Slovenija /slovenija/crna-kronika
224 ogledov

Na sodišču zaradi pretepenega policista

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JohnSmith30699 16:32 31.avgust 2011.

    tegale Soklića je treba zapret, ker je sluzast kot kača

  • graff 15:01 31.avgust 2011.

    Čeprav ne za Sokliča in ne za Sadikoviča ne dam roke v ogenj, mi je je nekoliko čudno, da je omenjeni policist leta in leta , kadarkoli je bil prost, v gostinskem lokalu ob meji tarokiral in bil v družbi ...prikaži več ,,izbranih,, med njimi tudi oporečnih občanov. Pa nič, saj se ve....No Kranjskogorska turistična policijska postaja s svojim šefom je odraz stanja nadrejene PU Kranj, kjer že leta in leta vedrijo in pametujejo ,,od boga,, gor vzeti pametnjakoviči.

  • MK 12:45 26.oktober 2016.

    Matej Soklič a zdaj že plačuješ za vse otroke, ki si jih zaplodil po Kranjski Gori?Za alkohol imaš denar za plačevanje preživnin ti ga pa gvišn zmanjka...

  • MK 12:47 26.oktober 2016.

    Sem bil v družbi, ki je našla precej denarja na smučišču in kluče od passatta. Kranjskogorska policija ga je seveda vzela brez zapisnika. Mi seveda o postopku nismo vedeli nič in smo pač verjeli policistom, da je tako prav.<br ...prikaži več />Danes mi je seveda vse jasno.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:58 31.avgust 2011.

    Tale Matejček ma prste in flaše tut zraven,ko so domnevno pretepli Posmo in Elika?Mislim,da je treba oba vaška posebneža oglobit in jima naložit družbeno koristno delo,npr.pobiranje smeti ob Jasni za čas 25 let!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.