Avto
2504 ogledov

Na pokopališčih je preveč takšnih, ki so imeli prednost

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ivana24 11:27 08.oktober 2018.

    Tudi jaz sem pešec in voznik, zadeva je enostavna. Za vse so krivi pešci sami, jaz na prehodu počakam, da se avtomobil zaustavi pa potem prečkam prehod. Ne moreš kot kura čez cesto, kar je v večini primerov.

  • Pepe007 09:51 08.oktober 2018.

    Tokrat je naslov članka pravi. Pešec, kolesar se pogosto ne zaveda, da ga voznik ne vidi, čeprav on vozilo dobro vidi. Vsak mora sam skrbeti za svojo varnost. Ne bo me zakon oživel, ne bo mi vrnil zdravja ... Gledati, ...prikaži več, kaj bi naj storili drugi, je mimo. Vsak naj zase na pravi poskrbi in opazuje, kaj mu grozi.

  • 123456789012345678901234567890 10:28 23.oktober 2018.

    Bo ta novi predsednik Šarec vse to zrihtal. Je oblubu da bo vse drgac....

  • jakec1575 09:03 08.oktober 2018.

    kot avtomobilist, kolesar in pešeč lahko rečem samo naslednje. Če bi mi vsi ne d*kali telefonov med voznjo in vozili trezni ter po omejitvah, bi imeli 0 prometnih nesrec s pešči. če voziš 40 ali 50 se ustavis skoraj takoj. ...prikaži več in tudi predvidevas bolje. vVsi mi bi morali se enkrat na cpp, ker jih je pol plonkalo, nekaj 10 tisoc jih je kupilo voznisko. Pesec ima prednost. In vsak runkel, ki tega ne razume, bi mu morali vzeti voznisko. In vsak, ki vljudno ne ustavi pred prehodom je najvecje teslo.

    • Pepe007 11:53 08.oktober 2018.

      "Se ustaviš skoraj takoj" - ali pa niti ne. Pri 50 km/h lahko na suhi cesti računamo na cca 25 metrov dolgo pot ustavljanja do hitrosti 0. 1 sekunda za reakcijski čas povprečnega voznika pomeni 14 metrov in še dobrih ...prikaži več 10 metrov ob popolnem pritisku pedala. Na pamet bi tudi jaz menil, da je to precej manj, vendar ima AMZS Vransko prikaze, kjer se to vidi. Karkoli na cestišču (voda, sneg, pesek) situacijo krepko poslabša.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.