Zdravje
40163 ogledov

Na Norveškem je 23 oseb umrlo po cepljenju

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 22:50 15.januar 2021.

    Kakšna dvoličnost. Če nekdo zboli za kovid, pa umre za srčni infarkta po skoraj enem mesecu, je ta oseba umrla zaradi kovida. Če pa oseba umre en dan po tistim, ko dobi cepivo, pa umre zaradi srčnega infarkta.

    • blayo 00:10 16.januar 2021.

      Ne ni, če je, je umrla S kovidom, če ga je tajrat še imela. In kolikor vem, je bilo vedno pravilo, da se cepiš zdrav. Če se cepiš bolan, je jasno tveganje veliko večje.

    • vzev 09:07 16.januar 2021.

      Očitno ne veš kako beležijo smrti zaradi covida, ne rabiš imeti covida, ko umreš. Lahko preboliš kovid tako kot 99% ljudi, samo s prehladom. Potem pa že 28 dni veselo hodiš v službo in te tam po 28 dneh infarkt. ...prikaži več In potem nisi umrl zaradi infarkta, temveč covida. Pri cepivu pa takoj rečejo, da ni krivo cepivo, čeprav te infrakt en dan po tem ko si dobil cepivo. V glavnem totalna dvoličnost.

    • blayo 17:06 16.januar 2021.

      Če bi to držalo, bi lahko prijavil in definitivno bi prišlo do preiskave po uradni dolžnosti. Tako pa nabijaš v tri krasne. Če ti je kaj mar, podaj prijavo z dokazi, če ne pa bolje da si tiho in ne jamraš...

    • vzev 23:14 16.januar 2021.

      Se opravičujem sem se malo zmotil. 28 dni od potrditve okužbe, vse vodijo kot smrt za covid. Toda to še vedno pomeni, da lahko 14 dni hodiš v službo, in imaš potem infarkt. Pa si avtomatsko označen kot smrt zaradi covida.

  • leonardo 07:51 16.januar 2021.

    No, ne mi zamerit, ampak jaz mislim, da so stari ( 80 - 90 let) poskusni kunci. Če bodo ti prestali cepljenje potem je vse ok, ane?

    • optimist11 09:08 16.januar 2021.

      odvisno kako gledaš. Si zamišljaš kakšna reakcija bi bila če bi začeli z mladimi?

    • kapibara1 09:09 16.januar 2021.

      Tudi dišavo ali pa kremco za kožo, ti svetujejo da jo najprej uporabiš na skriti strani telesa- alergija.. ne pa direkt na ksihtu..

    • leonardo 10:20 16.januar 2021.

      Optimist, jaz samo mislim, da bi " tastare" morali drugače zaščititi, če bi bili sigurni, da na mlajši generaciji ne bi bilo pretiranih stranskih učinkov.

  • miho 07:53 16.januar 2021.

    Kolikšna je pa verjetnost, da bi ti terminalno bolni ljudje itak umrli v tem času, tudi če ne bi bili cepljeni? Ja, ko pride tako daleč, je smrt samo še vprašanje časa.

  • rd2dmk2 22:43 15.januar 2021.

    mene zanima tole. če se greš cepiti proti gripi ( tisti navadni, stoletja stari ) naj bi bil "zdrav", no naj ne bi bil gripozen, in tudi cepljenje se izvaja pred sezobno gripe. tu pa se cepi sredi epidemije. in ...prikaži večn me zanima tole. nekoga cepijo , ne da bi preverili ali je pozitiven ali negativen. kaj pa če je v trenutku cepljenja že okužen z kovidom in kako se potem razvija bolezen.

    • blayo 00:13 16.januar 2021.

      Da, vedno je bilo pravilo, da če si bil bolan, te niso cepili. Torej kaj se lahko pričakuje po cepljenju terminalno bolnega človeka?

    • mph 08:55 16.januar 2021.

      @blayo, se strinjam ja, kot, da nekdo namerno podpira sabotažo cepiva .... vsako cepivo lahko tudi sproži blago imunsko reakcijo, ni problema za dovolj zdravega 100 letnika ... ma, ko je nekdo v zadnjih vzdihih ... se to ne dela z nobenim cepivom.

    • Ender3 12:57 16.januar 2021.

      Ali je znana tudi asimptomatska gripa ? Kovid je misterij, lahko si okužen, bolan, prenašalec, brez znakov bolezni. Cepijo v inkubacijski dobi, potem nastopijo znaki bolezni, a to nima nobene povezave z cepljenjem. To je en od primerev, ki dela ...prikaži veča ta virus tako skrivnosten in zapleten.

  • Avatar Lion007
    Lion007 20:52 15.januar 2021.

    Cepite se, cepite hitr in še škripnite porkaflek. 🖕🖕🖕🖕

    • hudini 23:27 15.januar 2021.

      Opozorilo po pisanju časnika ne pomeni, da bi se morali mlajši in bolj zdravi ljudje izogibati cepljenju.

    • blayo 00:15 16.januar 2021.

      Tole je fake news... prvo pravilo vsakega cepljenja je, da se cepi samo zdrave ljudi.

    • kapibara1 09:10 16.januar 2021.

      In odkar obstajo človeška medicina, cepivo NI BILO celo napovedano izumljeno v roku cerka 10 mesecev..potek od A do Ž postopka legalizacije cepiva...!!

    • blayo 17:03 16.januar 2021.

      kapi, spet se neumnga delaš al si pa tako zelo nepismen. Razvoj cepiv 5. generacije poteka vsaj že 7 let. Bistvo teh cepiv je pa ravno v tem, da ni treba za vsak virus razvijat z nule.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.