Slovenija
2932 ogledov

Predsednica predstavila načrt EU za oskrbo z elektriko

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alenka35 12:06 14.september 2022.

    nikjer niso toliko ogoljufali svojih državljanov kot v Bruslju,zdaj kupujejo plin in nafto od preprodajalcev ,plačujemo pa mi, tole je treba nagnat ali obesit

    • lojs 12:18 14.september 2022.

      se strinjam s tabo in še marsikdo, samo pravi naslov za taka mnenja razočaranih državljanov je za začetek naša oblast in politika, ki se že 20 let klanja tem nategunom ... aha zdej pa varčevanje, pa redukcije, super

    • kapibara1 14:29 14.september 2022.

      alenka 35. - Oboje: nagnat na vislice

  • Avatar luckyss
    luckyss 11:37 14.september 2022.

    Banda lopovska, imeli boste srečo če vas narod ne bo pobesil po kandelabrih okrog bruseljskega parlamenta z vašim šefom Zelenskim vred..

    • oneh 13:02 14.september 2022.

      Ko sem bral prvo vrstico sem že mislil, da se ti je stanje poslabšalo in si prenehal pisati neumnost. Da si še vedno v stari formi pa si dokazal z zaključkom. Če bi tam pisalo "....šefom Putinom..." bi se povsem ...prikaži več strinjal s tabo. Tak pa še vedno velja, da je svoboda in levaki plešete.

  • mph2 12:54 14.september 2022.

    To kriminalno bitje in ostali izdajalci EU zaslužijo dosmrtno ječo za vso škodo, ki jo s svojim NATO ritolizništvom (dobro plačanim, ne dvomim) povzročajo.

  • vanc7 11:25 14.september 2022.

    Uršola Von Der Pfizer alias Liar!

  • Avatar PomisliNaSonce
    PomisliNaSonce 12:47 14.september 2022.

    Ljubljana: Brezposelni par razkriva, kako zaslilužiti...na račun drugih seveda...990 eur na dan

  • Kmodri 21:14 14.september 2022.

    Nemci naj začnejo za zagon vseh jedrskih elektrarn. Sedaj ni čas za zeleno tranzicijo. Bomo žrtvovali ljudi na račun oddaljene prihodnosti?

  • h4ck3r 11:25 14.september 2022.

    Ja bo potrebno biti solidaren z Nemčijo in pokriti njihove nespametne poteze ukinjanja jedrskih elektrarn in "zelenega" prehoda z termoelektrarn na premog na "ruski poceni" plin. Torej če bo njim mrzlo, naj bo tudi nam...me zanima kaj na to pravi ...prikaži več nemški "vzhodni blok" . :-D

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.