Slovenija
82 ogledov

Na vpoklic se je odzvala manj kot polovica rezervistov

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:06 18.december 2015.

    Ne vem kako lahko rezervisti odklonijo usposabljanje,saj jih država plačuje vsak mesec v določenem znesku,kar pomeni,da so najemni vojaki,čeprav v rezervi,kanede.

  • 4krogci 19:39 18.december 2015.

    A dejte no! pustite te rezerviste pri miru, sej si bo kdo še kaj nardil!!\s\smatr kakšno vojsko mamo mi!! Me resno skrbi, kaj bo če slučajno pride do kakšne vojne!!

  • vzev 20:24 18.december 2015.

    Niti ni treba kaj preveč za razmišljati. Problem ni v tem, da moški nebi bili več moški, temveč je problem v tem, da se nihče več ne želi boriti za Slovenijo. Poglej si leto 91, takrat so bili skoraj vsi ...prikaži veči pripravljeni tvegati svoje življenje za svojo državo. Sedaj pa temu ni več tako, zakaj se bi sploh kdo želel kaj delati za državo, kjer ti potem samo pobirajo vse kar lahko. . Po drugi strani pa ena in isti pobirajo velike kupe denarja.

  • Žurnalček 12:38 19.december 2015.

    Kaj ko bi za začetek ignorirali TV24 . Kar koli pritisnem TV 24 !! Sploh pa mi ni v dolžnost gledati tudi vas ! S klikanjem na naslov , ne želim njihove kretensko-idiotske članke niti videt !

  • principiumnovum 18:42 18.december 2015.

    Ženske se bomo morale vprašati, ali še sploh rojevamo moške ali pa so vsi naši otroci punčke ali pa punčkasti...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.