Slovenija
1417 ogledov

Na zaslišanje povabili Janševega svetovalca in doktorja davčnih utaj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:07 27.januar 2022.

    Bodo prišli v lisicah, kot bi se spodobilo, ali pa jih morda sploh ne bo, ker jim bo Janez napisal opravičilo ?!

  • Jernej65 08:49 27.januar 2022.

    In kaj potem je, če ni njegov svetovalec? Kakšne so njegove reference, da ga je Janša vključil v svojo vlado. Obrača milijone, FURS-u je dolžan milijone, je socialni problem, država mu plačuje odvetnike, vozi se z Lamborghinijem, Bosanci so ga ...prikaži več izgnali ker je prevarant. In takšnim naj mi zaupamo. Če mi poveš s kom se družiš ti povem kdo si, še kako drži.

  • sam1 08:29 27.januar 2022.

    Če pridejo ali ne,zgodilo se jim ne bo nič,priznal do sedaj ni še nihče,razen tistih dovolj "butastih",kateri se počutijo v zavetju velikega vodje nedotakljivi in si jih je nastavil na položaje namesto marionet,se tu pa tam snamejo z verige in ...prikaži večn kaj nehote izblebetajo,pa že drugi dan,ko gredo na "pranje možganov" v bazo,za medije trdijo,da so mislili nekaj drugega,ampak jih nihče ni prav razumel..

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:44 27.januar 2022.

      Zapisniki preiskovalnih komisij se lahko uporabijo kot dokazi v kasnejšem kazenskem postopku, torej zadeva ni povsem nesmiselna...

  • Stane Adamič 08:32 27.januar 2022.

    Od kje vam podatek, da je JANŠEV svetovalec??? Kako lahko tako debelo lažete? Kako lahko tako lažete.AVTOR J.Z. ZAKAJ LAŽETE?????

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:41 27.januar 2022.

      Iz intervjuja Snežića za bosanski Capital.ba....."Ali veste, da v delu javnosti v Sloveniji niste priljubljeni?.... "Ne vem, ali ste dobro brali. Jaz sem dober prijatelj in svetovalec našega predsednika vlade Janeza Janše. Če ste dobro brali, ste videli, da sem ...prikaži večm njegov prijatelj in svetovalec. Težko me vlada ne bi imela rada, če sem njegov prijatelj. Če berete članke, boste videli. Vtipkajte Rok Snežič in Janez Janša."

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.