Zdravje
1625 ogledov

Najbolj trpijo bolniki, ki lahko počakajo, a se njihove težave kopičijo

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 14:18 29.oktober 2021.

    Kakšna smo to država, če v letu in pol nismo uspeli povečati kapacitet za Covid bolnike in prešolati ali zaposliti ustreznega kadra, kljub temu, da je bilo denarja več kot dovolj in da smo po besedah vladne "stroke" v najhujši ...prikaži več zdravstveni krizi do sedaj...?!!

  • bobubob 14:14 29.oktober 2021.

    Kje je sedaj rezultat dela npr. ministrice Milojke Kolar pa še vseh ostalih? Še vedno zdravstvo obvladuje mafija, kot že desetletja doslej, vrste kot desetletja doslej, t.i. nekaznovane malomarnosti kot desetletja doslej.....ni, da ni. Sedaj pa še ta v nebo ...prikaži večnebo vpijoča koronska blasfemija....žalitev zdrave pameti in vsakogar, ki se je navajen preživljati z lastnim delom !! Ampak prepovedati pa upajo vse, kar ne prinaša dobička..... https://www.delo.si/sobotna-priloga/prepovedano-zdravilo/

  • Avatar Leon
    Leon 14:58 29.oktober 2021.

    Najbolj trpi ljudstvo, katerega psihični bolniki vsak dan znova ogrožajo in terorizirajo ! Ubogi narod ,ki nima dovolj poguma in se temu upre .

  • miha91 15:25 29.oktober 2021.

    Na pragu najhujše krize doslej? A ni bilo januarja 600.000 prebolelih (izjava Beovič). Plus milijon cepljenih, ter 350.000 mlajših od 18, katerim korona ni nevarna, čudaško cepivo pa je.

  • Avatar Leon
    Leon 15:44 29.oktober 2021.

    Vsi ti govorniki so medijski nakladači so potrebni socializacije .

  • jezero 07:41 30.oktober 2021.

    Napuh in skrajna požrešnost kroji delo zdravnikov. Sestre pa z minimalno plačo. Odhajajo.

  • Avatar MS
    MS 14:59 29.oktober 2021.

    Na prioritetni listi za hospitalizacijo je moralno in etično da se tiste ki so zboleli a pred tem s svojim neodgovornim in arogantnim obnašanjem ogrožali druge in sebe => uvrsti na koncu liste!

    • Slavko Krizman 15:14 29.oktober 2021.

      fasal sem covid od cepljenega..toliko o odgovornem in arogantnem obnašanju

    • Avatar MS
      MS 16:35 29.oktober 2021.

      E moj Slavko! Če bi nosil masko, držal varnostno razdaljo, si razkuževal in redno umival roke, izogibal se rizičnim osebam se zagotovo nebi okužil! In če bi se še cepil bi zagotovo veliko lažje prebolel to kar si staknil po lastni krivdi!

    • Slavko Krizman 17:30 29.oktober 2021.

      kako naj jaz vem kdo je rizičen še posebej cepljen? wtf ...glede maske in razdalje ... ja sem meu masko...pa zdej kak izgovor boš najdu?

    • Slavko Krizman 17:31 29.oktober 2021.

      in kje si razbral,da sem težko prebolel?

    • Avatar MS
      MS 17:41 29.oktober 2021.

      Razdalja od 1,5 do 2m te obrani vsake okužbe, če pa pri vsem daš kaj na higijeno si 100% varen! Preanaliziraj kje si ga usral in ne išči bedne izgovore! Verjamem da te ta cepljeni ni posilil! Če te pa ...prikaži več je si lahko še kaj drugega fasal!

    • miha91 17:48 29.oktober 2021.

      MS a vi se med sabo v tisti kleti? Pa najbolj pridni pisuni potem dobijo še od Janeza. Janšisti resno niste normalni.

    • Avatar MS
      MS 17:58 29.oktober 2021.

      mihec, kdor mene uvršča med Janšiste je nujen primer za kak tretma na ustanovi Studenec-Ljubljana polje!

    • Slavko Krizman 18:04 29.oktober 2021.

      MS: v službi nimaš vedno možnosti bit na več kot 1,5m ... mogoče tam kjer si ti zaposlen...tko da ne govori nekaj v 3 dni...

    • Avatar MS
      MS 18:27 29.oktober 2021.

      Slavko, bla bla bla, tvoja trditev drži le če delaš v kaki gay javni hiši! Tam to res ni mogoče!

    • Slavko Krizman 18:40 29.oktober 2021.

      pizda si pametn...pejd mal v kakšno proizvodnjo pogledat pol mi pa javi..

    • Avatar MS
      MS 18:46 29.oktober 2021.

      Slavko ne serji! Tudi na tekočih trakih je redko kje razdalja manjša od 1.5m! Si na tekočem traku? Razjasni nam na kakšnem delavnom mestu delaš da z drugimi tako tesno tiščiš skupaj!

    • Slavko Krizman 19:08 29.oktober 2021.

      ma kaj ti bom razlagal,če drgneš svoj prav...itak očitno že vse veš...pa če bi pozorno prebral bi videl,da sem napisal : NIMAŠ VEDNO MOŽNOSTI...a je to dovolj jasno al je to preveč za čezmejce?

    • Avatar MS
      MS 19:23 29.oktober 2021.

      Slavko, torej občasno z nekom tiščiš tesno skupaj! Če ti paše zakaj pa ne! Samo nikar pol ne jamraj! Delodajalec te v to zagotovo ne sili! Razdalja, maske, higijena, cepivo - to so rešitve! Zapomni si to čeprav je zate že pozno!

    • Slavko Krizman 19:34 29.oktober 2021.

      očitno poznaš vsako delovno mesto na svetu....lep večer

    • Avatar MS
      MS 23:39 29.oktober 2021.

      Bodi fajn, pa ne tiši preveč v sodelavce!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.