Slovenija
6362 ogledov

Na novoletno noč jim je pogorelo

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mižimaži 11:48 01.januar 2018.

    @ledena...aka...Frigidna... sej maš vse prav...ampak...a se neb rajš orng poful***ala...da ti odleže ?

  • LEDENA8 11:32 01.januar 2018.

    Bravo,res!!!!!!Se vec petard,raket,pokanja.Upam,da imajo zadeve zavarovane. Mene edino moti ignoranca in kretenizem tistih,ki uzivajo ob pokanju in podobnem sranju.Se kdo vprasa,kako se pocutijo zivali???Tiste ,ki prezivijo in se jim ne zmesa od soka pokanja?In imajo trajne posledice in travme.Tudi zival ...prikaži več cuti,ima se bolj izostren cut za sluh.In upam,da je mnogim,ki so metali to sranje,raztrgalo roke.Moje srcne zelje.

  • LEDENA8 12:08 01.januar 2018.

    Naceloma o svojem privat in spolnem zivljenju ne govorim po forumih in z neznanci.Pa tako vulgaren post mi ravno ne sede.No,hvala za skrb,kar se tice mojega spolnega zivljenja.In ne,ne bom se spustila na tvoj nivo in ne bom ti rekla,da ...prikaži več imam te zadeve zelo dobro urejene.Vseeno,resnicno hvala za skrb,zdaj pa hop hop,poskrbi zase,da ne bos vec pisal tako blesavih postov....in kaksno vezo imajo petarde z mojim sp. zivljenjem???????WTF???

    • mižimaži 19:57 01.januar 2018.

      kaj ma veze ?...to da rabiš ti eno orng debelo....dolgo in živahno petardo v tvoji nepotešeni fugi...

    • LEDENA8 20:05 01.januar 2018.

      Naj se moja pravnica ukvarja s tabo.Sem te opozorila ze v postu o doticnih zadevah.

    • mižimaži 08:45 02.januar 2018.

      ha ha ha ...ne me smejat...bom še lužco naredil...

    • LEDENA8 08:56 02.januar 2018.

      Ja.

    • mižimaži 09:17 02.januar 2018.

      ćist zares.... :(

    • LEDENA8 09:19 02.januar 2018.

      Prenehajte s posiljanjem.Hvala

    • mižimaži 09:22 02.januar 2018.

      kakšen nevažen faktor pa si ti da mi nekaj vsiljuješ in prepoveduješ ?...to je javni medij...

    • LEDENA8 09:27 02.januar 2018.

      ZADNJE OPOZORILO IN PROSNJA:PRENEHAJTE S POSILJANJEM.JAVNI MEDIJ,AMPAK MOJ profil.

    • LEDENA8 09:28 02.januar 2018.

      Dokazali bomo tudi ,kdo vam daje pluse.Sami sebi.

    • mižimaži 09:50 02.januar 2018.

      prvo kot prvo...Ne deri se na javnem mediju... drugo kot drugo...odgovarjam na članek..če se pa počutiš prizadeta ker odgovarjam in komentiram......je pa to Tvoj problem tretje kot tretje...glede na to da se oba skrivava za X nickom...hudičevo me zanima katero ...prikaži več sodišče bo tvoji odvetnici dalo sodni nalog za moje razkritje... END

    • LEDENA8 09:56 02.januar 2018.

      Vasih postov niti vec ne berem,kljub prosnjam in opozorilom ,da prenehate,se vedno nadaljujete z nadlegovanjem.Bom jaz bolj razumna in bom ignorirala vas.Se enkrat,sicer dvomim,da bo zaleglo,zaradi neprimernih postov in komentiranja in vulgarnih in neprimernih izjav in zalitev na podlagi spolnega ...prikaži več nadlegovanja,vas zadnjic prosim,da prenehate.Uzalili pa ste osebno mene z zaljivimi in vulgarnimi namigovanji in provokacijami.

    • mižimaži 10:05 02.januar 2018.

      ho ho ho......božička več ni...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.