Svet
38527 ogledov

Na rojstni dan ni prišel nihče, potem se je zgodilo nekaj lepega

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • darja19 14:41 24.oktober 2018.

    Ste pa res bresrčni,ali se ne zavedate kaj to pomeni za tako majhnega otroka kot je on,v mojih časih smo roj.dneve tud praznovali doma s tortico danes je pač drugače,hvala bogu da je nekdo imel posluh za malega junaka...LA pa kapo dol

  • Skipi 13:21 24.oktober 2018.

    Takezgodbe sem tudi že pri nas zasledil, mislim starši ste eni bedaki. Ko sem bil sam njegovih let sem šel peš 6 km dne vasi naprej da sem šel do prijatelja na rojstni dan. Pa cel teden sem se prej ...prikaži več veselil teh dogodkov. Ampak ni panike mu bodo pa po FB voščili saj to pa že znajo danes da se lahko starši s svojimi stvarmi ukvarjajo.

  • alen04 09:59 24.oktober 2018.

    Ubogi fantek. Res je ljudje so bedaki.

  • miho 13:39 24.oktober 2018.

    Ne vem, zakaj se zganja takšen pomp... Ko sem bil jaz otrok, nismo rabili, da pride ves razred na rojstni dan. Dovolj ga je bilo praznovati v družinskem krogu. Ne vem, kaj je narobe s tem. Res ne vem.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:17 24.oktober 2018.

    In kaj je bil razlog? Je bilo celotno okrožje v viharju, visokem sneženem metežu?

  • micheal64 21:10 25.oktober 2018.

    Pozdravljeni, z veseljem vam sporočam, da je resnično posojilno podjetje, s katerim lahko dobite hitro posojilo, vsem zaupnim strankam nudimo vse vrste posojil z obrestno mero 3%, se obrnite na nas, če potrebujete posojilo. Pošljite nam sporočilo Michealbensonloanagency@gmail.com Obrazec za ...prikaži več posojilo in ga vrnite. Polno ime ................. Država .................. Zahtevani znesek ...................... Trajanje ..........................

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:33 24.oktober 2018.

    Mal mem je tole,da pa nobedden ni prišel pa ne vejamem,po moje je baba zanalašč "pozabila" povabt ostalo mularijo,da se je pol lahko rzpisala po FB in ostalem sranju,kok je njen mulc bogi?Tile američani so fuknjeni tolk,kot njihov predsednik al pa še bolj!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.