Slovenija
54724 ogledov

Bodo bone podaljšali? Tako odgovarjajo zdaj.

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 09:15 14.oktober 2020.

    Nobenih podatkov ni zaslediti o stanju naših zdravilišč oz. toplic. Ali tam ni okužb?

    • jakec1575 10:11 14.oktober 2020.

      tam je klor. baje pa da so kar dost vredu upostevali ukrepe, vsaj vecino sezone z omejitvijo gostov.

    • popokatopetl 10:32 14.oktober 2020.

      To kar sem videl v Čateških ni izgledalo bistveno drugače kot Zrće...

  • Avatar ovca
    ovca 08:16 14.oktober 2020.

    Moj bon si z lahkoto vtaknejo v r..!

  • mirror 09:04 14.oktober 2020.

    V času corone se ne bom nastavljal velike možnosti okužbe zaradi turističnega bona.

  • jakec1575 10:11 14.oktober 2020.

    maja sem napisla, da bomo vnocili 1/3 bonov :D nisem se motil. 1/3 po vrednosti. kar skrbi je, kam bo sel preostali denar. naj bi se vrnil v proracun, a eni ze sanjajo, da bo sel za novi turisticni holding, ...prikaži več kjer se ga bo fino kradlo. :) padavlada upam, da dojamete. tudi ce niste za leve, levake. tako ne gre vec naprej.

    • mirror 14:49 14.oktober 2020.

      Če ste levičarji navajeni odtujevati sredstva, nikar ne mislite da to delajo tudi vaši nasprotniki. Nekateri se obnašajo odgovorno, ne pa se samo jemlje iz korita, kot ste navajeni. Prepričan pa sem, da ljudstvo v primeru vaše vlade ne bi ...prikaži več dobilo nič od vas.

  • sam1 10:03 14.oktober 2020.

    Ti boni bodo v končni fazi stali davkoplačevalce vsaj 10x toliko,kolikor so vredni,ampak glavno je,da se Počivalšek tolče po prsih,kakšen biznis je naredil,čeprav so pričakovani rezultati pod pričakovanjem,ampak jih bodo podaljševali,dokler ne bodo v žepe pospravili kolikor so si zadali v glavo....

    • kapibara 10:44 14.oktober 2020.

      Preplačuje se v SLO že vse od 45 naprej.. vračam kredite, katere jest osebni nisem najel..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.