Avto
308 ogledov

Najpogosteje ukradeni avtomobili pri nas

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • badumtss 13:35 27.december 2013.

    ja normalno če je največ teh jajc v sloveniji

  • primc 19:39 27.december 2013.

    ne si želet, da morate biti odvisni od policije v SLO v takšnih primerih...ker jim dobesedno dol visi...

  • Rok Kuserbanj 20:22 27.december 2013.

    http://MegaStoon.Com/?share=237487

  • Oxxo 10:53 28.december 2013.

    Brez zamere @zlatane Ampak kaj ima veze tvoja življenska zgodba in to, da si pretepel 5 policajev s krajami avtomobilov?

  • primc 19:38 27.december 2013.

    sicer sem tole napisal že 100x....so mi ukradli Renault-a in vam povem naslednje...policija sploh ne išče ukradenih avtov....če slučajno naleti na katerega ali pa če ga najde kar sam lastnik...in potem se tolčejo po prsih kako so sposobni...So mi ...prikaži več ukradli avto....sem videl odziv na policiji, da ne bo nič....sem si vzel čas in ga po pol meseca našel sam na drugem koncu SLO - v enem kosu....prijavim policiji in vam lahko samo rečem, da so me obravnavali kot največjega lopova...

  • zlatane 23:16 27.december 2013.

    ko je govor o policiji...meni so pred leti dali eno kartoteko v moj dosje, ki ga je lahko videla vsaka patrulja v sloveniji. to kake probleme sem imel jaz zaradi 5 pokvarjenih policajev, ki so prišli do položajev in do ...prikaži več mene izkoriščali staro zamero, tega si naj nihče ne želi. vsak civilni državljan je dal meni prav, a vsi policaji so dali prav policiji, ker oni si mislijo, da če je uniforma da so bogovi. teh 5 policajev me je kot 18 letnega fanta hotelo pretepsti, da bi bil od vratu navzdol hrom in mi to že v avtu obljubili. na postaji pa sem se jim uprl in jih vseh 5 pretepel, pač bil sem eden najboljših slovenskih karateistov. 18 letnika naredit doživljenjsko hromega, kdo ima torej prav? jaz ki sem se branil pred vozičkom, ali oni v uniformi kot nedotakljivi?

  • zlatane 19:55 28.december 2013.

    vedel sem, da bo padlo tako vprašanje...odgovor...kjer so močni, se delajo ase, ko pa treba ukrepati, pa te naderejo, četudi si sam našel svoje ukradeno vozilo namesto njih...povzetek...policaj ni nič čudnega, da je to najbolj osovražen poklic na svetu...si zadovoljen s pojasnilom?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.