Zdravje
7556 ogledov

Največja napaka, ki jo v vročini delamo vsi

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 09:56 19.avgust 2018.

    Take idiotizme s toplo vodo sem pa že večkrat slišal, ampak jaz bom vseeno ostal pri mrzlem piru, ker me odžeja in osveži! Če me ne osveži ta prvi, me pa zagotovo ta drugi...

    • mph 16:25 19.avgust 2018.

      Pir je pa čisto druga zgodba, verjetno res ni bolj grozne pijače na svetu kot topel pir. :-) Vse ostalo pa sem sam testiral desetletja, pijem mlačno do toplo. Noro kako deluje.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 11:10 19.avgust 2018.

    čvekajo neumnosti od dolgčasa, pil bom mrzle pijače in briga me za te buteljne

  • Stephanie_Morton 15:24 20.avgust 2018.

    Moj najboljši bratranec zasluži $ 279 / uro na računalniku. Že štiri mesece ni delovala, toda prejšnji mesec je njegovo plačilo znašalo 31925 $, ki je samo nekaj ur delalo naa prenosnem računalniku. poglejte to spletno mesto ... ..... ❥❥❥ ...prikaži več❥ ❥❥❥❥ ❥❥❥ www.Internet43.Com

  • mph 14:42 19.avgust 2018.

    Nič novega, pač veliko tega ne ve. Kot npr. če nimajo klime doma radi na veliko zračijo non stop, da ohladijo stanovanje. :-) Kot otrok in mlajši sem ja pogosto mrzlo, večino življenja pa mlačno vsaj.

  • matermila 12:04 19.avgust 2018.

    Ne bluzite.

  • Onlytime 22:31 19.avgust 2018.

    Jaz se pa strinjam s člankom. Res je, pijača s sobno temperaturo blagodejno vpliva na organizem, pa še telo jo prej uporabi, kot ledeno mrzlo, ki se mora na poti do želodca in v želodcu, najprej primerno segreti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.