Svet
106726 ogledov

Na plaži pri sosedih ljudje ostali brez brisač in drugih stvari

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ilija 12:59 06.julij 2021.

    Bravo tako se dela red.

  • Miro Novak 09:53 06.julij 2021.

    Pravilno

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 12:53 06.julij 2021.

    Končno, cestitamo ga.Županja!

  • Avatar jate
    jate 19:26 06.julij 2021.

    na plaži imaš lahko stvari samo dokler si na plaži,ko pa greš domov moraš stvari s seboj odnest ne pa čez noč pustit tam kao rezervirano.PRAV JE TAKO ...UPAM DA BO BRŽAN TUDI UKREPAL IN OSTALI OBALNI ŽUPANI.

  • Majazmaja 16:03 06.julij 2021.

    Pravilno.

  • Vrtnica 09:31 06.julij 2021.

    Prav je tako!!!

  • rafo 09:50 06.julij 2021.

    edino pravilno, povsod bi morali , pa zažgati vse kar so pobrali

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 16:50 06.julij 2021.

    Edino pravilno. Tako delam tudi jaz z gajbicami in ostalo šaro, s katero si nekateri hočejo lastiti parkirne prostore pred bloki. Lastiti si javno parkirišče oz del le tega? Lahko, samo ne tam, kjer hočem parkirati. To mi pa dvigne ...prikaži več pritisk. Upam, da ne pride še četrtič do vroče krvi. Pa četudi. Če z besedo nič ne dosežeš, pa z nečem drugim.

  • jozicamurn 09:05 07.julij 2021.

    Čisto pravilno, ko vidiš Nemca ob 5:30 zjutraj, kako gre mimo tvojega balkona in s seboj nosi brisačo ter stol za na plažo, potem veš koliko je ura. Moraš biti dodatno mahnjen v glavo za kaj takega. Ta vojna za ...prikaži več prostor in rezervacijo se mora nehati. Ko si na plaži se okopaj in zgini drugam. A se boš cel dan pekel-la na soncu ali kaj? Saj morje ni samo plaža, so še druge zadeve.

  • Isela_Hodges 11:22 07.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • jakec1575 09:34 07.julij 2021.

    jaz sem letos dozivel nasilne čehe. te kar zrinejo iz "njihovega" placa z mnozicno zasedbo. Seveda se tokrat ni izslo za njih, a vendar. prav neprijetno.

  • lada 17:30 06.julij 2021.

    davčno je treba skurit, ker Slovencem pod pragom revščine krade regres - pobit komuniste - teroriste !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.