Zdravje
10204 ogledov

"Na tak način je nesmiselno nositi masko"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 15:07 19.marec 2020.

    In pri listanju časopisa ali revij se obvezno vzdržite slinjenja prstov!!!

  • midos 15:38 19.marec 2020.

    To povejte vašim prijateljem na vladi

  • Avatar ovca
    ovca 11:11 15.oktober 2020.

    "Če je imel časopis v rokah pred tem nekdo drug, naj poteče nekaj časa, preden ga prebirate."-citirano. Zanima me, kaj pomeni "nekaj časa"? 1 minuto,1 uro, 1 dan, 1 teden, 1 mesec, 1 leto, itd. Vse našteto in še marsikaj ...prikaži večj spada zraven. Torej?

  • blayo 16:23 19.marec 2020.

    Jest pa pravim da ni nesmiselno... če se človek dosti po faci šlata, potem je zanj smiselno da ima masko. S tem bo zavestno zmanjšal količino šlatanja...

    • Avatar ovca
      ovca 11:10 15.oktober 2020.

      Dokazano, da se večkrat in ne manjkrat pošlatajo. Glej malo okoli sebe...

    • blayo 20:00 15.oktober 2020.

      Link na dokaz prosim.

    • Avatar ovca
      ovca 20:52 15.oktober 2020.

      Aleluja,se 1 x preberi,kaj sem napisala... Ti pa res NIC ne stekas,niti najosnovnejsih stavkov. Poanta je v zadnjem stavku mojega prejsnjega stavka. Ga se vedno ne razumes? Prosi koga,da ti ga raztolmaci. 😱😱😱

    • blayo 01:07 16.oktober 2020.

      Sem pogledal okrog sebe in dokazal da to kar ti praviš ne drži. Zdaj pa to ovrži. Ne razumeš? Tudi prav.

    • Avatar ovca
      ovca 08:32 16.oktober 2020.

      blayo isti si kot lider, nikoli ne vidiš dejstev, pa če bi te treščila okoli kepe. Če si reku to ne obstaja, potem ne obstaja. Firerčkov ritoliznik s trsenjakove :)

    • blayo 12:45 16.oktober 2020.

      Ovca, če ti rečeš da obstaja in naj pogledam okrog sebe, potem pa pogledam okoli sebe in vidim da ne obstaja, kaj bova zdaj naredila? Človek se v povprečju dotakne svojih ust od 10 do 20x na uro. V času ...prikaži več ko ima gor masko, se ne more. Tega so se baje spomnili na Trstenjakovi. Bo šlo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.