Slovenija
17 ogledov

Na robu zaradi nižjih dohodkov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nina 14:09 15.junij 2013.

    Žal Slovenije ni več odšla je drugam.....K.O........

  • copatek 12:58 15.junij 2013.

    Namesto da materi dajejo preživnino, naj država zagrabi očeta, kot da krije njegove dolžnosti, pa še ceneje bo. Ali pa je naše sodstvo tako počasno, da se tožba ne splača?

  • privat 13:39 15.junij 2013.

    res si copatek...pa zelo ozko vidiš sliko današnje politike!! zakaj pa nebi država omogočala z tolikim mehanizmom vsaj pravico do življenja ne pa da vse vrže na pleča malega človeka! naši politiki pa se raje igrajo terorja nad malim človekom ...prikaži večm ,kot pa omogočanje zaposlitev ,človeku vrednega mesečnega izplačila....Če bi oče mel,zakaj pa nebi dal svojem otroku??'..drugo je če se zase nima ,ker mu država vse vzame in je že pred desetletjem vse vzela..in kako bo dal ??..

  • JohnSmith30699 13:54 15.junij 2013.

    Zadnja leta prebiram same podobne zgodbe...., kako so bogati še bogatejši, kdo je koga nategnil,koliko firm je šlo v stečaj, kako od politikov slišimo same pravljice...pa dobro, ampak kar me najbolj čuje je pa ZAKAJ ZA VRAGA ...prikaži več NISMO NA ULICAH in ZAKAJ NISO LOPOVI (politiki, bančniki, tajkuni,,.,) V ZAPORIH ?=!?!?JA PA KAJ SE MORA ZGODITI DA BO POČILO V SLOVENIJI !?!?!?!DAJMO FOLK A VAM MORAJO GATE POBRAT DA SE BO KAJ PREMAKNILO! Fak kok sem jezen na slovenske janezke..še do zime pa me slovenija ne vidi več...žal,pogrešal jo bom tako kot je bila pred leti :(

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.