Zdravje
2725 ogledov

Najstnik prodal ledvico, končalo se ni dobro

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 11:24 12.januar 2019.

    Avtor članka B.B., saj vem, da velika večina piscev člankov zelo rada uporablja "simbolične fotografije", ki pravzaprav povedo o piscu predvsem to, da nima idej oziroma mu je malo mar, kaj si bralci mislijo o tem. Ampak - vi pa ...prikaži več ste zmagali! Ob članku o LEDVICAH pripopate fotografijo POSEGA NA NOGI!!! Čestitam, mojster!

  • lynda 23:28 27.maj 2022.

    Gospe Marialadrimaholyclinic@gmail.com gospodje, ki se zanimajo za daritev ledvic za denar, bi morali poslati pošto Marialadrimaholyclinic@gmail.com prodal sem svojo in bilo je vredno, da sem lahko kupil hišo in začel svoje podjetje kupijo ledvico za €800000 euro

  • lynda 23:28 27.maj 2022.

    Pozor Cilj je seznaniti širšo javnost, zdrave moške in ženske. Koga zanima Takojšnje darovanje kostnega mozga, testakula in 100% resni ledvični kostni ledvični jetrci; kontaktni e-pošto; Clevelandclinicmanagement@gmail.com ker jih imamo veliko bolniki, ki trenutno potrebujejo presaditev ledvic. Poiščite priložnost, da ...prikaži več prodate ledvico za denar za financiranje Kupili bomo vaše ledvica za 800.000 € Jetra: 600 000 EUR Jajčniki: 300000 EUR Kostni mozeg: 500000 EUR imamo tudi zdravila Vib / aids ultr

  • lynda 10:59 28.maj 2022.

    Gospe Marialadrimaholyclinic@gmail.com gospodje, ki se zanimajo za daritev ledvic za denar, bi morali poslati pošto Marialadrimaholyclinic@gmail.com prodal sem svojo in bilo je vredno, da sem lahko kupil hišo in začel svoje podjetje kupijo ledvico za €800000 euro

  • lynda 16:09 28.maj 2022.

    pričevanje, pričevanje!! !!! Želim biti priča, kako Bog dr. Pedro mi je pomagal pri operaciji ledvic. Sem Lynda iz Španije in sem prodala nefrologinjo bolnišnici Pedro za 1.000.000 €. Potem ko sem izpolnil obrazec in sprejel pogoje, sem bil operiran ...prikaži večriran v ZDA, klinika Holy Madrina, imajo tudi podružnico v Evropi na Nizozemskem in v Turčiji ,, Preden sem se bal, da je to prevara ali bom imel izgubljeno življenje, ampak ne, imajo najboljšo celovito zdravstveno izkušnjo in po operaciji sem zahteva

  • Avatar Evhiraenna
    Evhiraenna 23:22 11.januar 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v ==> www.3xDate.top

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.