Slovenija
5765 ogledov

Največji poraženci evropskih volitev

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alfagirl 09:37 27.maj 2019.

    Levica bi verjetno dobila kakšnega poslanca, če ne bi imela za nosilko liste tako zoprne ženske.

  • Janez_53 10:24 27.maj 2019.

    Luka Mesec, če ne veš, kje se je zalomilo, bi se moral vprašati, kaj počneš na tem položaju. Postaviti na prvo mesto osebo, ki se pači na vse mogoče načine, izraža nenehno nestrpnost in ne zna povedati nič pametnega, je ...prikaži več osnovna napaka, ki si je ne bi smeli privoščiti!

    • leonardo 13:45 27.maj 2019.

      Ja Janez, spet sva enakih misli! Že od vsega začetka nam je vsem popolnoma jasno, razen levim, ki vlečejo ta voz, da ne bo uspeha dokler se bo ta oseba pojavljala kot njihova maskota.

  • Majazmaja 10:46 27.maj 2019.

    Levica postaja vedno bolj bedna stranka, čeprav je na začetko kazalo dobro. Postajajo nadležni kot SDS in Luka zoprn kot Janša. Norma Korošec pa izgleda kot iz neke grozljivke ...

  • Silva Drevensek 11:38 27.maj 2019.

    ne ve kje se je zalomilo,ja dragi moj siti smo obljub in laži

  • miho 10:00 27.maj 2019.

    Jaz pa vem, kje se je pri levih strankah zalomilo, ampak ne povem. Dam le hint: Južna Amerika.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 11:53 27.maj 2019.

    Luka zalomile so se vaše laži kaj vse ste obljubljali na koncu pa nič od tega! Ko pogledam Violeto sem sit politike in volitev!! Ženska je napihnjena,da se bo zdaj zdaj razpočla!! Erjavec upokojenci so vas prebrali kot odprto knjiho ...prikaži večo nikoli se niste borili za njih zgolj za lastne žepe zato me sploh nebi čudilo,če bi na naslednjih volitvah odšli po poti Golobiča in Viranta!! Verjetno boste na vrsti sedaj vi in Cerar!!

  • Avatar Krško1477
    Krško1477 11:52 27.maj 2019.

    Kje se je zalomilo? Tvojemu tastaremu je prezgodaj prišlo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.