Slovenija
25364 ogledov

Na mizi predlog za obvezno cepljenje

Komentarjev 135
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vanc7 20:29 24.december 2021.

    "Najprej so nam povedali, da bomo s cepljenjem varni in se bomo lahko vrnili v normalno življenje. Potem, ko smo dobili prve primere okuženih cepljenih, smo poslušali, da s cepljenjem ne pridemo v bolnišnico. Ko so torej ljudje končali v ...prikaži več bolnišnici, so nam rekli, da se moramo še cepiti, da ne bomo končali na respiratorju. Ko so ljudje končali na respiratorju, so nam rekli, da nas cepljenje varuje pred smrtjo. In ko so začeli umirati – no, potem so krivi necepljeni..."

    • Gandi123 21:19 24.december 2021.

      Cepljeni lažje prebolijo in lažje umrejo!

    • krnekina12 21:20 24.december 2021.

      A to si s fejsbuka skopiru? Ker zgleda lih prov idiotsko.

    • pbr1 21:42 24.december 2021.

      Kakšen idiot. Ja, krivi ste necepljeni, jasno idiot?

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 21:56 24.december 2021.

      pbr je sam idiot. ne mu zamerit.

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 21:59 24.december 2021.

      skupaj s krnekina12 se drgneta po spolovilih. Na vprašanja, ki so zastavljena odgovorita kdo je kriv in kdo idiot. A lahko pademo vsi s stola od smeha. Prosim ne zastopajta nikogar, niti cepljene. Vidva sta za v živalski vrt.

    • krnekina12 22:05 24.december 2021.

      Sej sva v zivalskem vrtu - sva prsla na ogled takih opic kot si ti. xD

    • Ender3 23:45 24.december 2021.

      krnekina12, sramotno je, kaj Ivekovi honorarci delate in pišete. Primitivizem brez primere.

    • vanc7 07:08 25.december 2021.

      Krnekina12: "A to si s fejsbuka skopiru? Ker zgleda lih prov idiotsko." Ja, res je iz fb :) Zgleda idiotsko ja, saj je vse res, kar sem prepisu. Si ti prav pameten, si poštudiru...

    • krnekina12 07:58 25.december 2021.

      Ender, a mas wheel of fortune ti, pa gor 6 razlicnih komentarjev napisanih in zavrtis vsakic preden komentiras? xD

    • paya 09:31 25.december 2021.

      Krneki@ ker tako idiotsko pišešeš, verjetno tudi idiotsko izgledaš!!

    • Ender3 13:45 25.december 2021.

      krnekina12, očitno znaš angleško, daj potrudi se s slovenščino, da bo vodja vedel, zakaj te plačuje. Za me pa lahko napiđeš tudi v grosuplščini, mi takšni visite iz povpređčja maloumja.

  • Gandi123 21:16 24.december 2021.

    Nabrusimo kose, že klas dozoreva, že žetve bogate napočil je čas! Naj jeklo zapoje, naj pesem odmeva, nabrusimo kose, zrel je klas! »V BOJ ZA SVOBODNO ŽIVLJENJE!« gre klic od vasi do vasi, ker sicer nas čakata sužnost, trpljenje, za ...prikaži več nas več izbire druge ni! Na gruntih nam banke že davno sedijo, obresti in davki nam pijejo kri......

    • pbr1 21:43 24.december 2021.

      Zakaj si pa vzel kredite?

    • rd2dmk2 21:48 24.december 2021.

      pbr1 kredite je vzela oblast.. ena mal manj, druga mal več..

    • Gandi123 07:57 25.december 2021.

      Pbr1, puntarska je stara cca 300 let. Zgodovina se ponavlja, že takrat so oblastniki pobirali revežem in dali tistim, ki so imeli vsega preveč. Enako se dela sedaj, jajoglavci pobirajo raji in dajejo svojim, zadolžujejo pa vse nas. In osebno ...prikaži več na srečo nisem in upam, da ne bom nikoli zadolžen!!!

    • paya 09:32 25.december 2021.

      in beseda naj meso postane!

  • matej61 21:20 24.december 2021.

    obvezno cepljenje (z eksperimentalnimi cepivi) je kršitev 18. člena ustave... shranjujte in beležite te dr. Mengeleje, nuremberg 2 prihaja

    • pbr1 21:44 24.december 2021.

      Prihaja drugi aušvitz za necepljene idiote.

    • Ender3 23:41 24.december 2021.

      pbr1, naslavljati ljudi z idioti je zavržno in bogokletno, za trole pa vsakdanja praksa. Moderator portala pa nič..

    • Lumpi 02:10 25.december 2021.

      Dragi Ender. V zmerjanju so necepilci pravi galantneži v primerjavi z necepilci. Se pa strinjam, da bi s kulturnejšim dialogom prišli do primernejših rešitev, a na spletu so to le pobožne želje.

    • si_rob 09:16 25.december 2021.

      Lumpi, upam, da misliš na oblast, zdravnika in medije, kajti vsi ti ne dopustijo, da se sliši tudi druga mnenja. Tudi od strokovnjakov.

    • paya 09:34 25.december 2021.

      @pbr - pisanje o idiotih si pa ti res najprimernejši!

  • vzev 21:33 24.december 2021.

    Daj mi naj nekdo razloži kako necepljeni ogrožamo druge? Saj moramo za vsako stvar biti testirani. Če se cepimo, pa s tem ne naredimo nič. Še vedno lahko zbolimo, še vedno lahko prenašamo virus na druge, še vedno lahko pristanemo ...prikaži več v bolnici in še vedno lahko umremo. Mladi ne zasedamo bolnic in zato naj prenehajo s temi neumnostmi, kot je obvezno cepljenje.

    • krnekina12 21:44 24.december 2021.

      Predvsem odzirate dobro voljo in cajt medicinskih sestr na intenzivnih. A za ospice pa ostale bolezni isto pol pravs? Kako lohk necepljeni ogrozajo ostale, zakaj bi se sploh se cepil? In pol mate jajca, da zravn se dodate "sej nisem ...prikaži več antivaxer, ampak..." lol, antivax budale.

    • pbr1 21:47 24.december 2021.

      Pa pravijo, da na mladih svet stoji... Kakšen kretenizem, če ti predstavljaš mlade.

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 21:54 24.december 2021.

      Plačanci zgoraj so podobni tem iz te zbornice. Provaxerji, narkiči.

    • krnekina12 21:56 24.december 2021.

      Dvomim, da je zlo mlad. :P Pa btw, ospice lohk isto fases tud ce si cepljen, pa isto lohk umres, ne bos verjel. Ampak velki vecini ni nic, tko da dej mi ti povej, zakaj se cepimo za ospice sploh? ...prikaži več Probi uporabt mozgane za 10 minut pa mal razmisl, predn odgovoris.

    • vzev 21:58 24.december 2021.

      krnekina12, kako odžiramo dobro voljo na intenzivi, če nas pa tam ni. Naj se osredotočijo na tiste, ki jih ta bolezen ogroža, ne pa siliti mlade v cepljenje. Lahko 100% pocepimo vse mlade, pa bo rezultat še vedno isti kot je sedaj.

    • krnekina12 22:02 24.december 2021.

      80% intenzivne je antivaxerjev, tko da nevem v kateri realnosti ti zivis? Pac antivax retardi kot si ti se druzi s tastarimi, ki so isti antivax retardi in se filate s tem traparijam in na konc en od vas pristane ...prikaži več na intenzivni. Evo, tko odziras dobro voljo in cajt - posredno, ce ze sam nisi tam.

    • vzev 22:02 24.december 2021.

      Ja in koliko od teh 80% je mlajših od npr. 40 let?

    • vzev 22:07 24.december 2021.

      In nimam nič proti temu, da se cepijo tisti, ki so ogroženi. Ne pa siliti vse po vrsti, ker mladi s cepljenem nič ne prispevajo k upočasnjevanju epidemije.

    • krnekina12 22:11 24.december 2021.

      Zgleda si spregledal drug del mojega komentarja. Antivax ideje in sirjenje vasih idiotskih idej povzrocajo manjso precepljenost tud pr tastarih.

    • krnekina12 22:14 24.december 2021.

      Aja torej trdis, da ce bi mladi bli precepljeni, bi se virus cist isto hitro siril? Se prav, ne verjames v znanost in v dokaze. V vse studije, ki so ble nrjene do zdej, pa zaradmene loh tud Izraeske rezultate ...prikaži več citiras - se vseen ce si 50% zasciten, pomen da 2x manj cepljenih siri virus. Dej mal se zamisl raj, ker nimas pojma o cem govoris.

    • vzev 22:17 24.december 2021.

      Kaj kje pišem kaj proti cepljenju? Kaj kje pišem, da kovid ni nevaren za starejše. Pišem pa proti obveznemu cepljenju in neumnih ukrepih. Naj se zaščiti tisti, ki je ogrožen. Druge pa naj pustijo normalno živeti naprej. Naj pa tudi ...prikaži več prenehajo s temi neumnostmi, da smo necepljeni krivi za stanje v bolnicah. Ker mladi pač ne zasedemo bolnic in za to ne moremo biti potem krivi.

    • vzev 22:18 24.december 2021.

      Da virus se bi isto hitro širil. Lep primer imaš v zelo precepljenih državah. Cepljenje pač ne pomaga proti okužbi, temveč samo proti lažjemu poteku bolezni. Zato je pa za mlade to pač nepomembno.

    • vzev 22:19 24.december 2021.

      In če so Izraelski rezultati tako dobri, zakaj uvajajo že četrti odmerek. Pa potem še pet,... Ker cepivo enostavno ne deluje.

    • krnekina12 22:28 24.december 2021.

      Zakaj bi cepil 6-letnike za X bolezen, ce vecinoma umirajo dojencki? Naj se cepi dojencke, ostale pa naj pustijo pri miru. Se ti to slis normaln? Lep primer imam v precepljenih drzavah? Glede na to kolk je delta bolj nalezljiva ...prikaži več je zanemarljivo malo smrti v precepljenih drzavah. Isto ce gledamo na okuzbe. Anglija je odprta od junija pa nimajo niti priblizno toliko primerov kot npr. januarja. Vsi podatki po celem svetu govorijo kontra kar ti govoris, tako da ti kar sanjaj naprej.

    • krnekina12 22:32 24.december 2021.

      Pocak do jutr, bojo na fejsbuku uvajal v izraelu 10. odmerek. Verjetno zato, ker ne deluje, lol. Js grem nasledn let po 4. odmerek za klopni meningoencefalitis v zadnih 4-letih, Pac ne deluje, pa spet rabm.

    • radsemastimzmesom 07:28 25.december 2021.

      Vzev, ne trudi se z njim, saj je zabit v zemljo in ne razume. Nikakor mu ne more mu potegnit, da ce bi se mlajsi ljudje nekje do 45 let pocepili v 100% delezu, bo 25% cepljenih starejsih in 80% ...prikaži več necepljenih starejsih od 45let ter posamezni mlajsi primeri se vedno v bolnicah in na intenzivnih negah, torej bi bilo enako stanje kot je ze sedaj.

    • radsemastimzmesom 07:29 25.december 2021.

      *20% necepljenih starjesih in 80% cepljenih starejsih, tipkarska napaka...

    • krnekina12 07:54 25.december 2021.

      Nevem kaj sta se fiksirala na to cepljenje mladih? A mogoce js pravim, da je nujno treba vse mulce cept in to pred starejsimi? Js govorim glede sirjenja antivaxerske retardirane propagande. Sam na lastno rit znate gledat; ce si star ...prikaži več 49, se bos smejal in podbiral obvezno cepljenje nad 50 let, cez 1 let se bos pa jokcal, ko bos sam padel v to skupino. Taki ste vi.

    • Avatar pantani
      pantani 08:07 25.december 2021.

      krneki,retard te je naredu!!!

    • radsemastimzmesom 09:10 25.december 2021.

      Js sem star 33 let, imam 2 otroka, vsi v druzini smo preboleli COVID-19 januarja 2021. Smo brez statusa. Zaradi moje fleksibilne in terenske sluzbe sem dnevno veliko na terenu in sem ze vsaj 10x dobil obvestilo o tesnem stiku ...prikaži več na raznih sestankih pa se me zadeva ocitno "ne prime" vec. Torej, kot je govora v clanku, da bi uvedli obvezno cepljenje: torej zame, zeno in za moje otroke? Cemu krnekina12? Ogovori prosim... Sem pa vesel da se so se cepili babica, dedi, fatr, stric, ...

    • vzev 09:11 25.december 2021.

      @krnekina12, zakaj bi "fejsbuku" v Izraelu uvajal 10 odmerek. Četrti odmerek se že uvaja. To je pač realnost, da so ta cepiva neučinkovita. 10 tednov po poživitvenem odmerku, je zaščita še komaj 35%. To pomeni, da tri mesece, pa rabiš nov odmerek.

    • vzev 09:14 25.december 2021.

      in kje jaz širim antivaxerske retardirano propagando. Kaj sem kje pisal kaj proti cepljenju, da se ljudje ne smejo cepiti? Pišem samo proti obveznemu cepljenju in proti temu, da se krivi necepljene za epidemijo. Ker po tem takem, lahko krivimo ...prikaži več tudi starejše ljudi za epidemijo.

    • vzev 09:15 25.december 2021.

      In z obveznim cepljenjem mladih proti kovidu je enako, kot da bi vsi ljudje morali obvezno jemati inzulin, ker imajo nekateri sladkorno bolezen.

    • radsemastimzmesom 09:26 25.december 2021.

      In ja: ko je na mizi predlog o obveznem cepljenju in ko minister govori o urejanju statusa necepljenih - predpostavljam, da zeli urediti to tako, da bi bilo obvezno za vse... Ceprav stroka v tujini govori o daljsi dobi imunusti ...prikaži več za prebolele, ceprav glavni moz WHO govori, naj se namesto uvajanja "pozivitvenega" odmerka cepivo nameni za starejse iz tretjih drzav, njegove besede so tudi, da naj se nikakor da naj se ne ubija otrok s poz. odmerkom.

    • krnekina12 10:19 25.december 2021.

      "in kje jaz širim antivaxerske retardirano propagando." En komentar prej: "To je pač realnost, da so ta cepiva neučinkovita." Statistika iz celega sveta: velka vecina hospitaliziaranih je necepljenih. Zgleda ti logika dela tezave.

    • krnekina12 10:23 25.december 2021.

      radsemastim, js osebno se itak smejim vsem ukrepom, predlogom, itd. in mi je cist vseen. Bi rad videl obvezno cepljenje samo zato, da se lohk antivaxerjem smejem. :P Pokaz se source od "ubijanja otrok s pozivitvenmu odmerkom". Sicer pa kaj ...prikaži več ma veze kaj kdo rece, vazne so raziskave.

    • krnekina12 10:25 25.december 2021.

      Itak vas (in nas) bo pa omikron resil, mogoce. Se bomo cez 3 tedne primerjal z ostalimi drzavami.

    • vzev 10:25 25.december 2021.

      Ja, cepiva so neučinkovita glede preprečevanja okužbe. Drugače pa sem ti lepo napisal, v enem komentarju "Cepljenje pač ne pomaga proti okužbi, temveč samo proti lažjemu poteku bolezni." In zato tudi pišem, da je cepljenje mladih pač neumnost, ker imajo ...prikaži več z cepljenjem ali brez cepljenja blažji potek bolezni.

    • vzev 10:28 25.december 2021.

      "Statistika iz celega sveta: velka vecina hospitaliziaranih je necepljenih." Ja in statistika iz celega sveta: velika večina hospitaliziranih je starejših ljudi.

    • krnekina12 10:32 25.december 2021.

      Razen tistih par sto otrok, ki majo zdej razne probleme s srcem itd? In tistih par sto mladih, ki nimajo voha, kronicno utrujenost itd. Sam jebes to. Itak je tkorekoc nicna sansa, da se to TEBI zgodi. Ne vem zakaj ...prikaži več se slovenci tko forsiramo za cepljenje prot meningoencefalitisu, kjer je sansa, da fases klopa + ki je okuzen + da zbolis + da mas posledice se 100x manjsa.

    • radsemastimzmesom 10:33 25.december 2021.

      krnekina12, izvoli vir: https://www.youtube.com/watch?v=NHgoeIdti-A premakni na 2:35 in poslušaj do 2:46. Je v angleščini, ampak se dobro razume kar govori g. dr. Tedros, ki reče: "Some countries, as we see, are using to give boosters to kill children, which is ...prikaži več NOT right!" Upam, da bo tole dovolj za začetek...

    • krnekina12 10:42 25.december 2021.

      A ce bo jutr reku, da je treba vse 10x cept, ga bos tud citiral? Res pobirate random shit in ga kujete kot sveto resnico. Moj predlog je, da v sole uvedemo nov predmet 'Kriticno razmisljanje'.

    • krnekina12 10:45 25.december 2021.

      Btw, zdej si cajt vzem pa probi potrdit te njegove trditve. Najd podatke, kje cepjo otroke s 3. odmerkom, ce je to sploh res. Pol naprej najd podatke kolk od teh otrok je umrl po cepljenju. Itd. Evo, mas za ...prikaži več par dni dela vsaj. Mogoce bos pa na konc mel senzacionalno zgodbo. Tko se isce resnico btw, tud glede vseh ostalih trditev. Ne pa da vsakmu pajacu verjames, pa naj bo antivax "doktor" al pa en direktor WHOja.

    • radsemastimzmesom 10:48 25.december 2021.

      Ce sef WHO, ki je BTW istocasno tudi doktor znanosti rece, kar je 2 dni nazaj rekel, je zame, kot odraslega cloveka dovolj, da se znam zase odlocit. Tvoj komentar pa samo dokazuje, na kateri strani si tokrat ti: na ...prikaži več strani neargumentirane komunikacije ter v sluzbi zaljenja in obtozevanja drugace mislecih, kot smo ga zelo dobro spoznali v zadnjem letu in pol.

    • radsemastimzmesom 10:55 25.december 2021.

      On, ko to govori, ima veliko vec podatkov in analiz strokovnjakov z vsega sveta kot jih bo kadarkoli imela nasa stroka. S taksnimi konferencami priporoca smernice drzavam, kako BI BILO PRIPOROCLJIVO, da se drzave odlocajo glede cepljenja v prihodnje. Ce ...prikaži več pa se ne ves, klinicne studije na otrocih so ze zakljucene, tako da preliminarni rezultati so znani.

    • radsemastimzmesom 10:57 25.december 2021.

      Razlike med nama krnekina12 pa so naslednje: 1. Jaz komuniciram na nivoju, brez zaljenja 2. Mene zanima, kako se bom odlocil zase in svoje otroke in me ne zanima zate ali soseda in te zaradi tvoje odlocitve ne zalim 3. ...prikaži več Odlocam se na podlagi lastne glave, izkusenj in mnenj stroke 4. Nimam FB in poslusam zanesljive vire

    • krnekina12 11:07 25.december 2021.

      In kje v mojih komentarjih so zalitve do tebe? Do antivax retardov pa lepo komuniciranje ne pomaga. Btw, a ni bil WHO prvi, ki je rekel da so maske brezveze? Tko da, mal prevec zaupanja mas v trditve nekoga. Ce ...prikaži več ima pa on vse te podatke jih pa naj objavi npr v Nature. Mnenje najvecjega strokovnjaka na X podrocju je se vedno samo mnenje, dokler ni to peer-reviewed.

    • radsemastimzmesom 11:15 25.december 2021.

      Krnekina12: "Nevem kaj sta se fiksirala na to cepljenje mladih? A mogoce js pravim, da je nujno treba vse mulce cept in to pred starejsimi? Js govorim glede sirjenja antivaxerske retardirane propagande. Sam na lastno rit ZNATE gledat." Js kot ...prikaži več prvo nisem antivaxer, ker sem zadovoljen, da so se dedek, babica, fatr cepili. Tudi jaz bi se, ce bi bil star 60+. Kot ze receno, COVID sem prebolel jaz, otroci, zena in se nikakor NE MISLIMO cepit in ne zelim, da se nas v to sili.

    • vzev 11:39 25.december 2021.

      krnekina12, jaz si na tvojem mestu nebi želel obveznega cepljenja. Sedaj ste cepljeni "svobodni" (res, da se boste še morali iti parkrat pikniti), toda lahko greste vsepovsod brez testa. Ko bo pa enkrat obvezno cepljenje, epidemija pa bo še vedno ...prikaži več trajala, boš pa tudi ti moral nenehno hoditi na testiranje.

    • Avatar pantani
      pantani 12:06 25.december 2021.

      vzev, amapk oni tega ne razumejo, ali pač nočejo razumeti,da se to ne bo nikoli končalo,pa če smo 100% precepljeni!!!

    • krnekina12 15:24 25.december 2021.

      Ti ne razumes, da ce se ne bo koncal, se ne bo zarad vas, antivax budal. vzev, ti pa lohk brez skrbi povem, da se cepljeni ne bomo nikol hodil testirat. radsemastim, ce je pa to taka zalitev zate, ti ...prikaži več pa pustim, da si uzaljen. Pa vesele praznike.

    • radsemastimzmesom 15:28 25.december 2021.

      In spet vsepovprek brez argumentov. Zelim ti prijetne praznike, upam da ne minejo v celoti na Trstenjakovi. Pa lp

    • vzev 16:16 25.december 2021.

      krnekina12, ali si prepričan. Si preveril npr. pogoje za silvestrovo? Če boš želel v restavracijo se boš testiral tudi če si cepljen. Če želiš v Avstrijo, moraš biti trikrat cepljen ali pa cepljen in testiran. Tako, da ne biti tako ...prikaži več siguren, da se ne boš testiral. Ko bo enkrat obvezno cepljenje in epidemija še kar ne bo upadala, se bodo pač morali nenehno testirati tudi cepljeni. In epidemije se zaradi obveznega cepljena vsekakor ne bomo rešili. To mislim, da je jasno že vsem.

    • krnekina12 21:23 25.december 2021.

      radsemastim, sm mogu it prav poguglat kaj mate s to trstenjakovo. Upam, da ti ze to dost pove. vzev, mi je vseen za gostilne za silvestrovo in za Avstrijo. Ne podpiram idiotskih ukrepov, zagovarjam samo znanost.

    • vzev 22:02 25.december 2021.

      Če ti bi en mesec nazaj napisal, da se bodo morali cepljeni testirati, če bodo želeli iti v tujino ali v restavracijo, bi mi napisal, da pišem neumnosti. Pa se sedaj to dogaja. Če pa bo obvezno cepljenje, pa se ...prikaži več bodo morali vsi cepljeni testirati, ker drugače se epidemija ne bo nič upočasnjevala (no če se bi cepljeni že sedaj morali testirati, bi vsaj našli takšne, ki so okuženi).

    • krnekina12 10:02 26.december 2021.

      vzev, js se ne bom cudil, ce bojo nasledn teden spet maske uzun. Pa don't worry, mene z njo ne bos videl. :P Me noben idiotski odlok ne presenet vec, tko da si narobe predstavljas za cem jaz stojim oz. ...prikaži več kaj podpiram. Ampak neki je govort o ukrepih in protestirat proti njim, neki popolnoma druzga je pa trdit neki kontra znanosti. Zadnji tak primer je recimo "omikron je samo prehlad", "3. odmerek nudi 90% zascito"...kot da ima po treh tednih kdo kaj pojma kaj je in kaj ni.

    • krnekina12 10:05 26.december 2021.

      Ampak vazno, da se nabija en tekst v novice. In 90% folka to lepo ponavlja in nabija svojo verzijo. Ne vem, a bi se smeju al bi se joku totalnemu pomanjkanju samozavedanja in kriticnega razmisljanja.

    • radsemastimzmesom 11:27 26.december 2021.

      Js cepljenje podpiram, ampak bi ga dal za obveznega za vse starejse od 50 let, ostalim pa bi ga priporocal. In vse ukrepe in odloke bi sprostil. Ampak kdo sem jaz, da bom odlocal in govoril kaj ja in kaj ...prikaži več ne. Jaz ce bi bil 60 let star, bi bil ze cepljen. Kot preboleli 33 letnik se pa ne bom in se ne mislim. Pa se zavedam, da me bolezen lahko pokosi...

    • krnekina12 15:14 26.december 2021.

      radsemastim, kar si povedal se mi zdi cist racionalno. Neki povsem druzga kot komentarji antivaxerjev a la: stevilke so izmisljenje, cepivo ne pomaga, bolnice so prazne, virus ne obstaja, zarad cepiva je tisoce mrtvih, itd. glede katerih pa js nimam ...prikaži več ne potrpljenja ne spostovanja.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 21:32 24.december 2021.

    tist ko me bo na silo cepil,se mu ne bo dobr godilo

  • rd2dmk2 21:05 24.december 2021.

    1. EU je dala direktivo da je cepljenje prostovoljno in da ne sme biti diskiminatorno. 2. zdravniki izsiljujejo celo državo in s svojim izsiljevanjem dobijo najvišje možne plače. 3. cepljenje ne odpravlja pandemije ( kar vidimo sedaj v državah z ...prikaži več z visoko precepljenostjo ) niti ne ukinja ukrepov kajti sedaj je cela europa zaprta. 4. zdravstveni vrači ugotavljajo da niti 3 doza ni dovolj. 5. necepljeni predno bodo po normalni poti prišli v fazo zaščite po 3 odmerku bo prišel maj. kje je tu logika?

  • miha91 20:25 24.december 2021.

    Slovensko zdravniško društvo = podtalna organizacija farmacevtske mafije. Sami sploh niso cepljeni, potem pa drugim solijo pamet, kvazi-dohtarji s kupljeno diplomo. Jaz dam na mizo predlog za širitev Doba.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 00:53 25.december 2021.

    Če ne omenjamo ostalih neumnosti v članku in se osredotočimo le na obvezno cepljenje...Če nočejo povoziti vseh osnov človekovih pravic in prava nasploh, obvezno cepljenje v tem primeru niti slučajno ne more priti v poštev...Vsa cepiva se namreč še vedno ...prikaži več nahajajo v fazi 3 kliničnih varnostnih preverjanj, ki so (v primeru pozitivnih rezultatov) pogoj za pridobitev POGOJNIH dovoljenj za uporabo !!...Za Pfizer je predviden zaključek teh preverjanj maj leta 2023 !!

    • bobubob 18:02 28.december 2021.

      Pa kaj - tile bodo napisali uredbo, pa poslali vojsko nad državljane. Medtem pa necepljeni netestirani tujci nemoteno delajo kar želijo, saj se policija ukvarja z zaščito bruseljskih hlapcev v DZ in vladi. PCR bo v ZDA čez nekaj dni ...prikaži več ukinjen, ker ne loči gripe od kovida. Okoli nas pa - bolj so cepljeni, več je obolelih. Biontehov lastnik že ve, zakaj se ne bo cepil....https://www.bitchute.com/video/6uzCrdZ3s9E5/

  • softundsicher 22:40 24.december 2021.

    Pred nekaj meseci sem prebral eno, takrat bogokletno, misel - kaj se bo zgodilo, ko bodo 2x cepljeni ogrožali 3x cepljene. No, danes smo tam.

  • rd2dmk2 21:57 24.december 2021.

    zdravniki so cele noči dežural in čakal in pili kavice in nabirali dežurstva in nadure in cepili.. ma kje pa .. se dolgočasili, zehali in si vrtali po nosu..upam da so vsaj kje imeli pikado, pa mal pametno uporabili neuporabljeno ...prikaži večo opremo. medtem pa pacientiu čakajo.. čakajo da tele neumnosti, ki jih zaganja Poklukar, in vsa srenja belohalnežev se prenažre denarja.. P:S berite nedeljski dnevnik z dne 22.12.2021.. ogorčenje mladih zdravnikov. sramota za ta folk, da si sploh upaj usta odpret.

    • rd2dmk2 22:01 24.december 2021.

      da nadaljujem glede članka.. ti ljudje niso šli v poklic zaradi želje da bi bili zdravniki, šli so samo zato da grabijo denar. samo to jim gre po glavi.. kdor koli bi imel enako ali več od njih to ni ...prikaži veči možno..ne oni so zdravniki.. uber alles po prejemkih. za delat, se bo pa našel Mujo, torej za šivat, rezat, diagnosticirat...

    • Avatar zoo
      zoo 22:51 24.december 2021.

      8.000 plače za prazne čakalnice!

    • Avatar Leon
      Leon 09:50 25.december 2021.

      Kdor se ima namen cepiti bo šel v rednem delovnem času zakaj bi hodil ponoči ? Seveda gre za zdravniško etiko kako na hitro zaslužiti kar je zadnji dve leti nov trend !

  • Avatar Leon
    Leon 07:56 25.december 2021.

    Generacija rojena v 60 to so osebe ,ki bi morale v nekaj letih v penzion množično umirajo,ker niso pravočasno prišli do zdravnika ! To so zgodbe iz SV Slovenije . Med njimi so tudi cepljeni . Zakaj osebe s PCT ...prikaži večT ne morejo do zdravnika ?

  • suineg7878 06:25 25.december 2021.

    "Necepljeni ogrožajo že cepljene, a imunološko krhke posameznike, kar ni etično." PIZDUNI LAZNIVI! Najprej ste se spravili na imuno krhke. Pocepili ste vse domove za ostarele in harali po nefrologiji, da bi se tam koga ujeli. MARŠ!

  • Avatar jezeran
    jezeran 07:56 25.december 2021.

    Prvo se naj cepijo vsi zdravstveni delavci, potem pa lahko razmišljate o tem. Dokler pa sami zdravniki niso cepljeni, se pravi da ne verjamejo v cepivo, potem o tem nimate kaj posiljevati ljudi

  • PasjaProcesija 21:29 24.december 2021.

    Ne se čuditi, če se bodo pričele demonstracije z motorkami.

    • PasjaProcesija 21:34 24.december 2021.

      Slovenska specialiteta, postavljanje čudnih rekordov. Nekaj tisoč motornih žag v zboru bi moralo zadostovati...

    • Lumpi 07:20 25.december 2021.

      Na demonstracijah z motorkami bo treba paziti na medsebojno razdaljo, sicer se bodo demonstranti požagali med seboj.

    • PasjaProcesija 07:23 25.december 2021.

      Nobenemu ne bo hudega, če bo nosil masko.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 08:30 25.december 2021.

    Najbolj pokvarjen, koruptiven, pohlepen ceh ranocelniki, hočjo še več, kot so že do zdaj zaslužili, pokradli na račun bacilčka! Bog ne daj, da ljudje pridejo do orožja, se bo Izola ponovila kar nekajkrat in to brez obžalovanja svojemisleče javnosti!!

    • Avatar Leon
      Leon 09:54 25.december 2021.

      Sodniki in zdravniki so problem Slovenije saj so temelj korupcije ,ki jo podpira vlada.

  • pravičnik77 03:47 25.december 2021.

    smrt janšistom in Janezovim upognjencem! isto oni želijo nam. če bo prišlo do organiziranega upora, tudi nasilnega, sem se pripravljen pridružitu, imam določena konkretna znanja, rokovanje z različnimi učinkovitimi napravami.

  • kontrahan 09:23 25.december 2021.

    Ja jih jj počasi kupuje dohtar;e, da delajo kot on reče in da ga bodo volili. Povečal jim je plačne razrede inko so dohtarji to dosegli so takoj za obvezno cepljenje.Banda prodana dohtarska. Sami pa necepljeni pa vsi potrdila.

    • karantanc56 09:51 25.december 2021.

      Se strinjam s teboj, vendar ko boš zbolel in boš zbolel, se strinjam, da te pustijo pred bolnišnico, potem pa pametuj in jokcaj. Pa vesel Božič vsem!

    • kapibara1 08:42 26.december 2021.

      karanta- a plačevanje obveznega zdr. zavarovanja 42 leta in od začetka DZZ NE velja nič ? Sam prašam

  • AnzeSmolej 08:08 25.december 2021.

    ZAKAJ želijo da se cepijo otroci?!?! ZATO ker s tem se odpovejo odgovornosti pri odraslih! Je ena luknja ki so jo našli, da če cepivo dobijo otroci potem ne odgovarjajo za stranske učinke pri odraslih!!! Bolan svet!

  • tomaz33 08:31 25.december 2021.

    Rajši zaćnite delat pa nebo nobenih zaostankov in vsi bodo prišli pravočasno na vrsto

  • vanc7 08:48 25.december 2021.

    Vidim, da je tu izredno veliko epidemiologov, infektologov, imunologov in ostalih logov...dajte mi povedat, zakaj se moramo cepiti vsi. Omikron je prešel nazaj v gripo. Virusi so bili pred nami, so in bodo ostali za nami. Naravna selekcija je sestavni ...prikaži več del narave. Višek smrti je dejansko zanemarljiv, pa ne sedaj nakladat, da je vsako življenje...seveda je, sam vsi bomo šli rakom žvižgat! Zakaj ne cepimo kot pri gripi? Res stare, bolane, debele in prestrašene. Zakaj moramo cepiti nas mlade!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.