Slovenija
3184 ogledov

"Ko bi najbolj rabila zdravnika, sem ostala brez"

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 18:03 10.januar 2023.

    Sedaj uresničujejo kar so obljubljali pred volitvami...Če mislite, da se bo banda, ki si prisvaja pravico do skorumpiranega zdravstva predala brez boja, potem se pač motite..

  • becar 20:48 10.januar 2023.

    Se spomnite, kako ˝močno˝ je med korono slehernega politika in zdravnika skrbelo za zdravje vsakega od nas posebej? Skoraj po kolenih so nas prosili, da naj se cepimo. Pri drugih boleznih in trenutnem kaotičnem stanju jih ne skrbi ravno preveč ...prikaži več a ne. Še kdo opazil? Hahaha, nekateri še vedno ne znajo logično sklepati, kako so narod nategnili s plandemijo.

    • Ender3 21:07 10.januar 2023.

      becar bila je več kot natega celega sveta s strani ZDA. Za krivca pa obsodili Kitajce..

  • jakec1575 19:09 10.januar 2023.

    Kdo je bil proti ukinitvi dopolnilega zavarovanja? Sds, nsi, sd in smc. S tem denarjem so privat zavarovalnice pokupile privat ordinacije po drzavi. Nadlednji korak je bil odhod zdravnikov iz zd v privat. Z vasim denarjem za cakalne vrste in ...prikaži več posege so to storili. A veste zakaj je golob tam?

    • LudvikK. 21:37 10.januar 2023.

      Ko, če bo Mesec ukinil dodatno zavarovanje, boš plačeval dvojno preko prispevkov od plače. Šiptarji in brezdelneži ne bodo plačevali nič.

    • jakec1575 02:06 11.januar 2023.

      ampak ne bo slo vec privatni zavarovalnici. ludvik pojma nimas, kako se zadevi streze. Pri operaciji vredni 7000€ gre zdaj 5500 iz ZZZS in 1500 iz dopolnilnega. Če javno zdravstvo iz razlicnih razlogov ne izvede operacij, zasebne zavarovalnice, ki pobirajo ...prikaži več dopolnilno (recimo Generali) obdrzi denar v svojih rezervacijah. Ta denar potem zgine. Kako? Generali je eden od vecjih kupcev zasebnih ordinacij v zadnjih letih. Torej je škoda večkratna. Zdravniki dvoživke dobijo polno plačo. oddelajo ne vse

    • jakec1575 02:07 11.januar 2023.

      ne vseh pacientov, kar pomeni, da del zbranega denarja direktno ostane privatni zavarovalnici, ki s tem denarjem potem razpolaga in temu istemu javnemu zdravstvu krade kader za katerega ni dala 1 € za šolanje in specializacijo.

    • jakec1575 02:09 11.januar 2023.

      sem absolutno za prepoved dvoživkarstva, sem pa zato, da se delovnim plača dobro nadurno delo. nihce me ne bo preprical, da lahko zdravnik dela vsak dan 20 ur. torej parazitira nekje. sigurno ne pri privatniku.

  • jakec1575 02:12 11.januar 2023.

    Jaz sem še vedno zgrožen, da smo plačevali 8000, 16000 in 48000€ na dan za covid paciente. Pri cemer je drzava loceno od ZD in UKC nabavljala ventilatorje, maske, plašče, vizirje. No. vsaj del te robe. torej velik del te ...prikaži več robe ni bil strosek UKC in ZD. Kam je šel denar?

  • timja 21:10 10.januar 2023.

    glih keber se oglaša, naj ga nekdo vpraša koliko je dvoživka zaslužila na poskusih tablet raznih farmacevtskih firm, ki jih je opravljal v bolnici trnovo!!!!!!!! in to v javnih prostorih zasebno!!!!!!

  • timja 21:12 10.januar 2023.

    pa recite mu da ga pozdravlja pokojni dr Antolič, ki mu je bil konkurenca v UKC.....

  • Avatar MS
    MS 11:56 11.januar 2023.

    1) Hipokratova prisega je eno najbolj znanih medicinskih besedil. Z njo zdravnik ob koncu študija priseže, da bo BRANIL ETIČNE STANDARDE svojega poklica. Skozi stoletja so prisego pogosto spreminjali, da bi se bolje skladala z vrednotami različnih kultur! Nekateri posamezniki ...prikaži več so se za bednih 700 eur prodali prekršili prisego in v Sloveniji zapustili 130.000 svojih bolnikov!

    • Avatar MS
      MS 12:00 11.januar 2023.

      2) Ženevska deklaracija ==> V trenutku, ko stopam v zdravniški poklic, svečano obljubljam; • da bom svoje življenje postavil v službo humanosti; • najpomembnejša mi bo skrb za zdravje in življenje mojega pacienta; • z vsemi svojimi močmi bom ohranjal ...prikaži večl mi bom ohranjal čast in plemenite tradicije zdravniškega poklica; Nekateri posamezniki i so se za bednih 700 eur prodali prekršili prisego in v Sloveniji zapustili 130.000 svojih bolnikov!

  • aleks1201 19:55 10.januar 2023.

    Kaj tudi Golob in banda se potika tam in protestira ? Svašta, Putin protestira proti nasilni vojni v Ukrajini (sposojeno).

    • Ender3 21:05 10.januar 2023.

      Aleks.👎..I.J.J tega ne bi nikoli storil, ker za to je treba imeti malo več jajc v hlačah..On pa slavi po tem, da deluje iz ozadja in varno tvita.

    • LudvikK. 22:45 10.januar 2023.

      Golob se je vsral, da ga bo =0 - ova brezdelna banda odnesla iz parlamenta, zato je šel protestirat proti sebi. Jj-jeva vlada pa je edina, ki je povečala vpis na obe mf. Skupaj za 50 mest.

  • Avatar zoo
    zoo 22:09 11.januar 2023.

    Več sto ljudi v Zagrebu je čez noč ostalo brez družinskih zdravnikov. Mogoče posnemajo Slovenske zdravnike??? Le kaj se dogaja?

  • lojs 18:49 10.januar 2023.

    murgelčani vseh dežel združite se, da protestirate proti svojim bedastočam ... zdej lahko olupite samo še privatnike

    • Ender3 21:02 10.januar 2023.

      lojs preberi si izjavo M.Bitenca ispred mnogih let. In taisti je, največji profitaš in nasprotnik javnega zdravstva. Očitno izbranim privatnikom to zelo ustreza.

    • lojs 21:08 10.januar 2023.

      ti, ki si največji butel te vprašam tole : kaj lahko privatnik pokrade samemu sebi? ... 80€ naj bi država plačala za storitev, pa mi povej če je to pomembno kdo to pokasira ... folk gre na ulice mogoče zato, ...prikaži več da bodo dohtarji iz trstenjakovga kevdra se jih usmilili ... za res je, tam je še dost dohtarjev, kar čakajo na tele premražene paciente, ki sploh niso pacienti ... ampak , dost je tega

    • Avatar pantani
      pantani 07:29 11.januar 2023.

      Mi lahko prosim obrazložiš, kaj je to za ena beseda "bedastoča"?!!! Primitivc zarukan!!!

  • andrej084 23:42 10.januar 2023.

    Le kako je mogoče, da je narod v Sloveniji res tako butast, da naseda raznim Jenullom, Kebrom, Niki, Tei in ostalim lenuhom in pričakuje, da bodo oni rešili stvari za njih. Saj mogoče bi res nekateri želeli rešiti, sam je ...prikaži večm je problem, da ne znajo. Znajo pa vzeti narodu in delavcem in fukniti denar v energetiko, nevladnim organizacijam in sodnikom, ki bodo razsodili o korupciji v TEŠ takrat, ko ga bodo zaprli...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:47 10.januar 2023.

    Škoda, ker je bilo na shodu tako malo ljudi.

  • Luksi 19:10 10.januar 2023.

    Svašta, levakom se je dokončno odpeljalo. Sem mislil, da nekaj časa ne bo protestov, ampak so hitro spet na ulici. Edino ni mi jasno, proti komu zdaj protestirajo, če ptiča podpirajo, ker dejstvo je, da ravno vlada lahko uredi zdravstvo...

    • BenX 19:26 10.januar 2023.

      Eni niso za leve ali desne pač pa za red in pravico. Ampak tebi to dopovedat...

    • mina6 20:42 10.januar 2023.

      Ne, to je strelevod s pogoltnih krivcev na garače dohtarje.

    • lojs 20:48 10.januar 2023.

      protesti so zato, da obnovijo staro ideologijo, ker folk pozabi, zato so zope na ulici

    • Ender3 21:09 10.januar 2023.

      mina6 kdaj so pa dohtarji garali.? Razumem, da pišeš iz kleti in ti stvari niso prezentne..

  • mina6 21:11 10.januar 2023.

    Hočejo vse enake, vse revne, razen bolj naših. KUČANOVE SODRGE. GOLOB IMA NEZASLUŽENE MILIJONE, MUSARCA IMA NEZASLUŽENE MILIJONE, ODLAZEK IMA NEZASLUŽENE MILIJONE. ISTO JANKOVIĆ, darko HORVAT, GOLOBIČ, FORUMCI 21... UPORABLJATE RECEPTE VENEZUELE, KUBE S.KOREJE. SEVEDA BOSTE DOBILI VENEZUELO IPD.

  • lojs 20:42 10.januar 2023.

    "ko bi najbolj rabila zdravnika, sem ostala brez" ... ja res je blo tko, ampak na koncu smo ugotovili, da je bil ravno takrat v skretu ... ne morš pomagat, človek je imel potrebo, ne vem, najbrž po sranju

  • asmas1965 18:43 10.januar 2023.

    je tudi "murgelski boter"protestiral??? aja on je nad človek in gre na operacijo v švico.gniloba pokvarjena

  • andrej084 18:42 10.januar 2023.

    V Kranju bo brez zdravnika predvesm Kosovarji.

  • rd2dmk2 20:03 10.januar 2023.

    vsi ki danes kritizirate vlado in zagovarjate zdravnike, naj vas v opomin spomnim na pripetljal pred leti v ZD Kranj, ko so družinski zdravniki potem, ko so propadle njihove izsiljevalske zahteve podali skupinsko odpoved. in rezultat. ja ugodili so jim ...prikaži več in danes so seveda družinski zdravniki v ZD amak s koncesijami in lastnimi firmami od vrha pa do dna. tolk o težkem delu in mižerni plači. za vrat nas vse držijo, bolne in zdrave, ne ozdravijo nas ampk samo zdravijo, v nedogled do smrti.

    • lojs 20:47 10.januar 2023.

      poskusi to povedat v dveh stavkih, šli so pač na svoje, IN?

    • Ender3 21:24 10.januar 2023.

      lojs mnogim pa ni dano iti na svoje in živijo od normiranega dela za minimalne plače..In v izbrance v belemje je, država veliko vložila in v zahvelo in posmeh gredo oni na svoje izsiljevat potencialne bolnike..Kaka morala, etika, hipokrat...vse je, ...prikaži več samo profit in pohlep..

    • lojs 21:41 10.januar 2023.

      pa dej ti pacient, upam da si stvakal dons, ker tvoje izvajanjne je skrajno patetično do konca , kaj je to: "oni gredo na svoje izsiljevat potencialne bolnike" ... a si ti siguren, da razumeš kaj to pomeni, oz,. si ...prikaži več prebral, sicer sem pa itak zmatran od tega sranja ... KAtASTROFA ... po tvojem dohtar ne sme imet svoje fimer , kaj pa uni gorski šalabajzer iz tv, kako je pa on fural ... joj, joj

    • rd2dmk2 09:42 11.januar 2023.

      lojs niso šli na svoje. ker če bi šli na svoje , potem ne bi imeli nobenga pacienta, ker slovenski pacient ni nor da bi plačeval pol ducata zavarovanj potem pa še direkt dohtarju. ne jih ni. so preveč škrti. ...prikaži več ampak ti so šli na svoje in potem so šli delat za družbo. da ti razložim kot 5 letniku. policaj bi odprl s.p. in potem šel z državnim radarjam pobirat kazni. in na koncu meseca izstavil račun državi za svojo plačo. me zanima kolk bi potem bila kazen za telefoniranje med vožnjo !

    • lojs 09:57 11.januar 2023.

      so dejavnosti, ki so izklučno v pristojnosti države, vojska, policija, javni vodovod, železnica, itd ... zato to ni primerljivo ... zdravstvo je pa tudi zasebno, tako kot po vseh državah in če je pri zasebniku bolje kot v državni firmi, ...prikaži več je jasno kam kader beži ... vsakdo gre na boljše, ali pa ne drži za to državo, ne vem, se motim?

    • rd2dmk2 10:17 11.januar 2023.

      lojs a te lahko nekaj prosim. nehaj komentirat moje prispevke, ker , ti nimaš enga koleščka , ne imaš en trikotnik, pa še ta je polomljen. ja ljudje gredo na bolje. čudno da je v slovenskem zdravstu še na tisoče ...prikaži več med. sester, ki delajo za par fičnikov, da je na tisoče natakarjev ki delajo precej več od dohtarjev za miločšino in da je na tisoče trgovcev in so tam kjer so. eni lahko izsiljujejo , drugi ne morejo.p.s. a si prepričan da gorski zdravnik ima svojo firmo ? si kdaj vidu da kasira ?

  • lojs 18:51 10.januar 2023.

    me zanima, če obstaja kakšen razlog, da bi dohtar delal v državni ambulanti ... razen če ljubi ne vem koga, občino al koga ... vi se delate norca na račun pacientov ... res bolano

  • Soljatar 19:00 10.januar 2023.

    hotl ste golobarje, zdej jih pa glejte...

    • jakec1575 19:57 10.januar 2023.

      Sds in nsi sta bila proti ukinitvi dopolnilnega zavarovanja. Ta denar je sel direkt v zep privatnim zavarovalnicam. Ves neporabljen denar. Z njim so veselo kupovali privatne ordinacije. Iz uspesno ukradle z istim denarjem zdravnike iz javnega zdravstva. Vse skupaj ...prikaži več je pa itak nas denar

    • Ender3 21:27 10.januar 2023.

      Soljatar kdo najbolj toži, in kritizira? Tisti iz sekte. Bog ne daj , če bi njih volili imeli bi naravno, ne politično katastrofo..

    • LudvikK. 22:46 10.januar 2023.

      Ja jakec, mesec ti bo ukinil dodatno zavarovanje. Plačeval boš 2x več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.