Zdravje /zdravje/prehrana
38686 ogledov

Najnovejše: Že eno jajce na dan poveča tveganje za to hudo bolezen

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 15:36 19.marec 2019.

    Ha ha zanesljiva raziskava, da je pa vsak dan še 2 vreči čipsa pojedel, pol torte in spil steklenico kokakole pa v raziskavi niso upoštevali. Ali pa 6 hamburgerjev iz Mc donaldsa

  • Majazmaja 15:03 19.marec 2019.

    Neumen naslov, ki ga v nadaljevanju članka ovržete. Ne le pri uživanju jajc, zmernost je potrebna tudi pri pisanju člankov, ker če ne se hitro razvijejo v taka skrpucala, kot jih imate na Žurnalu 24.

  • leonardo 15:03 19.marec 2019.

    Vsaka nova informacija drugačna!? Moja žena pravi: " Če hočeš zdravo živeti ne jej."

    • Avatar praufo
      praufo 17:37 19.marec 2019.

      ... in potem je umrl od lakote, kar je po statistiki zanemarljivo malo skoraj nič procentov ... izredno redka smrt

  • optimist11 15:38 19.marec 2019.

    Pivo, kava in cigareti- kot kaže so bolj zdravi od Jajc.

    • Avatar praufo
      praufo 18:06 19.marec 2019.

      ma od nečesa morš crknit, če so pa to jajca, pa naj bodo

  • kapibara1 19:20 19.marec 2019.

    Pred leti, mi je oče, ko sem ob 2 zjutraj prišel domov in ga zalotil, kako se masti z ocvirki in črnim kruhom, na moj očitek, kaj so mu zdravniki dejali glede bolezni, odvrnil : Lačen pa že ne bom umru... in ni.

  • Avatar praufo
    praufo 17:41 19.marec 2019.

    zakaj pa bi uživali samo jajca? kaj pa kisla fermentirana hrana ali pijača? sirotka, kisava, sok od zelja, jabolčni kis, vino? to se mi zdi odlična kombinacija, ne vem ali naj bo človek vedno lačen, da ne bo umrl zaradi ...prikaži več hrane ampak od lakote ... vi povejte in napišite ker ste strokovnjaki, predvsem pa naštejte katere prehranske dodatke naj konzumiramo, ker ne vemo kam z denarjem, pa bi ga zato porabili

  • Notsocommon 19:05 19.marec 2019.

    Iz tega članka se mi zdi še najbolj nezdravo odlagat vrelo posodo v kateri sm ravnokar spekel jajca na suh časopisni papir.

  • maresem 09:13 20.marec 2019.

    Bluzite, bluzite... Ja, zastrupljamo se vsak dan, še najbolj z vačimi nebulozami.

  • Marcel Pravnik 11:04 20.marec 2019.

    Ena od bivših sodelavk ...prekla suha..., ni jedla tega nič onega, bio...nič mastnega nič jajc na zdravniškem ji ugotovijo slab holesterol presežen za 8 točk. Zato so tako članki čisto zavajanje, ker če bi avtor vedel kaj je funkcija holesterola, ...prikaži več bi vedel da ga je več v telesu tedaj, ko je v telesu tudi vnetni procesi....zato o x jajčkih in vplivu holesterola, ne da bi pogledal celotno sliko zdravstvenega stanja človeka, čist mimo ...

  • Tadej 20:38 19.marec 2019.

    Jajce kot jajce je zdravo, problem je jajce v pecivih in podobno.

  • mph 10:07 20.marec 2019.

    Bla bla bla .... In še to bi dodal, bla bla bla. Desetletja sem pojedel tudi po 10 jajc, celih jasno, na DAN, še posebaj v mlajših in tudi kasneje letih, ko sem se ukvarjal z raznimi športi, holesterol imel ...prikaži več praktično zmeraj normalen.... itn. Neštete študije so razbile mit o temu, da holesterol iz hrane povečuje krvni holesterol. Bo potrebno kaj več kot ena kvazi nova študija, da se bom ukvarjal s tem.

  • Avatar Nefilimma
    Nefilimma 00:27 20.marec 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.