Slovenija
33610 ogledov

Naliv, kot ga še ni bilo, zaradi vdora vode evakuirali 300 ljudi

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:10 30.september 2021.

    Vlada je na dopisni seji že sprejela odlok s katerim prepoveduje več kot 30 ltrov dežja na dan po m2... Vsi, ki bodo kljub temu poplavljeni, si bodo morali kupiti napihljiv plastičen čoln za eno osebo po ceni 399 evrićev ...prikaži več za kom. Napihljivi čolni so testirani in imajo garancijo pet let...Če vam čez par dni "spusti dušo" boste pač kupili drugega..Dobavitelj kot vedno "veseli fantje z mehiških plaž...

    • Boschtjan Zupanchich 08:25 30.september 2021.

      A se nisva mi2 videla nekje že ... ? :-)

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:40 30.september 2021.

      A si že nazaj iz poškodbenega ?!...:))

    • Boschtjan Zupanchich 08:50 30.september 2021.

      Hmmm, poškodbenega ... poškodbenega česa ? A oddelka ? Hmmm , ... tam sem bil ... predlani. A se že toliko časa nisi oglasil na sedaj res Nora24 ? Ker, če se še dobro spomnim, si tudi tam hodil, še ...prikaži več do pred nedavnim, ... mar ne ? :-)

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:56 30.september 2021.

      Tam me ni že več kot leto dni, so mi dosmrtno ukinili račun + še za sto let po smrti... Sedaj niti ne bi mogel tam več komentirati...imam preslab želodec..;)

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:59 30.september 2021.

      Ah, ja, sedaj vem kaj misliš, res sem se pred kratkim prijavil z drugim računom ampak so me po desetih minutah ukinili, ker sem žalil dela in osebnost njihovega kumunističnega desnakarja, svetega JJ

  • popokatopetl 09:32 30.september 2021.

    Policajem je nujno omejit uporabo vodnega topa, tole je šlo čez vse razumne meje

    • Avatar Minovak
      Minovak 10:25 30.september 2021.

      Tebi pa delat nepotrebno zgago, še premalo vas je namočil.

  • Avatar Leon
    Leon 07:59 30.september 2021.

    Tudi narava se je pridružila množici protestnikov proti diktaturi .

    • matermila 08:17 30.september 2021.

      Še Bog ni več,kar je bil nekoč.Je zamudil kako uro ali dve.G.Mladen Delić bi rekel: i nebo plače zbog ovih idiota.

    • Boschtjan Zupanchich 08:24 30.september 2021.

      Ja, ampak tudi naravo regulira Bog , ker jo je samo On Ustvaril.

  • zdrej 09:14 30.september 2021.

    A kdo ve, kje bi lahko pogledal količine padavin (mm oz l/m2) za posamezen kraj oz. merilno postajo po Sloveniji? Na ARSO strani nekako ne najdem teh podatkov.

    • Pepe007 09:42 30.september 2021.

      Na http://vreme.arso.gov.si/napoved/Ljubljana/graf klikneš zgodovina meritev in izbereš padavine. Za zadnja dva dneva. Torej http://vreme.arso.gov.si/podatki/Ljubljana/padavine.

    • zdrej 10:05 30.september 2021.

      Hvala, sem našel. Je kljub navodilom bilo treba malo poiskati, ker zgodovina meritev je puščica v krogu poleg kraja.

  • Boschtjan Zupanchich 08:27 30.september 2021.

    Še nebo je jokalo zaradi umrle Katje , ki ji ne bi bilo treba umreti zaradi cepljenjskih strupov!

    • Avatar jate
      jate 12:51 30.september 2021.

      res je...R.I.P. Katji...škoda da ni voda odnesla odgovorne na čelu,potlej bi bil praznik

  • Dusan12 09:37 30.september 2021.

    Leon, da si vražjeveren, mi je jasno, imel si priliko nekoč govoriti z menoj, pa si se že takrat malo nerodno izražal, že imaš parcelo na britofu, upam, da bo takrat jokalo nebo in Janša, ki ga sovražiš tako kot ...prikaži večt tvoj pokojni fotr tebe……

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.