Slovenija
25867 ogledov

Veliko presenečenje, kdo je dobil najbolj fanatično podporo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 18:38 10.junij 2018.

    Vse leve stranke so stranke javnega sektorja, ki se nočejo odpovedati neupravičenim privilegijem, ki jih uživajo že kar nekaj let. Tisti, ki misli da so med levimi strankami razlike, se zelo moti ali pa je zelo naiven. Najmanj to je ...prikaži veče vsem skupno, da SDS na noben način ne sme na oblast, ker bodo ogroženi njihovi privilegiji.

  • Avatar praufo
    praufo 20:21 10.junij 2018.

    zame je presenečenje bratušek, pa sej ne vem kako se imenuje njena stranka, ampak kdo lahko voli osebo, ki je zvišala davke, enormno zapufala državo, hotla uvest nepremičninski davek in v bruslu brukala sebe in slovenijo ... pa saj vemo ...prikaži več da je prvorazredni komolčar in samo sebe prepričuje kako je sposobna, ampak resno ne razumem folka, ki da takemu glas

    • popokatopetl 06:10 11.junij 2018.

      Hja ne vem me ni tudi ni kej simpatična. Je imela pa tud mal smole, da je nabasala ravno na krizo in plačevanje Janšatovega zapitka, potem pa nadomeščala trojko, itq ne verjamem da bi kdo drug uspel kej drugače boljše ...prikaži več naredit - če ne bi bi pač trojka.

    • Avatar praufo
      praufo 11:31 11.junij 2018.

      ta famozna trojka je samo časovni odlog, rešuje se z zadolženostjo, krediti na krediti in država je prišla do kritične stopnje 80% bdp, ko se bo sesulo se bo sesulo, niso reševali kot bi morali, pač pa so odlagali ... ...prikaži več naj te popravim, gre za pahorjev zapitek, ki je že na začetku mandata naznanil, "kriza je" ... v kolikor še ni demence je treba uporabit spomin

    • Avatar praufo
      praufo 11:33 11.junij 2018.

      njena predvolilna retorika je bila zdravstvo in upokojenci ... kaj pa kmetje, ki pridelujejo domačo hrano, ki se ne prodaja v trgovinah, kaj pa obrtniki? ... jah nekaj firm, ki dela kljuke za nemške avtomobile, kaj pa če tega ne ...prikaži več bo več v takem obsegu? še enkrat pravim, trojka se je samo prestavila, ne pa sanirala, ampak folk ima prekratke možgane, da bi to dojel

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 18:11 10.junij 2018.

    V Ljubljani je levica dobila največ glasov kaj pa sploh ni čudno saj prav levica obljublja v Sloveniji raj na račun Slovencev!! Stranka pri kateri so tujci pred lastnim narodom bi morala biti prepovedana!! Kako ni sram MESCA prejemati plače,ki ...prikaži več mu jo zagotavljamo slovenski davkoplčačevalci on pa te davkoplačevalce smatra za drugorazredno rajo!!

  • smuc 18:56 10.junij 2018.

    GLEDE NA TO KAJ VSE STA SI PRED SREČANJEM GOVORILA TRUMP IN KIM IN ZDAJ SE BOSTA LE SREČALA. TO GOVORI, DA STA VSEENO VELIKA POLITIKA, KI VESTA KDAJ MORATA STOPITI SKUP. NAŠ UBOGI ŠAREC IN ŽIDAN PA GRESTA NA ...prikaži več IZKLJUČEVANJE, NI JIMA MAR ZA SLOVENSKI NAROD, KI NUJNO RABI MOČNO VLADO, DA BI LAHKO SPREJELI NUJNO POTREBNE REFORME, DA SE NE BI VEČ KRADLO. SKRBITA SAMO ZA SVOJO RT. TO POVE VSE O PETELINŠKU, KI SE JE ZDAJ V RESNICI POKAZAL KAKŠNA RT JE. HINAVEC PA ŠE K MAŠI HODI IN TAM BERE BERILO.

  • komentator50 18:34 10.junij 2018.

    Jaz sem od deklice zahteval,da me mora imeti rada,pa me je sunila v rit,tako da sem še vedno sam.

  • onyxx 17:42 10.junij 2018.

    Glede na volilni izid bi moral predsednik države vztrajati pri tem, da prvouvrščene stranke oblikujejo koalicijo z Janšo, ki je edini sposoben za mandatarja.

    • popokatopetl 06:12 11.junij 2018.

      Janša pa sposoben za mandatarja, kakšne pa kvasiš. Če bi bil, zdejle ne bi imeli problema!

  • perhan63 19:39 10.junij 2018.

    ahahaha smc so volilli okvirji..aahahaha

  • Rudman 19:20 10.junij 2018.

    Trenutno tem volitvan ne verjamem čist nič, bolj prirejenih volitev še v filmu nism videl

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.