Svet
50 ogledov

Na računu skriva 23 milijonov dolarjev

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Anejs 10:39 09.februar 2015.

    Veliko je teh govorenj okoli nakradenega denarja, ljudje mislijo da vsak, ki ima čez milijon evrov denarja na računu, da je že kradljivec, saj ne pravim da noben denar ni nelegalno pridobljen ampak nekateri so pač tudi legalno poskrbeli za ...prikaži več svoje življenje in za naslednje svoje generacije. V Sloveniji se pa vsakemu zdi oziroma je že samoumevno, da nekdo ki ima nekaj več denarja, da je že tudi kradljivec. Tisti, ki ves čas 'šinfa' takšne ljudi pač enostavno zavida tistemu, ki je premožen. Treba se je zavedat, da denarja ni vedno manj ampak vedno več! Treba se je samo priklonit in pogledati po tleh, tisti ki ima veliko željo ga bo tudi pobral. Nekateri pač niso tega sposobni naredit.

  • Izudin 12:22 09.februar 2015.

    Mater a si ti pameten. Vsak pač nima priložnosti obogateti in večina tistih, ki so nenormalno bogati, so ponavadi zato, ker so se okoristli s tujimi žulji, tako pač funkcionira kapitalizem, ki dopušča legalno krajo, kljub temu, pa je bilo ...prikaži več veliko denarja pokradenega. Po podatkih ameriškega ekonomista in raziskovalca svetovne industrije izogibanja davkom Jamesa S. Henryja so državljani Slovenije v tujino oziroma davčne oaze prenesli med 50 in 75 milijardami evrov. In to naših politikov ne zanima, raje vzmejo najrevnejšim.

  • Janez_53 13:37 09.februar 2015.

    Pisec članka D.J., če že navajate tujce z imeni in priimki: nimate "jajc", da bi napisali imena tudi teh 13 komitentov, ki jih le mimogrede omenjate??? Ali pa vsaj tiste štiri slovenske državljane? (mimogrede: slovenski se piše z MALO ZAČETNICO!!!) ...prikaži več Ali pa jih iz čisto svojih razlogov ne želite razkriti???

  • Janez_53 17:03 09.februar 2015.

    Sploh me ne brigajo tisti, ki so denar pošteno zaslužili! Ima pa me pravico brigati za pokraden denar tistih barab, ki so okradli državo! In to nima veze ne s socializmom in ne z nobeno vojno!!! Kajti jaz, moji otroci ...prikaži več in moji vnuki (tudi tvoji!) bodo še dolgo plačevali zaradi teh barab!!!

  • softundsicher 17:56 09.februar 2015.

    "Slovenija je na 134 mestu, ko gre za skupni znesek, ki jih imajo njeni državljani na računih banke HSBC v Švici. Ta znaša približno 24,5 milijona ameriških dolarjev oziroma nekaj več kot 21,6 milijonov evrov. Med njimi je rekorder, ki ...prikaži več v sefu skriva kar 22,7 milijonov dolarjev oziroma nekaj več kot 20 milijonov evrov."Torej ima en Slovenec 20 milijonov, ostalih 12 pa skupno 1.6 milijonov. Vsak torej za eno stanovanje v LJ. Male ribice, girice...

  • patron 09:38 09.februar 2015.

    kje so imena , te bande...???

  • patron 09:38 09.februar 2015.

    lopovske

  • Papaja Popi 09:41 09.februar 2015.

    In naša davčna se še kar spreneveda.

  • mph 10:15 09.februar 2015.

    Bolj verjetno, da je kakšna sestrična ali prijateljica redno potovala tja za enega puklavega stvora.

  • encijan 10:24 09.februar 2015.

    Pukl imaš na tisto malo možganih!

  • Pepe007 11:10 09.februar 2015.

    Kaj so mene našli?:) uh, niso... sreča.

  • Papaja Popi 11:41 09.februar 2015.

    Z poštenim delom do denarja....................Do milijon evrov................Aj , aj, aj, aj,

  • Anejs 11:46 09.februar 2015.

    Treba je biti iznajdljiv, ne tumast. In tumasti se izgovarjajo na vse, ker ne znajo biti iznajdljivi.

  • mph 12:29 09.februar 2015.

    Bi rad rekel "iznajdljivi" tipa Bavčar, Šrot, JJ, Lovšin, Časar, ....? :-)

  • mph 12:31 09.februar 2015.

    Morda ne bodo pisali, ker je to vse zraslo na velikem in dobro pognojenem zeljniku vašega velikega svečenika.

  • valerijakregar 12:42 09.februar 2015.

    zidar, ki ne bi prenesel prestajanja kazni na Dobu, je 2x tedensko v Švici !le zakaj ?hodi štet milijone, ker ne zaupa Švicarjem ?

  • Janez_53 13:42 09.februar 2015.

    Ja, ampak moraš res močno šparati :-)

  • Anejs 14:21 09.februar 2015.

    Mph, ti ravno ne deluješ preveč brihten.Lp

  • mph 14:48 09.februar 2015.

    Ne vem, če sem ali ne, v primerjavi z nivojem in argumentacijo tvojih kometnarjev pa sem naravnost genij. :-)

  • Hi5 14:51 09.februar 2015.

    Kaj te ma pa za brigat, kdo ima denar v tej banki?? Brigaj se zase. Če nisi posredno ali neposredno oškodovan mind your own business. Socializem je mimo, pa druge Sv.vojne je tut konc.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.