Slovenija
514 ogledov

Danes spet stavka na RTV, bodo predvajali Dnevnik in Odmeve?

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 08:37 20.junij 2022.

    Jaz jih z vsem srcem podpiram. Odkar vladajo na TVS fašiji jo sploh ne gledam. Odprem POP pa vse izvem, ne da bi me jj-jevi podrepniki filali z nekimi farsami. Na drugem programu si imel v 8 zvečer vsaj nekaj ...prikaži več pametnega na programu pa so nam vsilili tisto sranje. Ne, pa naj se sami gledajo, če so si tako všeč. Če ne bo sprememb bom šel po stopinjah nekdanjega velikega šefa in ne bom plačeval naročnine.

  • molka 08:47 20.junij 2022.

    ne gledam nniti ne plačujem ta drek

  • ucnaura 09:18 20.junij 2022.

    RTV Slo že dolgo ne gledam, njihove manupilacije so samo za sekret. V času korone se mi je pa sploh zamerila. Sedaj vpijejo, da niso hlapci, pa so lepo in složno podpirali covid nateg, strašili ljudi, delali paniko. So v ...prikaži več covid zaprtju naredili kakšen pozitiven prispevek? Niso. So se uprli covid enomju. Niso. Sedaj bi radi samo se naprej bili levo trobilo, na način, da jih vsi plačujemo. Smo spregledali. Opazna razlika je med Panoramo in Odmevi. Predvsem svežina, mladost. In Staričke ni!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.