Magazin /magazin/vip
23858 ogledov

Največja rana Jana Plestenjaka: "To me boli in mori"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 07:56 25.september 2023.

    Druzina je lahko polna ljubezni in mirnosti ali pa prazna, morda nasilna, ampak jan to je firma. S konstantnim kriznim menedzmentom. Kot svobodni umetnik, ne vem ce pri 50ih se ti to da. Mogoce pa, kot clooney. Sam z jamranjem ...prikaži večm babe dobil ne bos. Zenske ne marajo zagrenjenosti.

    • fuckZ24 12:03 25.september 2023.

      Kdo jo pa ima rad? Sem imel pred 20+ leti eno babo, ki jo je non-stop nekaj bolelo. "Čir iz dvanaesterca prešao na trinaesterac" v besednjaku Jeremije Lešina iz AF. Še sam sem skoraj zbolel od tega. Pa stalno je ...prikaži več nabijala z nekimi problemi. Jasno, da sem se je rešil. Kdo pa hoče cele dneve poslušat jaz, jaz, jaz...

  • Harrison 07:17 25.september 2023.

    Ja Jan, za dober in trajen zakon, moraš imeti željo in pa jajca. Če si že prvo imel, drugega definitivno nimaš.

  • fuckZ24 08:01 25.september 2023.

    En, Plastični, za babo imet je treba jajca imet. Pa treba je sestopit z oblakov. Idealne babe ni. Pa nobena ti ne bo špilala mame. Pojdi na eno psihianalizo. Mogoče bos izvedel, kaj je tvoj problem z babami. Ljudski glas ...prikaži več pravi, da si mamin sinek. Zna biti nekaj na tem.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:39 25.september 2023.

    Jan,v zdajšnih časih ljubezni ni,sploh pa zate,ker si slaven,češplje bi te rade samo izkoristile,pa malo star si za mlade,hehe

  • pri.notarju 07:20 25.september 2023.

    Jan oprosti direktnosti, ampak to je cena tvojega bodycounta. Lah si kdorkoli, a z vsako novo crtico v resnici tvoja vrednost na trgu pada. Velja za oba spola! Ne bi varal zaradi sebe, ne zaradi nje? Jaz jaz jaz, kaki ...prikaži več ego, joj V prvi vrsti ne varamo zaradi ljubljene osebe, da je ne ranimo ker hocemo da je najsrecnejsa. Temu vzporedno se zase ne. 100% podpis pa glede opazanja projektov. O tem se na glas premal govori.

    • Grof 08:34 25.september 2023.

      Oholost ne pozna meja, 1x na leto si se izprdil, pokasiral, nato pa jagal babe, in kaj bi rad, malo dete, …..

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 13:19 25.september 2023.

    Dva tipa ne moreta naredit otroka..lahko ga samo posvojita..to bi pri 50 letih pa že vedel tudi on.

    • fuckZ24 08:14 26.september 2023.

      Pa saj je imel ene babe. Od kje zdej to, da je gej?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:02 26.september 2023.

      Same neplodne stare babe je imel zato da ni bilo preveč očitno da je kar je

    • fuckZ24 09:14 26.september 2023.

      To se ne bi strinjal. Jaz se spomnim enih mladih.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:34 26.september 2023.

      Ivana spagna mlada???

    • fuckZ24 10:58 26.september 2023.

      Ma ne. Je imel tam ene frkljice. Pa Kajfež je bla tud mlada. Samo takrat je bil tud on še piki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.