Slovenija
28663 ogledov

Najbogatejše Slovenke in Slovenci: Pri vrhu 29-letnik s prek 100 milijoni

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fla_Vor_Aid 16:37 10.november 2017.

    V naslovu članka se omenja bogastvo nato pa piše le o denarnem premoženju. Tako enačenje oz. dojemanje bogastva me žalosti. Vsi ljudje predvsem pa tisti, ki predajajo vrednote in s tem prebujajo širšo javnost bi morali biti pozorni ker skozi ...prikaži veči njih (nas) se jih usmerja, poudarja in ta nato delujejo na dojemanje sedanjosti in ustvarjanje bodočnosti.

  • Tine123 19:54 09.november 2017.

    Kdor je delal tole lestvico mora biti ali zmanipuliran, zadet, nesposoben, podkupljen itd. če samo onedva z kvazi virtualno foro bitcoin gledaš, pa takoj veš koliko je ura. Nič od nič pa naj bi bil vsak vreden 112 milijonov.? iz ...prikaži več česa, če pa je kripto enako nič, ker sploh ne obstaja. dost mam takih for...

    • thetech 21:19 09.november 2017.

      Take bebčke poslušamo že 8 let, medtem ko nekateri s kripto valutami služimo noro dobre dinarčke..

    • Ledena 21:59 09.november 2017.

      Dvomim v tvoj post,ze to,da govoris o dinarckih pokaze,da IQ ni ravno tvoja mocna stran.Just big mouth

    • Notsocommon 16:17 12.november 2017.

      Isto kot evri, dolarji,.. :)

    • Ledena 17:31 12.november 2017.

      Ni ravno tako....verjetno pa niso misljeni kuvajtski,ampak yugo.zalostno

    • thetech 01:22 26.november 2017.

      @Ledena Verjemi kar želiš.. imaš vso pravico do svoje interpretacije mojega gornja komentarja.

    • thetech 01:23 26.november 2017.

      gornjega*

    • thetech 01:34 26.november 2017.

      Sicer pa je nadvse zanimivo, da pišeš o mojem IQ-ju čeprav me sploh ne poznaš. Najbrž imaš tako visok IQ, da lahko kar na daljavo zaznaš višino IQ komentatorjev. Čestitam, res imaš neverjeten intelekt. //sarcasm off

    • Ledena 01:39 26.november 2017.

      Ja,vem ja,glede IQ-ja.

    • thetech 02:07 26.november 2017.

      Moj zadnji komentar je bil seveda sarkastičen.. Sicer pa ti priporočam obisk psihiatrije, ker izmišljene zgodbice v tvoji glavi so najverjetneje posledica shizofrenije. Vem, da se nekateri neverjetno težko spopadete z realnostjo, zato v glavi izoblikujete določene zgodbice, da so ...prikaži več vam v uteho... (ti. umik v irealnost). Vsekakor poišči pomoč.. Pa srečno!

    • Ledena 09:11 26.november 2017.

      Cist odkrito,nisem vec niti brala posta,mi je izguba casa,bv mi pisete.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.