Slovenija
10018 ogledov

Največ nepoštenih praks med trgovskimi akcijami

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 14:54 10.oktober 2017.

    Mercator da naj bi podpiral slovenske proizvajalce? A vi to resno? Redno kupujem v Mercatorju in slovenskih izdelkov je vedno manj! Trgovci so vedno bolj neprijazni in police vedno bolj prazne. Živim na meji z Italijo in še malo, pa ...prikaži več bom začela nakupovati pri njih!

    • Snežinko 07:30 11.oktober 2017.

      Mercator ima (pričakovano glede na lastnika) vedno več hrvaških izdelkov, ne pa slovenskih. Slovenskih je vedno manj. Žalostno.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 22:11 10.oktober 2017.

    Spar velikokrat zavajajoce oznacuje akcijske izdelke. Velikokrat se mi je zgodilo, da sem opazil akcijo za doloceno znamko, kupil izdelek, popusta pa ni bilo. Potem so mi rekli, da je popust sano za dolicene izdelke te znamke. In ko sem ...prikaži več sel pogledat, je res v zelo drobnem tisku pisalo, da samo za par izdelkov. Grdo. Pa se zlozeni so vsi na enem kupu. Zavajas nje cist.

    • Snežinko 07:31 11.oktober 2017.

      No, dogaja se tudi, da imaš akcijo "plačaš 3, dobiš 4" na koncu pa po izračunu vidiš, da bi bilo ceneje, če bi kupil 4 posamične izdelke. To so leta nazaj ugotovili že pri ZPS.

    • Tejč 10:24 11.oktober 2017.

      Spar velikokrat sploh nima vseh akcijskih izdelkov vnesenih v svojo bazo, tako da je nuja pri njih na koncu preveriti račun, če so bili vsi izdelki pravilno obračunani. Da ne omenjam tega, da za potrebe akcij velikokrat zvišajo osnovno ceno izdelka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.