Slovenija
88 ogledov

Na Siol TV brez dela Lige prvakov

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maestro 20:13 01.oktober 2013.

    No, to ne bo držalo. Siol je edini operater, ki svojim naročnikom omogoča ogled PRAV VSEH tekem lige prvakov v vsakem krogu preko svoje digitalne televizije in tako bo tudi tokrat.

  • alfredo 21:37 01.oktober 2013.

    Kolko hoče Simeunović?

  • zic 21:47 01.oktober 2013.

    in kwa je to fora???????

  • komunalc 22:53 01.oktober 2013.

    LP,že ampak španska in ostale lige,pa tenis kje bomo pa to gledali?

  • Kupus 23:54 01.oktober 2013.

    No pri meni pa ne kaže da bo jutri City-Bayern na twinu prenos. Vse ostalo pa je ja!

  • Realist 09:20 02.oktober 2013.

    Tipična politika Telekoma, ki misli da je glavni na našem trgu telekomunikacij in njihovo razmišljanje da se mu bodo morali pač vsi prilagajati. Ti časi so mimo. Imeli so možnost urediti to pogodbo leto dni nazaj in bi to naredili ...prikaži več pa bi bil problem rešen. Sedaj pa si bodo nakopali jezo velike večine ljudi na Siolu. Hvala bogu da sem na Telemachu :) Ne Mobitel, ne Siol in ne Telekom niso več zaupanja vredne znamke!

  • becar 22:32 01.oktober 2013.

    Ne morš verjet. Začelo se je z odpovedjo LP na nacionalki, zdaj pa so problemi že na komercialnih TV. Ko bi človek mislil, da ima praktično vsak dostop do ogleda tekem LP, vedno nekdo preseneti, ker se ne znajo zmenit ...prikaži več med seboj. V to kategorijo bi uvrstil tudi kodiranje programa na hrvaški nacionalki v času tekem. Kje mi živimo???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.