Slovenija
4714 ogledov

Nakupovanje v Ikei je nočna mora. Komaj čakam, da pride v Ljubljano!

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alinka 21:38 08.februar 2017.

    imava kuhinjo iz ikee. Že 1x preseljena-torej v celoti razstavljena in nazaj sestavljena, pa ni čisto nič narobe z njo, tudi 3m dolga drsna omara z vrati iz stekla je iz ikee in je boljša kot marsikatera višjega cenovnega ranga, ...prikaži več pa še bi lahko naštevala. Tudi v ikei moraš vedeti kaj je vredno kupiti. Mizica za v dnevno recimo je pa katastrofa, ampak za 25€ že vnaprej veš, da ne moreš pričakovati neke kvalitete.

  • OneCent 06:33 09.februar 2017.

    Prva varianta bolj drži.

  • Harrison 06:51 09.februar 2017.

    Bliža se čas obnove oz. zamenjave in jaz se bom podal prvo v iste proizvajalce, če so še na trgu in pogledal, če se da kaj kupiti. Je pa res tudi to, da se življenjska doba izdelka podaljšuje tudi z ...prikaži več primerno uporabo in vzdrževanjem. To zadnje je v minimalnem obsegu.

  • Harrison 06:52 09.februar 2017.

    +++++++++++++++

  • Avatar olor
    olor 07:43 09.februar 2017.

    Ne vem če je v Ikei kaj bolje, ampak v Lesnini in njihovimi podizvajalci monterji je prav tako živa groza. Seveda, prodajalci vam prodajo vse, a monterji so pa druga zgodba in pod črto je slab ugled vseh.

  • MižiMaži 08:15 09.februar 2017.

    Avtor David Jug...Fajn bi blo da bi v popolnosti razkril avtorje cele štorije...vse trgovine...poimensko....Da še ostali bralci ne pademo na iste limanice...

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 10:48 09.februar 2017.

    Kaj hoče tale dingo ošopani povedat?

  • Avatar krojac
    krojac 10:54 09.februar 2017.

    Tudi jaz imam slovensko pohištvo.v Spalnici,dnevni sobi,kabinetu in v predsobi je izALPLESA V kuhinji pa iz GORENJE.Če se ne naveličaš pogleda zdrži skoraj za celogeneracijo.Prednost je zmeraj v kvaliteti - ne v ceni.Zmontirano je bilo hitro in kvalitetno ...prikaži več monterji prijazni.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:11 09.februar 2017.

    v kuhinji se kuha in se prej uniči to je itak ,poceni kuhinja ki sem jo kupil za silo ,ko sem začel družinsko življenje ,se je razpadla do amena v cca 4 letih,zdaj sicer imam kuhinjo od Bivšega Garant Polzela ...prikaži večla in je že cca 10 let brez napake ,za Gorenje in Svea nisem imel dovolj kapitala ,samo pa vem da V Ikei raje kuham na stolu kot da stran denar mečem

  • jaka8 00:42 27.junij 2022.

    [URL=https://kuhinje-erjavec.si/]kuhinje po meri[/URL]

  • Harrison 06:48 09.februar 2017.

    ALPLES - samo rečem lahko: kapo dol ! Vse kar imamo od njih je všečno, bilo cenovno ugodno in je še danes takšno, kot pred 25 leti, ko sem to kupoval. Za nameček sem vse sam sestavljal, ker se mi ...prikaži več pač dogaja, kot pri otroku Lego. In če bom kdaj menjal to njihovo pohištvo, ga bom zato, ker se ga bom naveličal gledati in ne zato, ker še komaj skup stoji. In enaka pohvala tudi za kuhinjo iz Svea Zagorje. Za razliko od Alplesa v dnevni in spalnici, se ji po 25 letih vidi, da jo že malo matra vendar, če odmislim obrabljen rob pulta in obledele fronte omaric stoji še vedno vse tako, kot takrat, ko je bilo novo.

  • Avatar olor
    olor 11:06 09.februar 2017.

    Sponzoriranec od Ikee. Drugače si ne morem razlagati.

  • fr123 14:10 08.februar 2017.

    mal si oglej koliko ima ikea garancije,recimo kuhinja !!!25let!!!

  • fr123 14:11 08.februar 2017.

    mal si oglej koliko ima ikea garancije,recimo kuhinja !!!25let!!!

  • McClain 09:49 08.februar 2017.

    velik plus za Ikeo: zaloga takoj, ogromna siroka parkirisca ki jih ne premore nihce od slovenskih trgovcev, garaze, siroki veliki cikreti, spage, papir za zavijanje in vse ostalo kot garancija ki se resuje nekonfliktno, kar je super. Kvaliteta pa poden, ...prikaži več stiskajo te boge slovake da so dovolj lime ne morejo dat v eno spufano mizo. Za morda 20% vec dobis v italiji popolnoma lesene kose, ki nimajo hrbtisca iz popendekla, ki razpade ob vsakem premiku celo popolnoma prazne omare, ki se itak ze torzijsko zvija za 15 stopinj v vse smeri. KvalitetA v Ikei je disaster, zato torej tudi cena. Pa se sam moras vse naredit, kar je lahko zabavno, v korist pa le trgovcu, ki na enem sleperju pripelje 500 miz namesto70... Zatorej-spet predrago. Razrezejo, dodajo vrecko z okovjem in sraufi in posel je koncan.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:30 08.februar 2017.

    IKEA ,samo še en rufut več

  • rogixl 11:17 08.februar 2017.

    Tile v GA kuhinje so na splošno velike perle. Mene sigurno ne vidijo več. Sem doplačal dodatno zavarovanje, ko pa je prišlo do reklamacije sem se pa moral močno pogajati, da sem vsaj nekaj dobil povrnjeno, čeprav bi mi morali ...prikaži več dati novo kuhalno ploščo, glede na to, da se je pokvarila v garancijskem roku, strošek popravila pa je bil prevelik, nove plošče pa mi niso mogli dati, ker je med tem proizvajalec propadel. Niso hoteli niti slišati, da bi mi dali vsaj enakovredno.

  • bostjanpodk 13:29 08.februar 2017.

    Nisem tako bogat, da bi kupoval pri Ikei. Sva naročila kuhinjo v RPS Velenje, 5 tednov čakalna doba-sprejemljivo montaža,vnos v ceni nama to prav OK. Sedežna pri Slo proizvajalcu boljše za ta denar nisva najdla, spalnica SLO proizvajalec, malo dražja ...prikaži več ampak tako je če hočeš, da je vredu. Delal skoraj 20 let v lesni industriji tudi za Ikejo smo delali pa vem kakšna roba je v Ikeji. Premalo zaslužim, da bi kupoval vsakih nekaj let novo pohištvo zato, da bi se hvalil da imava nekaj novega.

  • h3o 15:16 12.februar 2017.

    to so taki nakupi, ko kupiš 1x ali 2x v življenju, kar pa delaš prvič pa nikoli ne uspeš. To so razni nakupi za avto, pohištvo , tam kjer ne veš kaj moraš paziti. Sej iti po kruh ni problema ...prikaži več kaj? Zato ker to počneš pogosto. Ampak zakaj pa niste šli pogledati malce v trgovino JYSK? Kar imajo razstavljeno, imajo v skladišču, torej prideš tja si ogledaš kupiš in zmontiraš, f

  • alibaba 15:17 09.februar 2017.

    Seveda je treba vse 100% vnaprej plačat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.