Slovenija
22 ogledov

Nakup vozovnice za metro pretrd oreh

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 12:17 02.april 2014.

    Jest sem prvo karto za vlak v ITA kupil v Meštrah, sem lepo stopu za šalter in povedal kaj rabim, v minuti sem mel karto plačal 20.000 lir in šu ča. Zdej je verjetno še bolj simpl, sam kak jezik ...prikaži večk treba znat, čudno pa mi je ker je mladina non stop na compih, smrtfonih in tablicah da ne zna vsaj par besed jezikob sosedskih držav. Naš nono je vedno ponavljal, človek bi mogu govorit vsaj 5 jezikov, drugače je najbolj da se drži doma.

  • Zdene Iskra 17:47 02.april 2014.

    Nono ti je verjetno rekel, da bi MORAL znati tudi slovensko in ne "mogu"..

  • Johan Spohan 08:00 02.april 2014.

    In kje so slovenski mladci kupovali vozovnice za podzemno železnico. Ali v Krškem, Tržiču ali Lendavi?

  • Žurnalček 08:06 02.april 2014.

    Jaz sem prvič videl avtomate za vlak v Benetkah, ko sem že kupil karto na šalterju. Drugič sem v Milanu prosil Italijana, da mi pokaže , ker sem se bal , da mi bo požrlo denar , jaz pa ostal ...prikaži več brez karte. Pokazal, za nazaj sem pa že sam kupoval., še za kolo zraven. Če nikoli prej ne vidiš , ne moreš znati.

  • Žurnalček 20:44 02.april 2014.

    Ja pa še to je treba povedat : KARTO MORATE NA PERONU ZOPET POTRDITI NA DRUGEM MANJŠEM AVTOMATU , tudi če ste je kupili na šalterju !!!!!!!!ČE TO NE NAREDITE , JE ISTO KOT DA BI SE VOZILI BREZ KARTE in je kazen 60 €.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.