Svet
7 ogledov

Na paradi ponosa tudi Kacin

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 07:31 28.september 2011.

    Pozdravljam aktiviste srbije in njihov namen...samo nekoli nebo uspelo nobenem to državo civilizirat ...ta narod je še na stopnji srednjega veka in tam bo ostal še kako tisočletje!

  • gec 22:14 29.september 2011.

    A GREŠ NA PARADO PRIVAT?kar pojdi ne smeš skrivat svoje usmerjenosti.

  • gec 22:37 29.september 2011.

    puši kurac

  • gec 17:24 01.oktober 2011.

    a tud ponavljat znaš?sploh nisi tok neumen kot se kažeš tu gor...

  • Igor Đukanović 18:45 26.september 2011.

    Jaz se rad hecam, da v hrenovkah ni le dveh reči: hrena in mesa.Tako boste tudi na paradah ponosa zastonj iskali homoseksualce. Večinoma paradirajo aktivisti, ki se borijo za pravice ljudi, ki jih niti ne poznajo.Tako ...prikaži večo da sem toliko bolj zgrožen nad fizičnimi izživljanji huliganov. Večina teh huliganov osebno ne pozna niti enega homoseksualca (razen kakšnega ameriškega zvezdnika ;) ), a imajo jasno in odločno mnenje, katere vse zločine dnevno prakticirajo.

  • privat 16:31 01.oktober 2011.

    ah glej trofazni je še živ...ni šel jemati pravice drugačnim...Kar pojdi srbija te kliče na pomoč

  • privat 16:40 01.oktober 2011.

    ne gec...tam ni tvoje mamice pa negrem...ha trofazni

  • gec 14:59 02.oktober 2011.

    tud tvoja žena me kliče na pomoč,kaj te ni sram,da jo mora drugi pedenat?verjetno ima črva med nogami,pes ki toliko laja kot ti ne grize...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.