kaj drugega. To je bila znana stvar, ki se je pred desetimi leti potiho govorila.

  • Stolp 22:00 19.november 2013.

    "Nesmiselno se mi zdi, da tako kot jaz osem let hodiš po metadon in se prepiraš, da ti znižajo odmerek, večji odmerek pa ti dajo brez težav."Seveda, ker je to droga, ki jo je vpeljala bivša LDS, ki ...prikaži več je trgovala z njo in imela dobičke. Medtem ko preprodajalce trdih drog preganjajo(male ribe seveda ki ne podkupijo policije), levaki že 10 in več let legalno zasvajajo Slovenijo z njo. Pa še mi plačujemo za odmerke. Razlika med njimi in ilegalnimi dilerji je le v tem da so si tako prikrojili zakone, da oni pa to lahko."Te odločitve ne želijo komentirati niti na Mestni občini Ljubljana, ki je ustanoviteljica ZD,"Kaj pa lahko pričakuješ od občine katere župan se(po podatkih CIA) ukvarja s preproidajo drog.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.