Slovenija
90 ogledov

Nad blagajne tudi s forenziki

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 09:13 21.april 2016.

    Včasih sem vzel kakšen račun sedaj nobenega več razen tistih z garancijo, sedaj vsakega vprašam če lahko brez računa, in zakaj? ker ta lopovska država in njena finančna uprava ne da pobira DDV pokrade tudi tisti preplačani DDV katerega bi morala vrnit.

  • prrotti 10:21 21.april 2016.

    Venezuelski predsednik po TV sporočil ženskam naj ne uporabljajo sušilcev za lase zaradi energetske krize, HA HA HA HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA socializem in komunizem

  • blueone 19:38 21.april 2016.

    Mene pa zanima a so še kaj ugotovili kako je nastala bančna luknja v NLB, saj so imeli tam zelo znanega forenzika, ki je to pregledoval.

  • allstarr111 12:37 22.april 2016.

    Ja pa sej to je blo pr nas enako, se spomniš PAR NEPAR, bencinskih bonov, zapiranje trgovin pozimi kako uro prej, delale so vsaka druga cestna svetilka ipd. vse to smo mi ŽE imeli, in ni hudič da če bo ...prikaži večo šlo tko naprej bo repriza zlo hitr.

  • allstarr111 12:40 22.april 2016.

    aja pa še to, venezulece je zjebala nizka cena nafte, ker oni vse financirajo z nafto, je pa res da imajo v USA venezuelci v Lasti kr enormno cifro Bencinskih servisev, in da podarijo (brezplačno) vsako leto cca 30.000 USA ...prikaži več gospodinjstvom kurilno olje da jih ne zebe, kar mislm da se letos ne bo zgodilo.

  • Avatar praufo
    praufo 08:19 21.april 2016.

    V tem članku je govora o nekaj 10.000€ visokih zneskih ali nekaj 100.000. Na eksotične otoke s "pretoči" miljonske zneske, ali nekaj 10. Kadar gre pa za banke, pa manjkajo celo miljarde. Ne bi bilo slabo, če bi oblastniki začeli ...prikaži več z matematiko na začetku. 1 miiljon je 1000 x 1000. 1 milijarda je pa 1 milijon x 1000.

  • Avatar Leon
    Leon 08:07 21.april 2016.

    Beseda inšpektor predstavlja v Sloveniji nestrokovno osebo,ki s pomočjo spleta raziskuje naznanjene kršitve med vsemi mogočimi birokratskimi zakonskimi določili za kar si vzamejo OGROMNO časa ! Takšne so moje izkušnje .

  • allstarr111 09:55 21.april 2016.

    Privatne ordinacije bilokatere, ne dobiš računa, odvetnik ne dobiš računa, pravni svetovalec ne dobiš računa, veterinar ne dobiš računa, pe še je kr nekaj takih katerih stroitve niso poceni, pa niti ne pride do tega da bi te kdo vprašal ...prikaži več če rabiš račun, niti slučajno, zdej naj pa jest lokalnega frizerja prijavim, al pa birta kjer kafe pijem, ma nehite, ko grem v leclerc mi pa ni uspel še niti enga računa skenirat, imajo tako butasto BAR codo da aplikacija zmrzne LOL

  • Pepe007 07:50 22.april 2016.

    Ta vlada čuti potrebo, da kar naprej ustrahuje svoje državljane. Le kako to, da je oznako "fašistična" imela pri novinarjih neka druga vlada, ki se je ustrahovanja posluževala precej manj?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.