Slovenija /slovenija/crna-kronika
422 ogledov

Na primorki huda prometna nesreča

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:38 13.julij 2015.

    Po moje je je model v kamionu v en rok držal sendvič v drugi pa telefon,pa ne mi rečt,da to še nihče ni vidu,še kej hujšga sem doživel................

  • yorky 13:34 13.julij 2015.

    Vse več je na cestah teh kamionov katere bi morali že davno dati vse na vlak, saj vozimo več po prehitevalnem pasu kot pa po voznem samo zaradi kamionov, pol se pa še najde kak šofer šleperja, ki gre prehitevati ...prikaži več drugega šleparja in vozi par kilometrov z njim v štric predno ga prehiti in s tem povzroči še zastoj na prehitevalnem pasu za ostala osebna vozila. Zato bi morali res že dati vse šleparje že davno na vlak in bi bile avtoceste veliko bolj sproščene pa tudi nesreč bi bilo manj, tako pa jih je čedalje več, največkrat ravno zaradi njih.

  • KLOBO 14:31 13.julij 2015.

    točno tako, ko pa enega njihovega koknejo, bi se pa radi iz kože djali, da kakšne hude in nevarne delovne pogoje imajo !??????

  • patriarh 14:52 13.julij 2015.

    @yorky - problem v Slo je, da želežniška infrastruktura in suprastruktura ne omogočata, da bi več tovornih vozil, kot jih, lahko dali na vlakovne kompozicije. Kdo bo v prihodnosti zrihtal, da temu ne bi bilo več tako, bomo pa na ...prikaži več naslednjih predvolilnih bojih poslušal...

  • patriarh 14:54 13.julij 2015.

    KLOBO - ti maš pa idiotske komentarje ne glede na temo članka. Sem mislu, da se ti odpelje samo, ko je govor u velikem vodji in Murglah, a si očitno že po naravi butec..

  • jakec1575 15:07 13.julij 2015.

    Nesreče so grozljiva stvar. Tudi vzrokov za to nesreco ne poznam. Komentiram zato, ker sem sam dozivel ob več priloznostih sledece in bi rad tudi javnost opozoril, da bodo pozorni. Vedno več voznikov tovornjakov se ob pretirani utrujenosti med voznjo ...prikaži več igra še s tablicami in piše sms-e ter verjetno tudi surfa po netu. MED VOZNJO! Slovenske ceste so preobremenjene s tovornimi vozili. Zadnja leta pa manjka tudi odgovornost do sebe in do drugih. Lahkomiselnost je postala mati modrosti. Če se samo spomnim pokanja na trojanskem klancu, smo napredovali. A se vedno moramo biti vsi bolj odgovorni pri 100 in več na uro. Lahko poči le guma in so trije mrtvi.

  • legija 15:32 13.julij 2015.

    Tovornjakarji niso resna grožnja za varnost prometa samo na avtocestah, temveč še bolj na lokalnih, ki jih uporabljajo, da se izognejo cestninam. Ne upoštevajo omejitev in divjajo skozi naselja, ker tam ni radarja in policaja, da bi jih kaznoval, če ...prikaži večče pa radar že je, se tovornjakarji mesdebojno obveščajo, tako, da, nisem še videl tovornjakarja, da bi plačal kazen za prehitro vožnjo.

  • Skippy 15:52 13.julij 2015.

    Če si kdaj šel v tujino, potem bi videl, da je to o tovornjakih na vlak samo neka brezvezna slovenska finta tistih, ki nikamor ne gredo.

  • Papaja Popi 16:18 13.julij 2015.

    V tem ima klobo kar prav

  • korli 16:52 13.julij 2015.

    tovornjakar ti jebe mater

  • Lavdan 17:33 13.julij 2015.

    Prometna varnost je nekoliko slabša kot lani. Med 50 lani in 62 letos je to 20 odstotkov, če je to nekoliko. Pri nas bi že zdavnaj morali prepovedati tovornjakom prehitevanje in njihova medsebojna razdalja bi morala biti 150 m. Namesto ...prikaži več tretjega pasu idioti gradijo protihrupne ograje in onemogočajo sami sebe.

  • banja 17:50 13.julij 2015.

    Lahko povem svoje videnje o vzroku nesreče? Od počivališča Lom proti Uncu je klanec in v tem klancu pas za kamione. Ko se na vrhu klanca pas konča, kamionarji istočasno, ko dajo levi smernik, že zavijejo na vozni pas. Takorekoč ...prikaži večč brez opozorila. Kdor pozna cesto, ve v čem je problem in že prej zavije na prehitevalni pas. Romuni morda niso imeli prostora, da bi se izognili, ker je bil prehitevalni pas poln. Najbrž ga je kamion zmlel.In ubogi kamionarji ne znajo dati levega smernika že prej. In ne znajo peljati naprej po odstavnem pasu še nekaj 10 metrov in pod nujno morajo zaviti na vozni pas, kot da bi bila na odstavnem pasu škarpa povprek. Jaz vedno peljem še nekaj metrov po odstavnem pasu, dokler se povsem varno, vsaj že s hitrostjo blizu 130 na uro, ne vključim na vozni pas. Nekateri pa s kakimi 30 na uro takoj na vozni pas, ko se vključujejo na avtocesto.

  • Žurnalček 22:24 13.julij 2015.

    Po moje so Romuni stali na pasu za tovornjake , tovornjakar je pa igrice igral , al bil pa pijan , pa je zato pobegnil . Na tem mestu so trije pasovi , 2+ 1 in absolutno sigurno je šleper ...prikaži več peljal po svojem , kati ko je zadel avto od zadaj , je tudi poravnan zapeljal s ceste . Bil pa je prazen , kar lahko pomeni tudi , da je vozil 120km/ h in so se mogoče Romuni pred njega razvrstili na njegov pas , on pa jih je, ker je bil hitrejši udaril in potem v kanalu tudi zmlel Dacio . Dacija je pod njim prestala lomljenje s celo dolžino kamiona in zadaj zopet pogledala zabita v useku. Kakorkoli , mislim da je prva napaka na Romunih !

  • manch 23:09 13.julij 2015.

    Ja, saj. Romuni so najbrž stali na tretjem pasu. Ta jih je pa nabil, ker ni precenil, da stojijo.Dejstvo je, da človek v takih primerih ne more dojeti, da nek avto stoji. Če je tovornjakar peljal 100, je ...prikaži več je dovolj, da ni mogel ustaviti.Lani je bila nesreča nekje v Prekmurju, ko sta se dva tipa zaletela v zadnji del tovornjaka, ki je stal na cesti. Ni šans, da se ustaviš.

  • Ljubo Stamenkovic 16:05 14.julij 2015.

    jaz mislim, da se od voznikov vse preveč zahteva. Na kratko delodajalce ne zanima varnost: si zmatran, zaspan, bolan lahko bi še in še naštevau. njih zanima samo denar, ko se pa to zgodi, se pa vsi skrijemo, saj meni ...prikaži več se to ne more zgodit; to mi mislimo AMPAK?????

  • slow_slow 13:45 13.julij 2015.

    Problem ni samo v tem... ampak že v samem začetku bi morali graditi 3 pasove za eno smer...

  • HappyBunny 17:56 13.julij 2015.

    STF, Korli, KLOBO , Popi a ko naredim prometno nesrečo pokličem policijo in ko pridejo na kraj jim povem , da so oni krivi, da sem se zaletel? Kolikor sem seznanjen še superman ne more predvidevati nesreč, očitno pa bi ...prikaži več naši policisti morali? Ali se pa tukaj s takšnim primitivnim komentiranjem počutite močne, ter stresate jezo na policijo, ker vozite pijani in norite čez naselja, pol pa jok in stok. Fanjte manj pit pa vozit po pravilih pa vam nebo vsega hudega policija kriva.....

  • HappyBunny 19:19 13.julij 2015.

    Žal ne, niti do konca leta, niti konca svojega življenja mi ne bo uspelo razumeti primitivnega razmišljanja. Lp

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.