Popotnik
53538 ogledov

Najprej na odvzem krvi, po posebni potni list in šele nato čez mejo na Hrvaško

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:14 27.april 2020.

    Sem raje v lavorju, kot da se pustim tako zajebavat.

  • AnzeSmolej 07:57 27.april 2020.

    S tem bi bodo hrvatje zabili AvtoGol. Kak slovenec bo že šel, ki ima vikend ali pa pavšal v campu. Ampak velika večina se ne bo hotela s tem ukvarjati. Tu je priložnost za druge destinacije, dosegljive z avioni, če ...prikaži veče ne bodo imele tako absurdnih zahtev. Ter seveda upam, da bo itak večina dopustovala v SLO in da s tem najbolje pomagamo in zaženemo gospodarstvo!

  • sam50 08:07 27.april 2020.

    In če bo ta cirkus za vstop na hrvaško dobil zeleno luč,bo pri nas to testiranje sigurno brezplačno,če vemo,kdo so lastniki premičnin in nepremičnin na jadranu.....

  • andrej084 10:03 27.april 2020.

    Mi je zal, ce ne bo mogoce v Grčijo, za Hrvadko pa nadlednje, dokler bo hrvaski minister govoril, da k njim prihajajo Čehi, Slovaki, Avstrijci, ,Nemci,., Slovencev pa niti ne omenja, se lahko sladko je.e. Tako podcenjevanje. Nasi politiki bi ...prikaži več bi bili pa res bedaki, če te razmere ne bi izkoristili- arbitraza.

  • Avatar right
    right 09:28 27.april 2020.

    vi kar razvijajte in tuhtajte, jaz pa že danes odpovedujem rezervacijo na bookingu ker šetali in norčevali se pa ne boste iz nas še nekaj tistih, ki smo mislili obiskati tudi letos vašo obalo. jebite se.

  • minimaxi 16:21 27.april 2020.

    Ko vas hebe, kocke! Janezi smo vam reševali turizem 91-97, pa nismo vredni nič. Sedaj se rešujte s Slovaki, Čehi, Bosanci, Kosovarji in Srbi

  • stilist 12:33 27.april 2020.

    Mene osebno zanima samo tranzit čez hrvaško. Jim ne mislim dati niti centa, razen oderuško cestnino, kateri se pač ne morem izogniti.

  • kapibara1 11:18 27.april 2020.

    Krvni test.. a vsakič za prestop, kajti vikendaši in pavšalci, hodijo v "skokih" na morje... in vsakič se dat špikat..??

  • Vasilij Vasquez 15:39 27.april 2020.

    Kaj mi bo potni list če se pol na hrvaškem okužim od hrvata?

  • tudbognasvečnereši 10:13 27.april 2020.

    Sploh ne vem zakaj se komunajzarji tako razburjate, saj se po vašem globokem prepričanju, vidi da ne boste šli v CRO.

  • Ender3 14:34 27.april 2020.

    Pustimo kockaste,naj svoj turizem rešujejo sami imajo lažno epidemiološko situacijo samo, da bi preživeli.

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 13:06 27.april 2020.

    Grčija je zakon.

  • Jambor 16:51 27.april 2020.

    Pa naj naši to naredijo na meji z Avstrijo in Madžarsko, če tudi gre samo za tranzit. Nalsednji je pa na meji SLO CRO.

  • rogg 21:34 27.april 2020.

    Butec & Butec

  • Ivo 21:35 27.april 2020.

    Letos se lahko hitro zmenimo s Hrvati za arbitraženi sporazum... Veste Hrvati, mi imamo obvezno karanteno 14 dni pri vstopu čez Slovenijo. Do enega tedna nazaj se še državljani nismo smeli čez občine sprehajat, jebiga...

  • jerneja45 21:47 27.april 2020.

    Ja, to pa je zapleteno. Ni ravno fajn, da moraš najprej na vse preglede, da sploh lahko greš iz države, še manj fajn pa je, da boš moral na vse te preglede tudi, ko se noš vrnil v domovino. Isto ...prikaži več bo naredila tudi SLO,če bo s tem začela Hrvaška. Ko greš iz države zahtevajo, da si zdrav in, ko se boš vrnil, boš moral biti tudi zdrav En kup pikanja v žile. 🤦‍♀️

  • Ivo 21:34 27.april 2020.

    Vse nemške turiste, ki bodo šli čez našo državo, na vsaki občinski meji ustavit in testirat na njihove stroške! Preden vstopijo v državo pa 14 dni karantene! Ne boš Janezek, ne da ne boš? Ti preveč glasov iz Nemčije dobiš...

  • rogg 21:35 27.april 2020.

    Fuj novinarji, še kako bojo hrvati radi spuščali turiste brez ukrepov k njim ....

  • mb 07:20 28.april 2020.

    niso resni. 4 članska familija se bo najprej gužvala pred laboratoriji, plačala recimo 100 € za test in potrdilo, ker zakaj pa bi to krila država, potem čakala v koloni na meji najprej zaradi šengena, nato zaradi virusa. Potem pa ...prikaži več si bo še nekdo zmislil, da je potrdilo prestaro, ni v hrvaščini ipd. Me prav zanima koliko ljudi se bo to šlo. In če ima recimo samo nekaj 1 000 ljudi protitelesa bodo samo ti lahko šli na Hrvaško. Zmagali so. Lahko zaprejo apartmaje in hotele

  • Žurnalček 07:33 30.april 2020.

    Hrvatarji kot podrepne muhe ! Sedaj se najde en Capelli , ki 2 % ne šmirgla WHO , ki je jasno povedala , da taki potni listi ne smejo obstajati ! Hrvati odjebite , pa še naprej lažite o številu ...prikaži več okuženih ! Če mislite , da boste s takimi lažmi koga prevaral se hudičevo motite samo tožbe si lahko nakopljete !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.