Avto
47419 ogledov

"Na podaljšanju vozniške me obravnavajo kot kriminalca"

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:50 24.marec 2021.

    Še dobro, da je kdaj pa kdaj kdo sumljiv in podatke bolj podrobno preverijo. Samo enim ego pač ne da: zakaj ravno jaz? Dajte preveriti raje 100 prijavljenih ne nekem naslovu. Jaz sem pa pošten in me ni treba dodatno preverjati.

  • Orto 10:15 24.marec 2021.

    Avanturist in podjetnik, če bi se to zgodilo snažilki in materi samohranilki takšnega članka ne bi bilo. Kaj ti mora igrat v narcisoidni glavi, da o takšni zadevi obvestiš medije.

    • kapibara 20:58 25.marec 2021.

      Točno tako ! pa kaj misli če je šel ćčez malo večjo lužo.. saj ni bil prisiljen..

  • ode 07:22 24.marec 2021.

    Upravna enota bi morala imetnike pismeno obveščati o pretečenih v. d., kot to počnejo ob pretečenih p. d. in stroške obveščanja zaračunati ob podaljšanju.

    • 2e2bc3a60cd4c4127e8b9a32577e5e5fa6196e22 08:02 24.marec 2021.

      Sej te obvestijo,kar nekaj dni predno poteče vozniško.... .Mene so 2007.

    • Detel5ica 08:24 24.marec 2021.

      Zakaj pa bi UE obveščale o tem. Vsak zna oz.naj bi znal pogledati,do kdaj velja !!

    • oneh 09:04 24.marec 2021.

      Če si na e-upravi vklopiš prejem obvestil te obveščajo o vseh pomembnih dogodkih (registracijah, poteku veljavnosti dokumentov, oddaji davčnih napovedi...). Jim pa seveda moraš zaupati e-naslov, kam naj sporočila pošiljajo. No ja... ko pa enkrat imajo tvoj e-naslov je pa ...prikaži več to ekstremen vdor v zasebnost vsakega in te lahko sledijo, vidijo koliko špinače poješ, kolikokrat pogledaš sosedo...

    • Orto 10:11 24.marec 2021.

      Avanturist in podjetnik, če bi se to zgodilo snažilki in materi samohranilki takšnega članka ne bi bilo. Kaj ti mora igrat v narcisoidni glavi, da o takšni zadevi obvestiš medije.

    • blayo 20:55 25.marec 2021.

      Če si funkcionalno pismen, potem si sam v TELEFON vneseš opomnike! Če pa nisi, potem te mora pa nekdo drug opominjati na vse živo, ti pa še naprej v miru špilaš Fortnite...

  • ode 06:59 24.marec 2021.

    Da ni vozil? Dajte no! Vozil je, le da ni opazil, da mu je v.d. že davnaj poteklo, ker je imel srečo, da ga policija, kot voznika, v tem času ni nikoli obravnavala. Kaj se sedaj dela neumnega. Voznikov, ki ...prikaži več pozabijo podaljšati v.d. je na tisoče. Policaji jih imajo kar nekaj vsak dan v obravnavi.

    • la 18:52 24.marec 2021.

      kar je povedal naj bi držalo,gospa pa če ima dovoljenje preverjat ,potem ima verjetno vpogled,če je v prekršku ,neplačane globe itd in če ni je vse OK ,drugače je pa vse skup samo podjeb.....

    • Idioti 16:10 10.marec 2023.

      Problem je še v eni črki zakona . Voznik -lastnik , ki nima veljavnega vozniškega dovoljenja -izpita , ne more registrirati svojega avtomobila ! Verjetno so ga na registraciji avta zavrnili in si je izmislil zgodbo , za uradnico !

  • 2e2bc3a60cd4c4127e8b9a32577e5e5fa6196e22 07:23 24.marec 2021.

    Sej ne dobiš dokumentov takoj... .V roku 4-5 delovnih dni jih dobiš po pošti.Je pa res,da je nekaj za pisati in veliko podpisovanja.

  • ode 07:32 24.marec 2021.

    Preveslal je Atlantik tako, kot je Missisippi "preplaval" tisti Mokronožec. Če vržeš hlod v Missisippi v Montani ali v Atlantik na Irskem, bo brez "veslanja" in "plavanja" po nekaj tednih prispel na cilj.

    • blayo 20:59 25.marec 2021.

      Zadnjič je ena 21 let stara bejba sama preveslala Atlantik, tko da si bo moral Medat kakšen nov izziv izbrat in ne spat na lovorikah ter pričakovat, da se mu bodo vsi klanjali...

  • alen009 10:25 25.marec 2021.

    Pa ta je bebec na kubik. V kolikor se to zgodi nekomu X nihče ne bi pisal, ta prdec pa....

  • kapibara 21:01 25.marec 2021.

    Nobenega problema z nikogar, če imašp vsaj malo samokontrole in discipline do sebe in svojih osbeni dokumentov.. Za avto, verjamem da na pozabi ga peljati na servis..

    • kapibara 21:02 25.marec 2021.

      Škoda ker ni ćefur ?? mu bi še to naprej vrgel..

  • blayo 21:05 25.marec 2021.

    E Medak, Medak. Podpiš pa tih bod! Ne rečem če mu kuli ne bi delal, uslužbenka na UE pa mu ne bi hotela posodit svojega 😂😂😂

  • dare326 14:29 27.marec 2021.

    Medak je hotel povedati, da je Janša kriv, ker ga preverjajo.

  • dhoo 17:26 16.april 2021.

    Zakaj pa ni vozniškega dovoljenja podaljšal takoj ? Kljub temu da vozniškega dovoljenja po njegovih izjavah ni rabil, bi ga moral še pred iztekom veljavnosti podaljšat, naj bo vesel da so mu ga po dveh letih sploh lahko še podaljšali. ...prikaži več Meni se zdi, da je on, ker iz malomarnosti ni vedel, da mu je vozniško dovoljenje že poteklo, vozil kar naprej, dokler ni opazil, da mu vozniško dovoljenje že dve leti ne velja več. On lahko še enkrat prevesla atlantik, to s tem nima veze.

  • Idioti 16:45 10.marec 2023.

    Tip je hotel registrirati svoje vozilo , ki ga je veselo vsa ta 3 leta vozil , dokler ni njegovo ime končalo v dadoteki NEIMETNIKOV vozniških dovoljenj . In ko mu je na registraciji uslužbenka povedala , da avta ne ...prikaži večne more registrirati , ker nima vozniškega , se je posvetoval z nekom , da proda uradnici takšno zgodbo , kot jo je povedal. Če je imel avto reg. ko ni imel voz.d. je vozil 3 leta brez izpita !

  • endrug 11:25 27.marec 2021.

    Mene bolj zanima, zakaj je za podaljšanje dokumentov sploh treba na upravno enoto. Novo sliko dobijo po e-pošti, zdravniško tudi, ostalo imajo. In če ni čisto drugačna slika, potem se pač odobri brez problema. Če pa ne odgovarja, bo pa ...prikaži več vsak sam imel probleme.

  • andrej132 10:12 26.marec 2021.

    Mi lahko kdo pove, kdaj ti pa poteče vozniško dovoljenje? Jaz imam tisto roza izkaznico in je veljavnost do 2052. A to ni več veljaven dokument?

    • endrug 11:22 27.marec 2021.

      Še eno leto, potem pa ne več. Dobiš takšno dovoljenje, ki je kot osebna. Pa le za 10 let.

  • Idioti 16:05 10.marec 2023.

    Ko si tak pikolovec , bi ti jaz na na mestu uradnika dovoljenje preluknjal in ti ga vrnil, pa se jebi ! Podaljšanje je podaljšanje in to pred iztekom veljavnosti in ne delaj se pametnega ! Uradnica je pa sumila ...prikaži več , da imaš mednarodno dovoljenje in to je preverila . ! Kaj bi še rad ?

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 20:40 25.marec 2021.

    Kaj pa če ga je uslužbenka na tak način osvajala, saj drugačnega načina približanja nasprotnemu spolu ne zna... ;-)

  • dusan106 14:12 28.marec 2021.

    roza izkaznica se velja, ampak nebo dolgo, neki dan bodo ukinili to roza staro zadevo, ker je predolgo veljavna, to je prvo, pa zadeva gre na kartoco kot osebna in velja največ 10 let

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:56 24.marec 2021.

    Delavkam na upravnih enotah ni prav nič hudega, a se včasih najde kakšna, ki mora malo svoj ego nafilat. Ob taki pripombi kot jo je dala uslužbenka UE bi tudi jaz odreagirala, še malo bolj neprijetno ko omenjeni športnik.

    • blayo 21:02 25.marec 2021.

      No, pa sta že dva. Oziroma trije z uslužbenko UE vred... en z večjim egom kot drug...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.