Slovenija
18 ogledov

Na planincah vse štima

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 11:40 10.maj 2012.

    Tudi mene je zavedlo, pa sem mislil, vsaj nekdo z dobro kampanjo. No vsaj oglaševalsko sodišče je dokazalo, da je nesposobno realno razsoditi!!

  • erikkk 09:18 09.maj 2012.

    Tud zame je to zavajanje brez primere, in prav tako še za marsikoga... Židanu dam 100% prav ...Ti ki so razsodili da to ni zavajanje, me pravzaprav čudijo ... No ja... Se ne bom ...prikaži več nič čudil če bo nekoč še cela država naprodaj , in to le za nekaj tisočakov.

  • Dixon 10:51 09.maj 2012.

    Tudi zame je to zavajane in tukaj se nimamo kaj pogovarjati. Tujci nam prodajajo meglo in zavajajo z oglasi, velika večina folka pa naseda. Pa vsaj še izvirni bi bili lahko. Če se že pogovarjamo o kakovosti in o spoštovanju ...prikaži več slovenskih izdelkov, potem se lahko spomnimo oglaševanja trgovin Tuš, kjer so na pošten in pravi način oglaševali nekaj kar zares imajo. Ti razni Danoneti n podobni pa ne znajo drugega kot zavajat, logično, saj imajo kapital...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.