Slovenija
7168 ogledov

Gibanje epidemije v Evropi: Posebno opozorilo za Slovenijo!

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 14:14 27.september 2021.

    Ponosen sem na svojega komunističnega PV. Slovenijo je zopet popeljal na zemljevid ta rdečih. Enkrat komunist, vedno komunist.

    • Avatar R_D
      R_D 14:43 27.september 2021.

      Ti in tebi podobni ste jo pripeljali.

    • Gandi123 17:27 27.september 2021.

      R_D državo vodi nesposobna vlada, ne meni podobni!

  • izy 12:42 27.september 2021.

    Koliko plačujemo za to statistiko mesečno?

  • alenka6 14:30 27.september 2021.

    V soboto je bila v centru Ljubljane velika gneča. Po pogovorih sem na hitro zasledila, da so bili večinoma tujci. Ne vem, kako se ob tako ‘groznem’ stanju v Sloveniji dovoljuje vstop tujcem.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 19:48 27.september 2021.

      Veseli smo lahko, da tujci sploh hočejo v našo temno rdečo obarvano državico denar nosit, prav tako pa smo lahko veseli, da mi lahko še kam čez mejo pokukamo.

    • alenka6 20:25 13.oktober 2021.

      Vendar sedaj niso časi za to. Prepričana sem, da si država od tega niti malo ne bo opomogla.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 23:15 13.oktober 2021.

      alenka6 mislim, da je bolj problem, ker mi po svetu letamo, smo temno rdeči in full nizko precepljeni. Lahko smo samo veseli, da nas v tujini sploh še sprejmejo.

    • alenka6 16:25 14.oktober 2021.

      Glede precepljenosti se ne strinjam, glede letanja okoli pa zagotovo. Ne vem sicer od kje ljudem v Sloveniji toliko denarja za vse to.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 19:58 14.oktober 2021.

      alenka6 to od kje folku denar za ves blišč, ki ga živijo, se tudi sama sprašujem, ker v resnici je eno samo jamranje povsod kako ni denarja, pa cela groza zaradi napovedanih podražitev.

  • alenka6 14:28 27.september 2021.

    V soboto je bila v centru Ljubljane ogromna gneča. Večinoma tujci. Ne razumem zakaj se ob taki ‘grozni’ situaciji dovoljuje vstop tujcem.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:45 27.september 2021.

    Želeli smo se primerjati s Švico, pristali smo med najbolj bednimi državami EU.

  • Janez_53 19:58 27.september 2021.

    Slovenija je na repu uspešnosti s korona virusom!Bravo Janša!Tu se vidi sposobnost in strokovnost ljudi v Janševi vladi! Ampak Janša bo najbrž rekel, da je za to krivo ljudstvo, zato ga je treba čimprej zamenjati. Ljudstvo namreč! Menda niste mislili, ...prikaži več da bi Janša s svojo ekipo samokritično priznal, da je zasral na celi črti in da bo zato odstopil? Kje pa, verjetno bo še okrivil Šarca, da je on glavni krivec za fiasko s cepljenjem. Ampak-glavno, da si namešča svoje kadre vsepovsod, kjer je možno!

  • Skipi 14:59 27.september 2021.

    Zaradi vseh teh Facebok doktorjev smo spet izpadli kot zadnji idioti v EU.

    • becar 15:35 27.september 2021.

      A si sebe mislu?

    • Avatar pantani
      pantani 15:39 27.september 2021.

      No, samo idiot lahko napiše tak komentar!!!

    • popokatopetl 15:51 27.september 2021.

      Zaradi Janeza, ne nekih FB doktorjev. On in njegovi tuhtajo predvsem kako epidemijo čimbolje izrabit za skregat ljudi, kar je zadnja šansa za premešat karte pred volitvami na katerih jim zelo slabo kaže.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 19:50 27.september 2021.

      popokatopetl se popolnoma strinjam z vsem kar se Janeza tiče, sigurno pa tudi vsi tej FB dihtarji veliko dreka zamešajo.

  • Avatar R_D
    R_D 14:10 27.september 2021.

    Anticepilci, ste kaj ponosni?

    • Gandi123 14:16 27.september 2021.

      Za razliko od kletnih ovc in kopriv hodimo z ponosno dvignjeno glavo. Ne skrivamo se kot podgane v kleteh!!!

    • Avatar R_D
      R_D 14:46 27.september 2021.

      Ne vem kaj misliš s kletjo. Mi cepljeni se svobodno gibamo povsod. Vi boste pa res kmalu kot podgane ždeli v svojih kurnikih. Me zanima kako dolgo boste še z dvignjeno glavo hodili okoli.

    • Skipi 15:00 27.september 2021.

      Saj ne hodijo z dvignjeno glavo, skrivajo se kot prestrašeni otroci naokog da jih ne bo kdo zalotil.

    • becar 15:35 27.september 2021.

      Na tebe sigurno ne

    • Ender3 18:13 27.september 2021.

      R_D radi mene si, lahko xxkrat cepljen, to, kar pišeš je plod enoumja in daleč od kmečkega razuma. Verjetno, ti je to v ponos, kot tvojim staršem.

  • mirror 13:10 27.september 2021.

    Levičarji, zdaj pa se poglejte v ogledalo. Protesti, ki se izvajajo vsak petek in zdaj še ob sredah samo zato, ker niste na oblasti. To so legla okužb. Lepo pa je od vas, da ste sami ugotovili, da situaciji niste ...prikaži več kos in prepustili vodenje države sposobnejšemu od sebe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.