Magazin /magazin/vip
29629 ogledov

Na ta način si je po ločitvi opomogla Jerca Legan

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 13:24 18.avgust 2023.

    sem gledal en film, al serije, ne vem, kjer nastopa tale jerca ... pa sem "pročital" osebnost in se mi zdi zelo zajebana baba ... je sicer kar lepa baba, ampak ima pa izredne materialne potrebe ... ne bi sicer ...prikaži več kakor koli hvalill tega cvikla, ker je itak govno, ki je opletal (ne s svojim) s kešom, ampak , verjemem, da se mu je odpelal ... baba te lahko uniči do daske ... ko naletiš na tako, te požre do zadnjega centka ... to so požiralke, brez dvoma

  • Avatar Zala
    Zala 15:50 18.avgust 2023.

    Jerca, če te ne bi pobral Cvikl, bi bila še vedno deklica z dolenjskega. Ko si prišla v Ljubljano, si imela samo en cilj ujeti starega in bogatega. Nič nisi imela, stanovala v enem podnajemniškem pajzlu. Delala, kar si lahko ...prikaži več našla in operzala naokoli. Fantje tvojih let te niso zanimala. Enaka si Jelinčičevi Moniki. Dobro sta vnovčili, kar vam je dala mati narava.

    • Sredinec 19:36 20.avgust 2023.

      Akhm… če si poslansko plačo smatraš za bogastvo, si predstavljam, da je imela marsikaj bogatejšega na voljo

  • jezero 12:07 18.avgust 2023.

    Za soproga je zanič, za "državnika" je pa dober. Posebno, če je dobra plača.

  • Pierre 15:08 18.avgust 2023.

    Lepa dekleta ljubijo barabe (Šifrer) saj me tepe ampak jaz ga imam takoooo rada!!!!

  • Buča Pepa 16:46 18.avgust 2023.

    Ana kako lahko pišeš o brutalnem partnerju? A ti je Jerca to rekla? Prvo preveri, potem piši. Mislim da Cvikel že kar nekaj vas rumenčkov preganja po sodiščih zaradi laznega obrekovanja.

    • Avatar SS666
      SS666 22:56 18.avgust 2023.

      Cvikl je potreben temeljite psihiatrične obravnave(tujih expertov se razume) in namestitve v psihiatrični bolnišnici in kasneje v varstvenem zavodu(Hrastovec,Dutovlje,Vojnik,morda Begunje).Tudi,da se opravi lobotomija pri njemu bi bilo smiselno.

    • Sredinec 19:22 20.avgust 2023.

      Preverjeno. CSD in policija sta istih misli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.