Slovenija
25 ogledov

Na referendum predvsem nasprotniki izenačitve pravic

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dimnikar 10:50 30.november 2015.

    Če govoriš o bojkotu referenduma pričakujoč razveljavitev zaradi neudeleženosti (nevem, zakaj omenjaš nekega Primca, oz. zakaj se Slovenci tako radi obešate na javne osebnosti), potem igraš nevarno igro.

  • mph 11:25 30.november 2015.

    Motiš se. To sicer upajo desničarji, da se bo zgodilo, da jih bo dovolj ostalo doma. Sami pa so verjetno sposobni zbrati teh 20%, toliko nazadnjakov bodo verjetno zbrali.

  • mph 15:51 30.november 2015.

    To sem tudi sam že napisal, ko se taki, ki so v resnici proti prikazujejo kot, da so za in pozivajo k bojkotu. Kot pri vsakem referendumu ali volitvah prav je, da se gre vedno dat glas iz prepričanja, kakršnokoli ...prikaži več je. Potem tak glas dejansko ni nikoli izgubljen. Kdo pa ne gre, pa dejansko prispeva k zmagi tistim, ki imajo vedno svoje vojščake zraven, se pravi običajno je to SDS in kler.

  • stilist 11:25 30.november 2015.

    Če bi se človeški evoluciji to zdelo prav, potem bi že tako naredila. Tako pa po naravni poti lezbijkam in gejem to ni omogočeno.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:47 30.november 2015.

    Mislim,da če se zagovorniki tega zakona ne udeležimo referenduma,da so Primc na belem konju in ostala srednjeveška sodrga,ki paše k njemu,popušili,ali pa se motim?

  • principiumnovum 10:53 30.november 2015.

    Oprosti, če je tebi celibat normalna zadeva, kar izvoli pa "celibataj". Oprosti tudi, če je tebi rinjenje svojega oneta v kosmato rit tvojega prijatelja normalna stvar, kar izvoli. Ne silite pa nas ostalih, ne vi levi fašisti, ne desničarski kleri, ...prikaži več da sprejmemo vaš nazadnjaški ter dekadentni način življenja. Tudi me ne rabiš prepričevati, da je to, da si s prijateljem rineta oneta drug drugemu v kako normalna stvar in da smo vsi ostali čudni, ker tega ne razumemo. Če tebi paše, da ti ga prijatelj vtika v prdo, potem izvoli. Ne sili pa nas ostalih, da moramo to odobravati.

  • hejho 10:56 30.november 2015.

    Pa še ena nebuloza nasprotnikov, da ne bo več moža in žene, ampak samo dve osebi. Vsak, ki je kdaj videl, kako se pišejo zakoni, ve, da mora biti zakon čim krajši in jasen. Lahko bi pisalo tudi: mož in ...prikaži več žena, žena in mož, mož in mož, žena in žena, pa zakon zaradi nomotehničnih pravil skrajšano vse poimenuje kot dve osebi.Predlagam, da potem po logiki nasprotnikov napišemo tudi vsa imena, da ne bo kdo prizadet:Francka in Jožef, Slavko in Julči, Zdenka in Gašper, po novem pa tudi Franc in Mihael, Kunigunda in Leopoldina itd. itd.

  • hejho 11:01 30.november 2015.

    Pa še ta laž, da bo razvrednotena družina. Referendumski zakon v ničemer ne posega v definicijo družine – poglej si 2. člen Zakona o zakonski zvezi in družinskih razmerjih, ki ostaja nespremenjen http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=ZAKO40»Družina je življenjska skupnost staršev in otrok, ...prikaži več ki zaradi koristi otrok uživa posebno varstvo.«In to je v zakonu določeno že od leta 1976 in bo tudi po 20. 12. ne glede na izid referenduma. Družina so starši (POZOR: ne glede na spol, ker nič ne piše, katerega spola morajo biti!!!) in otroci.

  • stilist 11:11 30.november 2015.

    Družina je: mati, oče, otrok. Vse ostale kombinacije niso normalne. Kaj ti kombinatorci počnejo med sabo me ne moti, moti me posiljevanje njihovih norm normalnim.

  • mph 11:23 30.november 2015.

    Tudi to, da se lahko danes črnci oz. nebelci vozijo z istimi prevoznimi sredstvi, je bilo včasih nekaj nepojmljivega, kaj ne? Kaj šele ta grozota, da so ženske dobile voilno pravico, ... int itn ... Zato se na referendumih NE ...prikaži večE odloča o človekovih pravicah.

  • kapibara 11:16 30.november 2015.

    @hajho..samo zaradi tega tvojega posiljevanja za odločitev ZA, bom šel na referendum in glasoval PROTI.. preveč se mi ste povzpeli na spolni ud (žaljivo) s tem vsiljevanjem vaših pravic..- en "NE" boste vedno imeli.. !! pojdite in se ženite, ...prikaži več, kjer se lahko.. otroke pa pustite pri miru, kajti poraslo bo otroško nasilje, kajti moj otrok, bo lahko pripeljal na pogovor enega očeta, drugi pa kar DVA..

  • kapibara 11:16 30.november 2015.

    @hajho..samo zaradi tega tvojega posiljevanja za odločitev ZA, bom šel na referendum in glasoval PROTI.. preveč se mi ste povzpeli na spolni ud (žaljivo) s tem vsiljevanjem vaših pravic..- en "NE" boste vedno imeli.. !! pojdite in se ženite, ...prikaži več, kjer se lahko.. otroke pa pustite pri miru, kajti poraslo bo otroško nasilje, kajti moj otrok, bo lahko pripeljal na pogovor enega očeta, drugi pa kar DVA..

  • stilist 11:17 30.november 2015.

    Kaj vsiljuješ svoja prepričanja drugim. Vsak naj glasuje po svoji vesti!

  • stilist 11:20 30.november 2015.

    pa ne samo to. Ogroženi bomo očetje klasične družine, ker bosta dva očeta proti enemu.

  • dimnikar 11:20 30.november 2015.

    Tretji pa dve mamici, in ravnovesje bo spet vzpostavljeno. Tvoji motivi so pa zaničevanja vredni, milo rečeno.

  • mph 11:21 30.november 2015.

    In zaradi tega, če zberejo desnosučni nazadnjaki 20%, bo ta sramotni referendum uspel. Samo, če bi bilo 100%, da teh 20% niti približno ne bo doseženih, bi ostal namenoma doma, ker pa je preverlik rizik, bi morali vsi, ki sicer ...prikaži več podpirajo ZA iti na referendum.

  • stilist 11:22 30.november 2015.

    Ko bodo vabljene mamice, bo spet 2 proti 1.

  • mph 11:24 30.november 2015.

    Morda poskuša malo kompenzirati vsiljevanje svojih pogledov raznih Primcev, cerkve, ... itn...

  • hejho 11:37 30.november 2015.

    kapibara,resnica boli a ne? Laž ima pa kratke noge.

  • dimnikar 11:42 30.november 2015.

    In kje točno je "premoč" v katerikoli situaciji? Ali pričakujete fizične obračune? Ali ste mnenja, da so ženske (ali moški) manjvredni? Naj vas pomirim, da problema, ki se ga tako bojite, sploh ni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.