Svet
26590 ogledov

Na stotine mrtvih otrok zaradi delte

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 13:07 27.julij 2021.

    Nič ne pišete o ljudeh, ki umirajo zaradi lakote. Ste dobili politično navodilo, da objavite to? Ko bo pa vedno več ljudi npr. neplodnih, bo pa krivo vse drugo, samo cepivo proti covidu ne.

  • dani5 12:44 27.julij 2021.

    Zakaj pa se zdaj nič več ne piše o Indiji?

    • endrug 13:32 27.julij 2021.

      Ker so drastično omejili gibanje in ustavili virus.

    • dani5 18:19 27.julij 2021.

      Kazali so stare posnetke od plinske eksplozije. Zdaj jih pa zdravijo z ivercteminom.

    • si_rob 23:09 27.julij 2021.

      In je uspešno!!

  • Jernej65 12:55 27.julij 2021.

    Zanimivo. Pri nas kolikor mi je poznano, ni umrl še nobeden otrok zaradi covida, a tam naj bi jih umrlo na stotine, mislim da je to kar neki, za strašenje ljudi.

  • jakec1575 11:53 27.julij 2021.

    indonezija ima 220 mio preb.

  • Gigiiinjo 12:59 27.julij 2021.

    grozno. ampak ne moreš primerjat indonezije z evropo in zakaj tam umrejo že zaradi manjše praske

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 13:00 27.julij 2021.

    Samo vi pišete o tem. Nehajte producirat dezinformacije.

  • Avatar Lion007
    Lion007 16:52 27.julij 2021.

    O ti mater, kakšni bombastični naslovi. 😡😡😡 Sem že pripravljen na sredin naslov kot na primer : V Maleziji odvažajo krste z metro linijami...... V Bangkoku krste na ulicah. Krematoriji prenatrpan. 😡 😡

  • becar 13:26 27.julij 2021.

    Ali jih tu tudi kar zraven bolnic sežigajo, kot v Indiji? Seveda govorim o več desetletni praksi, da ne bo pomote.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 16:47 27.julij 2021.

    Glede na število prebivalcev je to tako kot da bi v Sloveniji umrlo 7 otrok, torej sedem preveč... In glede na razliko v stanju higiene v Sloveniji in ponekod v Indoneziji, bi ne bilo čudno, če bi ta številka še ...prikaži več večja...Ker ne umre vsak za Covidom, kdor pride v bolnišnico s Covidom..!!

  • timja 23:21 27.julij 2021.

    morda pa v indoneziji štejejo otroke do 75.leta

  • ana19 17:53 28.julij 2021.

    No , s čim nas boste se štrašili??, Vse za ustrahovanje naroda in prisilo v cepljenje. Zanima me, ali vsaj novinarji lahko postanete objektivni in resnični, ali pa boste še naprej strašili, zavajali, lagali, skratka sirili strah in depresijo med ...prikaži več ljudi. Zanima me ali ste se res vsi že cepili,???Napisanih in povedanih je že toliko laži, da bi bilo sedaj pa že počasi čas, da bi nehali , po moje ste nekateri že dovolj nagrajeni, da lahko recete ne bom več širil nesresnic in strašil ljudi.🤮

  • rd2dmk2 18:43 14.avgust 2021.

    ste pozabil še neki povedat.. pri katerem letu tam otroci začnejo hodit na šiht.. in to ne v klimatizirano pisarno . preberte si tole, pa si zamislite na tem. ko delaš do 12 ur na polju si pa res odporen, ...prikaži več ki si skor še lačen vsak dan. https://www.ilo.org/public/libdoc/ilo/2001/409019.pdf.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 12:29 27.julij 2021.

    Anticepilci in levičarske zgube ste pisali,da cepljeni ne bomo živeli več kot 5 let pa bi vas necepljene vprašal :"ste sigurni,da boste preživeli do pomladi"??

    • kapibara1 12:31 27.julij 2021.

      Se vidiva drugo pomlad- jest pridem - pa ti ??

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 13:03 27.julij 2021.

      Misliš na cepljenje??

    • igorgeus 17:59 27.julij 2021.

      ce ne boste desnuharji do takrat ze prodali drzave

    • bobubob 18:26 27.julij 2021.

      Ne, a tudi 'cepljeni' ne bi smeli biti prepričani v to. Vidim, da Vladi uspeva ščuvanje enih na druge. "Ko so nacisti prišli po komuniste, sem ostal tiho; nisem bil komunist... Ko so zaprli socialne demokrate, sem ostal tiho; nisem ...prikaži večisem bil socialni demokrat... Ko so prišli po sindikaliste, nisem spregovoril; nisem bil član sindikalistov... Ko so prišli po Jude, sem ostal tiho; nisem bil Jud. Ko so prišli po mene, ni bilo nikogar več, ki bi spregovoril." Martin Niemoeller

    • igorgeus 18:33 27.julij 2021.

      sds zivi od tega, da scuva ene proti drugim. ce ne, bi vecina ze zdavnaj ugotovila, da je to edini njihov talent. pa prodaja drzave seveda.

    • mph 19:22 27.julij 2021.

      @bobubob, hmm, upam, da nisi še en tistih, ki primerja holokavst s cepljenimi/neceljenimi. Ker je to total neprimerljivo in res poden.

    • bobubob 20:02 27.julij 2021.

      Kje je strpnost tistih, ki so nedavno imeli polna usta odprtosti, sprejemanja drugačnosti. Sedaj bi vsakogar,ki ni na liniji 'cepljenja', najraje paralizirali in intubirali (sporočilo dr. Logarjeve). To lahko pomeni marsikaj. Glede na komentarje nekaterih vplivnih 'cepljenih' Slovencev nič dobrega. ...prikaži več Kdo je ločil strokovnjake na tiste, ki ukazujejo in na tiste, ki morajo molčati, ki so cenzurirani?? Nisem tule od včeraj. Poznam preveč žrtev 'cepiva'. Poden je to, kar sedaj počne t.i. stroka.

    • timja 23:16 27.julij 2021.

      poden je to da se je stroka prodala- za drobiž- trdi da je naravna imunost slabša od cepiva? what? pol je proteza na nogi tudi boljša od naravne noge?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 08:09 28.julij 2021.

      Zdi se mi povsem neumno,da se nekateri kreteni ne morete v tem primeru distancirati od politike!! Z temi cepivi vlada in SDS nimata nič saj ne izdelujeta ne cepiv in imamo ista cepiva kot ostala Evropa!! Vsi,ki mislite,da z tem,ko ...prikaži večo se ne cepite delate škodo Janši in ostalim politikom ste neumni saj boste posledice nosili izključno vi seveda ,če zbolite!! Najbolj moteče pa je,da so proti tisti,ki živijo na račun poštenega naroda zato,ker jim je vlada vzela denar!!

    • igorgeus 08:38 28.julij 2021.

      cepivo ščiti edino pred kao hujšim potekom bolezni oziroma kot je sporočila svetovna zdravstvena organizacija (WHO), "cepljenje poveča možnost za lažji potek bolezni". to je to. še vedno laho zboliš in prenašaš virus, zato vsi ukrepi še vedno veljajo za vse.

    • ana19 18:01 28.julij 2021.

      Mislim, da imamo več šans, kot ti. Lahko greva na kontrolo protiteles, pa ,da vidima kdo od naju jih ima več. Ta" smrtonosni" covid sem prebela praktično ne vede in to že decembra in sem imela pred enim tednom 3353,4 ...prikaži več protiteles, stavim, da jih imaš manj, pa seveda nimam covid potrdila, ker se takrat nisem testirala in ker mi danes tudi ne bi več veljalo, saj je 6 mesecev mimo. Razloži, čemu naj se cepim ko pa imam tako veliko protiteles???, torej me bojo zaščitile pri bolezni,orient.vrednist 50.

    • timja 19:02 28.julij 2021.

      ANA svetovno zapisano!!!!!!

    • rd2dmk2 18:57 14.avgust 2021.

      omega_6 zakaj smo proti janši, NIJZ in ostalim . ker nas POSILJUJETE. in nočete dojet, da ima vsak pravico do svobodne izbire. siljenje z cepljenje bi bilo edino smiselno, če bi cepljena oseba v nobenem primere NEBI prenašala virusa in ...prikaži večin zbolela. ker pa ta dva pogoja nista izpolnjena je vse ostalo represija.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 22:27 15.avgust 2021.

      rd2dmk2 Kakor hočćete se cepite ali pa ne!! Vendar vas bo neceplčjene doletela kazen saj vam bodo gibanje omejili!! Misliš,da je to življenje,če ne smeš nikamor?? Raje se cepim pa živim normalno in vedi,da nebom pazil,če se bom slučajno okužil ...prikaži večžil saj vam ne more biti nič kot trdite "anticepilci" je to le lažja gripa zato nebo problema!! Lahko ti pa povem,da imam kar nekaj znancev,ki so zboleli za to zahrbtno boleznjo pa imajo še sedaj hude posledice!!

    • bobubob 09:19 16.avgust 2021.

      Če bi jim bilo do zdravja ljudstva, bi začeli deliti Ivermectin, namesto, da poslušajo WHO, ki trdi da je to zdravilo 'še nepreizkušeno' - kljub že 30letni uporabi,skoraj brez stranskih učinkov. In kljub dokazanemu antikovid učinku. Linkov pa ne lepim ...prikaži več več, ker nihče ne bere. Bi jih pa zlahka. Politika tu nima nič - vsem se je pomračilo, z delom 'stroke' vred in vključno z RKC. Argumentov ne posluša nihče več.

    • rd2dmk2 10:09 16.avgust 2021.

      omega6 prosim da razložiš zakaj samo ne cepljene se omejuje in kaznuje. jest se pazim, ne hodim okoli po svetu, niti ne tiščim v množice, skrbim za varnost. in ti ? si cepljen, zase si kao varen, briga te če ...prikaži večče nosiš okoli virus. in ne tolaži se s tem da si cepljen in da so drugi cepljeni. vsi lahko zbolite. tebe je strah c-19, mene NI. pač ena bolezen. kot miljon drugih. sedaj sem zdrav in imam eno možnost zbolim za c-19. se cepim imam 2 možnosti : zbolim za c-19 in stranskimi učinki.

    • igorgeus 17:42 16.avgust 2021.

      Zdaj se moras cepit, da zivis normalno, ceprav si zdrav? Ce si ti pripravljen tako zivet, ne pomeni da so tudi drugi. Kaj bo naslednje? Si pripravljen na vse?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 17:53 16.avgust 2021.

      igorgeus Sedaj je cepljenje problem,ko so bili pa komunisti na oblasti pa je bilo cepljenje obvezno nič niso vprašali !! Stali smo v zadružnem domu kot kake ovce v vrsti in se cepili!! Če se kdo nebi bi ga preprosto ...prikaži več ustrelili!! Pa v JNA 2 odmerka "kojnska" pa sploh nobeden ni upal pomislčiti,da bi se postavil proti!! Tako je bilo v komunizmu ,če nisi ubogal te je "uzela magla"!!

    • rd2dmk2 22:28 16.avgust 2021.

      omega.. mene ni uzela magla, pa sem osebno nadrl generala. kot navadni vojak. glede cepiv v JLA in starem režimu. sem v isti JLA dobil cepivo proti tetanusu. in to ne navadno. samo takrat so pregledal moj karton in jim ...prikaži večim nekaj ni bilo všeč. in so zbrali ekipo zdravnikov in me nadzirali. tam sem celo popoldne govoril kot trop klepetulj in če sem nehal samo za sekundo so planili name in me pregledovali. tolk o cepljenju nekoč. in to v JLA. ko bom danes deležen take pozornosti, pa...

    • igorgeus 10:14 17.avgust 2021.

      Pa ne, da primerjas crne koze s covidom, omega?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.