Svet
2427 ogledov

"Naša diplomacija nima prav nobene orientacije"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 10:15 01.oktober 2017.

    Za svoje pravice ali neodvisnost se mora boriti vsak sam. Stokanje in jamranje po svetu ne bo nič zaleglo. Tudi mi smo izpeljali neodvisnost. Žal je trajala zelo kratki rok, dokler spet niso vzeli nasledniki komunizma oblast v roke. Ni ...prikaži večNi bilo politične lustracije kot v državah višegrajske skupine, kjer gospodarstvo cveti, pri nas pa cveti samo državna uprava.

  • Avatar Džoser
    Džoser 21:12 01.oktober 2017.

    Zanima me kateri idiot je tega (T)rupla poslal v Španijo?Ima preveliko pokojnino in je ne more zapraviti?

  • wolf.ata 23:46 01.oktober 2017.

    ja,dragi moji,če bi bili migranti na voliščih ne bi bilo problemov,vse bi dobili,kar bi zahtevali,kar se bo slej ko prej zgodilo,tele domačine,ki imajo svojo Katalonijo že od nekdaj pa jih tepejo v njihovi "državici",ki jim pripada,Špance pa je lahko sram,podobno ...prikaži več je bilo pri nas,Katalonci so pod Španci zdržali 300 let,poglejte kako mi nismo zdržali več kot cca.40 let pod jugiči,čeprav nas še sedaj v novi državi maltretirajo,bo pri nas tudi treba malo počistiti,n po človeško,brez nasilja,ja,ja

  • maresem 13:29 01.oktober 2017.

    Slovenska diplomacija... .ene usrane ritke z Kahlom na čelu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.