Avto
693 ogledov

Na tehničnih pregledih naj bi se kmalu množično bliskalo

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ogard Novkar 10:03 21.oktober 2016.

    Vsa ta džumbus je namenjen, da se čim več vozil izloči in prisili v nakupe novih vozil. Vse ostalo je megla domnevnih poštenjakov.

  • Ivo 10:23 21.oktober 2016.

    Kaj pa zdravniška spričevala, ki jih pošiljajo v centralni register? Če pošljejo kdaj sem bil pri zdravniku agenciji za varnost prometa, naj pa še sliko avta pošljejo....

  • Anastazija234 12:55 21.oktober 2016.

    še čipe nam vgradijo pa bomo kot psički hov hov skakali in lajali kakor bodo naši primati v politiki ploskali in žvižgali ;) srečno Slovenija.

  • Ferluci 13:10 21.oktober 2016.

    Isti bedaki s poreklom LDS - kot takrat za tiste nalepke ob registraciji.

  • Dare Dado 14:04 21.oktober 2016.

    prokleta ciganarija lopovska

  • Yowie 14:29 21.oktober 2016.

    Pa kaj si ti nor, kako znami mi se bolj birokratizirati....Ce se ve, da je nekdo prejel podkupnino, mora enostavno za to odgovarjat, podjetje izgubi licenco...pa da vidimo junake ce bo se kdo upal! Ne pa novo, drago tehnologijo uvajat...samo boljsi nadzor!!!

  • Avatar Džoser
    Džoser 14:42 21.oktober 2016.

    Ja,ja. Začelo se je.Veliki brat te opazuje!

  • Ferluci 15:52 21.oktober 2016.

    Očitno ti marsikaj ni jasno. Na primer v ZDA približno v polovici držav sploh ni potrebno opravljati tehničnih pregledov (razen emisij o onesnaženosti). Toda gorje, če povzročiš prometno nesrečo s tehnično ne-brezhibnim vozilom. Grozovito kazen si zapomniš za vse življenje!

  • Presvetli 17:06 21.oktober 2016.

    Bravo biser!! Red in nadzor, boš ti pri nas slovenceljnih vzpostavil z kamerami in fotoaparati!!?? Pa preden bodo ti beboti to namestili, bodo tisti kateri so k temu nagnjeni, pogruntali kako tole zaobit. Blago državi,ki ima tako bebavo volilno telo.

  • Rok Perko 17:46 21.oktober 2016.

    Ja pa kva še???? he he he

  • Joze Vuksinic 18:15 21.oktober 2016.

    SE STRINJAM POPOLNOMA!Pred par leti sem kupil rabljen avto.TEHNICNI POTRJEN NA SVEZE!!!NA POTI DOMOV SEM SE SKORAJ UBIL, ZARADI TEHNICNO NEIZPRAVNEGA AVTA!Celo zadnji gumi sta bili razlicnih dimenzij!!!Zadnji cas....da se ...prikaži več prepreci korupcija in seveda na prvem mestu stevilo prometnih nasrec, stevilo prevar, stevilo umrlih na cesti, stevilo poskodovanih zaradi IZDAJ POTRDIL BREZ PREGLEDA AVTA oz LAŽI!!!Lepo pozdravljeni!

  • Ivek Srnec 19:18 21.oktober 2016.

    kako si lahk kupo avto če ga nisi sam prej pregledal ?

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 21:13 21.oktober 2016.

    Če se ne spoznaš na avtomobile, lahko vsak dan pelješ svoj avto na tehničnega. Samo po gasu. Jaz ga ne rabim, slab avto vozim pa zato, ker si bolšjega ne morem privoščit. Ratali smo čista Venezuela! Samo del javnih sektorašev ...prikaži več in privatnikov povezanih z državnim proračunom še gvira, ostalo crkuje.

  • Merkava4 14:06 22.oktober 2016.

    A je to ta Šuštaršičev bebo, zaradi katerega se vozimo iz luknje v luknjo?? Naj se briga za stanje SLO lokalnega cestnega omrežja pa bo imel za 520 let dovolj dela!! Ali pa naj se skrije v kakšno udarno jamo, ...prikaži več kjer sesuješ pol podvozja...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.