Slovenija /slovenija/crna-kronika
32279 ogledov

Prišla na vozniški izpit, odšla s kazensko ovadbo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lada 15:43 15.julij 2021.

    se mi zdi isto, ko pijan za volanom, pihat pa noče, ker je komunist, rdeć prase v tatinskem koritu - nikdar situ !

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:21 15.julij 2021.

    Rajši plača za ponarejen test, ko da ga bi šel dalat dastonj? Kam mi pijemo?

    • Vozniček 23:48 15.julij 2021.

      Je treba iti ob točno določenem času na test. Kaj, če sta z vasi nekaj 100 km stran?!? Nima vsaka vas testnega centra. Rabiš test v ponedeljek, pa nihče čez vikend ne testira...

  • johann29 15:58 15.julij 2021.

    Bravo, tisti z Gorenjske, ki je nameraval izvesti pokol, pa frei

    • Naklonsky 17:06 15.julij 2021.

      Tisti z Gorenjske je nameraval, ta dva sta pa DEJANSKO ogrožala zdravje in življenja ljudi.

    • jakec1575 22:15 15.julij 2021.

      Tisti iz gorenjske izhaja iz revansisticne sds druzine. Ocitno polne sovrastva, kar je lepo ponotranjil sine. Pa naj se kdo rece, da jansa nima zaslombe v sodstvu. Oproscen on, oproscen njegov bodoci rumenosrajcnik

    • Vozniček 23:51 15.julij 2021.

      Ogrožala z maskami in za pregrado iz pleksi stekla, dva metra stran od ostalih?!? Če se držiš NIJZ ukrepov, nima kaj biti. Pa koliko jih dela izpite brez testov, ampak po navadi samo SMS pogledajo, uro in datum, česa bistrejšega ...prikaži več itak niso sposobni. Minister za digitalizacijo jim mora še razložiti o aplikacijah, ki ti v petih minutah zgenerirajo kakršenkoli SMS s poljubnim datumom in uro.

  • Vozniček 23:46 15.julij 2021.

    Sta mogla pa fajn grdo ponarediti, da so tile opazili ali ju je pa kdo prijavil.

  • rd2dmk2 23:11 15.julij 2021.

    zanima me zakaj rabiš za teoretični del ( pisanje testa )potrdilo ? imaš masko gor, imaš rokavice greš v klop , kjer si sam, 2m stran od drugega, plastične pregrade okoli mize. sam čakam, kadaj bom šel lahko v Mercator ...prikaži večr , z posebnim čipov pod pazduho, kot kak hud diabetik, ves prestrašen, da mi sredi štacune ne zapiska tista reč in me pohopsa pol ducata dvodelnih omar in me...o tem pa dosjeji X nadaljujejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.