Slovenija
52458 ogledov

Na upravnih enotah se kmalu obeta kaos

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ruth_Hegwood 09:00 20.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Avatar Leon
    Leon 07:18 18.februar 2022.

    Zakaj imajo UE ob petkih pred prazniki kolektivne dopuste ! Nekoč so imeli prvo soboto v mesecu uradne ure za stranke .

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:22 18.februar 2022.

    Butasta javna uprava. Zakaj še vedno izdajajo dokumenti množično. Če bi zadevo razpršili na vec različnih let se to ne bi dogajalo.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:25 18.februar 2022.

    Tako je moje videnje. Uslužbenke za okenci res garajo, delajo ves čas, se prijazne so , ne vem pa kaj se dogaja za stenami . Tam pa res vse samo mesa zrak . Šefov in vodij ter direktorjev malo morje ...prikaži več tako da drug drugemu napoto delajo.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:04 18.februar 2022.

    UE so prazne ,nobene gužve,nisem pa še nikdar in nikoli slišal da nimajo dela,skozi umirajo od preveč dela in prav hudo jim je

  • bobubob 09:42 18.februar 2022.

    Kaos je tam že dolgo, pa ne le tam. Cela država je KAOS. Načrtno, sicer take lopovščine ne bi bile možne.

  • eminenca 16:57 18.februar 2022.

    ne vem, zakaj kaos, naj že enkrat začnejo delat, pa ne bo kaosa, pa naj dokažejo, da si zaslužijo svojo plačo

    • igorgeus 18:43 18.februar 2022.

      zaslužijo minimalca. misliš, da je preveč?

    • eminenca 19:24 18.februar 2022.

      absolutno si ne zaslužijo minimalca, ki si ga niti nekvalificiran delavec ne zasluži, kaj šele tak kader, ki ima neko odgovornost ... minimalc je naša sramota ... od 1000€ naprej se začne pogovarjat in pogajat ... no, sicer sem pa ...prikaži več mislil začet delat to, da začnejo delat na organizaciji, poenostavitvi procesov pa tudi določeni modernizaciji, če mamo že tako specialno drage osebne dokumente, sploh pa ne vse na enkrat

    • igorgeus 19:49 18.februar 2022.

      kaksno odgovornost? ne vidim.

    • eminenca 01:43 19.februar 2022.

      ja oseben dokument je pač nek dokument , ki vsebuje neke podatke, pa recimo slikco ... odgovornost je, da so vsi podatki točni, to je to ... načeloma nič posebno kunštnega, ampak mora pa bit pravilno, vsaj to

    • igorgeus 17:54 19.februar 2022.

      saj zato sprasujem, ce mislis, da je minimalec za to prevec

    • eminenca 18:00 19.februar 2022.

      če mene vprašaš, grem takoj zbirat podpise, da ukinemo minimalca ... jutri, če je treba, pa, da vidimo, pa da vidimo ... seveda ga mnoge (bolj resne) države nimajo, ker se pač ne gredo takih igric kot pri nas, ko ...prikaži več vsi slonijo na tem minimalcu, kot pjanc za plotom al pa kofetar v baru na fingratu črne brozge ... to je čisti nateg in nehajmo se s tem ukvarjat, človeku dati osnovno za preživewtje, potem pa nagrada za delo, le to je prava pot

    • eminenca 18:03 19.februar 2022.

      pa ne me vprašat kolk je minimalno za preživetje, ker jest nisem iz statističnega urada ... po izkušnjah pa je računica taka, da za neko vsaj za silo dostojno živlenje je pa jurja kar štartna pozicija, ampak kdor hoče delat ...prikaži več zo 300€, naj pač dela, al pa za 200, če lahko preživi

    • igorgeus 18:05 19.februar 2022.

      odvisno v kaksni drzavi zelis ziveti

    • eminenca 18:14 19.februar 2022.

      ja brihten si, da ti pamet ven gleda ... dej si glavo zapri, da ti vsa ne uide prekmalu ... tukaj daleč naokoli se nikjer ne da preživet z 300€, za neko bolgarijo, pa makedonijo mogoče pa rabiš spet prevoz ...prikaži več ampak ne voziš se vsak dan, se pravi nekaj še rabiš za preživetje ... in zdej je konc debate ... adijo, pa tuhtaj, pa pazi na svojo pamet, da ti ne uide ... krele

    • igorgeus 19:06 19.februar 2022.

      minimalec pri nas je osnova za prezivetje, ki bi jo po tvojem moral dobit vsak. ali kaj bi bila po tvojem "osnova za prezivetje"? mater si pameten

  • igorgeus 18:40 18.februar 2022.

    to je vse sigurno samo zaradi naše varnosti...........

  • vzev 18:14 18.februar 2022.

    Zakaj pa so ljudje tako neumni, da čakajo na nove izkaznice, ki bodo po vrhu še dražje. Prej si jo zrihtaš pa je.

    • igorgeus 18:43 18.februar 2022.

      ne zato, ker bi bili neumni, ampak ker smo jim verjeli, da nam velja do leta 2035

    • vzev 19:07 18.februar 2022.

      Če veš, da ti npr. poteče izkaznica, si jo lahko gre urediti že danes. Ne pa čakati na marec, da boš dobil novo. Ker nova je samo dražja, druga pa pri njej ni boljšega.

    • igorgeus 19:49 18.februar 2022.

      ne razumes. na vozniski je pisalo, da velja do npr. leta 2035. zakaj bi jo zamenjal prej?

    • vzev 08:17 19.februar 2022.

      Kdo pa piše o vozniški izkaznici? Pišem za osebne izkaznice, ker nekateri čakajo na marec, da bodo lahko plačali dražje, kot obstoječo.

    • igorgeus 17:53 19.februar 2022.

      jaz pisem o vozniski izkaznici

    • vzev 09:18 20.februar 2022.

      Zakaj pa potem odgovarjaš, na moj komentar, ki se že od začetka nanaša samo na osebne izkaznice. Vozniške izkaznice imajo isto ceno in tudi niso nove.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.