Slovenija
251 ogledov

Namestitev beguncev v Sloveniji: "Problem so politiki in ne občani"

Komentarjev 135
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 16:03 25.februar 2016.

    Ljubljana že itak pobere levji delež vseh kreditov in stroškov ki nastanejo zaradi prenapihnjenega JS. Kaj pa je takega v Ljubljani, kar drugje ni? Saj res, multikulturnega okolja ni.

  • Zmago 17:09 25.februar 2016.

    Mogoče boš ti dobil enkrat ORNG po betici. Kaj bi le vi v čefuristanu če ne bi ROPALI celotne Slovenije ??? Ko me bo baba naslednjič vlekla v žabarijo-ćefurijoj bom jo raje enkrat po tvojem navodilu ORNG po betici !!

  • jakec1575 17:27 25.februar 2016.

    Ta je dobra, da *efurji ropajo to državo. poglej se enkrat listo podjetij na slabi banki. Bosanci, srbi, hrvati, makedonci, bolgari so ti gradili bloke, kopalnice, cetse po celi državi za mizerno placilo pod 2€ na uro. nekateri se danes ...prikaži več niso videli na tisoce neizplacanih €. Neonazi lepo, da si se razkril. D sobote na Kotnikovi bom ze zdrav. Se vidiva.

  • franjo 08:07 25.februar 2016.

    To ni strah pred neznanim. Ljudje se zavedamo kaj se bo zgodilo politiki pa ne.To je masa neobvladljivih ljudskih množic. Zahtevali bodo vsemogoče. Kernjihove zahteve ne bodo uresničene bodo začeli z nasiljem. Tako se lahkorecimo dvesto migrantov ...prikaži večv zažene v Lidl in ga izpraznejo do konca. Kaj lahko tunaredi vojska ali policija? Nič.Dvesto ljudi ne moreš dati v zapor saj se zadajpojavi že novih tisoč. Državljani se še predobro zavedamo kaj se lahko zgodizato pa nas je tudi strah in to upravičeno

  • malonaokoli 08:22 25.februar 2016.

    če bi bili begunci ali prebežniki kristjani, bi ne bilo problemov ! pa ne morete v krščansko-ateistično deželo vsiljevat na tisoče vernikov, ki živijo v neskladju z našimi zakoni. Kdo se bo komu prilagajal, vas vprašam ? in zakaj se ...prikaži več moramo sploh prilagajat, če tega ne želimo ? Kdor potrebuje delovno silo naj jo poišče z javnim razpisom. Islamisti se stoletja pobijajo med seboj in z vsemi. Jaz si ekstremnih sprememb v svojem kraju ne želim. Islam ima ekstremno moteče prepovedi.Ne hvala. Sprejmem samo kristjane.Pa če tudi sam nisem vernik nikomur.

  • Avatar praufo
    praufo 08:58 25.februar 2016.

    Ti Borut očitno ne verjameš, si očitno tak kot eni v parlamentu, recimo Hanžek in podobni. Zatiskate si oči pred kriminalom, ki se bo dogajal. To seveda ne pomeni, da so vsi taki, ampak med njimi so tudi taki. Nekatere ...prikaži več države imajo zakonodajo, ki predvideva za take primere izgon. Kaj pa pri nas ? Pa tudi če bo izgon, bo škoda že narejena, da ne govorimo o posilstvih, kjer je storjena nepopravljiva škoda. Ta folk nima in ne bo imel kaj počet cel dan. In kaj bo delal ? Hmm ... pa počakmo, da tudi takšni dojamejo kaj pomeni multikulturnost. Imamo ene ta zapečene že po dolenjskem in vsepovsod po sloveniji, pa vidmo kako multikultura deluje.

  • jakec1575 09:17 25.februar 2016.

    Vam dam super analogijo. 200 000 dnevnih migrantov je v Ljubljani. sami izkoriščevalci Ljubljane. Hodite v Ljubljano v službo zaradi boljše plače. Prihajate vsak s svojim avtom in na rovaš tega vlečete še potne stroške. Uničujete zrak Ljubljane s svojimi ...prikaži več dzili in benciranji. Serete in ščijete v Ljubljani. Odpadke mečete v Ljubljani. Glavarino pa odpeljete v svojo občino. Če ste iz male občine in vam večino denarja požre uprava občine vam jaz nisem kriv. Migrant nima avta, prinese svoj denar, serje in ščije pa enako veliko kot vsi dnevni migranti. Če vas zamenjamo, se del služb sprosti za Ljubljančane in nekaj jih ostane tudi za migrante. V mestu bomo dobili sirsko, afganistansko in perzijsko gostilno. Mater, ne vem če ni to boljša izbira. zaradi 6 otrok tak pogrom. Mene bi bilo ornk sram. res. Revščina v glavi. Bi rekel, da je strah pred neznanim, pa ne verjamem. V Sloveniji je še vedno doma majhnost in ruralnost. S pravimi kmeti, ki zivijo z zemljo ruralnost nima nic. To so odprti lju

  • pisava 09:23 25.februar 2016.

    K nam bodo prišli polpismeni migranti, ki bodo zaprosili za azil. Kaj bo Slovenija počela z njimi. Najprej se bodo morali naučiti slovensko, tudi srat bodo morali po naših skretih ampak ne mimo ali v kot. Kako bodo ti ubogi ...prikaži več muslimančki prenašali zvonenje cerkvenih zvonov. Se bomo mi morali prilagoditi njihovim zahtevam?

  • stanekos 09:30 25.februar 2016.

    Imaš prav. Mar nimamo dovolj že svojih polpismenih osebkov, katerih edina formalna izobrazba je potrdilo fara o opravljeni birmi?

  • KOJAK 09:35 25.februar 2016.

    hmmm... zadnjič sem bil na eni vaški veselici, šele zdaj sem se zavedel da sem v bistvu bil MED MUSLIMANI, pa čeprav se je predvajala goveja muzka. Obrezanci so scali vse naokrog veselice, za drevesi, v grmovju, za gasilskim domom... prekleta banda

  • kapibara 09:52 25.februar 2016.

    Vse te pluse, bi dobili njim bližnjim in razumevajočim državam.. ne moreš kamele pri polarnem medvedu, naučit rib lovit.. kot ne "polarca" , da si zalogo vode pripravi..

  • Mahi 10:02 25.februar 2016.

    Kdo pa misliš, da je zavrnjen s strani Nemčije in Avstrije? Miroljubni in izobraženi migranti z doktorati ipd. ali polpismeni podivjani mladci, ki so do sedaj splali samo s kozami in ovcami.

  • DmC 10:06 25.februar 2016.

    Lahko jaz?Zažgali so šotore v Brežicah- ali se to ne šteje,jih je baje zeblo ali kako?!Rop bencinske in lokalov- Ne vem če se šteje so se baje ustrašili policistovNapad na policistko in dva policista in tudi kakšen ...prikaži več vojak,ki jim je stregel se najde vmes- opa ni bilo v režimskih medijih potem tudi to ni.Pol miljona jih je šlo baje čez mejo in verjetno vsi z potnimi listi in seveda neponarejenimi,celo tista dva terorista,ki so ju ujeli v Avstriji.NE zmotil sem se nič ne morem naštet slabega o njih,moja napaka.

  • malonaokoli 10:47 25.februar 2016.

    Spoštovani novinarji, jaz bi prosil da končno pripeljete za okroglo mizo odločilne politike te države, od vsake stranke predsednika, predsednika vlade DZ,DS in predsednika države in vsak v 10 minutah obrazloži državljanom, brez filozofije in strankarske reklame, brez populizma in ...prikaži več nesramnosti, preprost razumljiv odgovor državljanom. Kako boste Koran integrirali z Demokracijo in Človekovimi pravicami spola, rase, vere. Državljani želimo jasen odgovor, kako boste tujce podučili in zahtevali od njih, da spoštujejo naša pravila obnašanja in kulturo oblačenja.Kajti nedopustno je da bomo vtrce, šole in javni prevoz prilagajali zahtevam iz Korana. Kje boste postavili mejo dopustnega na javnem prostoru, da ne pride do konflikta na ulici, šoli, službi? Kje bo imela mesto vera in kje svoboda ? Ali pa boste to prepustili času in ulici ? Kaj čakate ? Oni so že tu in še jih pride ogromno.

  • lucija.cestnik 11:10 25.februar 2016.

    Eni se bojijo migrantov, drugi pa tele majhne skupine omejenih protestnikov. Pa Janše seveda, in domobrancev. Kot Slovenec z izrazito neslovenskim priimkom naj povem, da se ne bojim ne za mojo službo ob prihodu migrantov, ne za mojo eksistenco v ...prikaži več tej državi, če na oblast pridejo desničarji. Večina, ki se "pali" na to temo, je "internet huliganov". Na vseh protestih skupaj nekaj sto ljudi, približno enako število se je javilo za prostovoljno pomoč migrantom. Dve zanemarljivi družbeni skupinici ... Na povprečni nogometni tekmi Prve lige je več ljudi. Vsi ostali dlje od komentiranja niso prišli ... Strah ima pa velike oči.

  • h3o 11:13 25.februar 2016.

    ja in še to me zanima, če muslimani sledijo koranu, zakaj ga ne cenzurirajo, ker če ga ne bodo so odgovorni za vsako nasilje. Koran bi morali vsaj cenzurirati ker je v nasprotju s slovensko ustavo, če ne v celoti ...prikaži več prepovedati! Ker ISIS dela točno tisto kar izhaja iz te knjige.

  • stanekos 11:32 25.februar 2016.

    Kolega, ti si patološki lažnivec... Jaz bi pa tudi uredništvo prosil, da naredimo okroglo mizo in da mi povedo, brez 'populizma in nesramnosti' (ta je dobra, ja, fuzl), kako bomo naredili to državo naprednejšo, brez kvazi domoljubov, tistih katolibanov z ...prikaži več eno in edino resnico, kako bomo na podeželje spravili vse cerkve, pa n aj jim tam nonstop odzvanjajo zvonovi v glavi.Kakšno bo sožitje med delomrzneži, nestrpneži, primitivci, tistimi, ki verjamejo, da je Biblija ena in edina in tistimi, katerih pogled seže več kot ograje okoli svinjaka?Tistimi, ki bi nas spet radi pognali v miselnost srednjega veka.Bo šlo?

  • sprehajalec 11:34 25.februar 2016.

    Ne gre se za danes, gre se za prihodnost. Ker Arabcev je zaradi demografske bombe danes 500 milijonov, od tega jih je 3/4 mlajših od 30 let. Nimajo ne dela ne možnosti česarkoli tam doli. Vsak mlad Arabec danes želi ...prikaži več v Europo. Če bi Slovenija imela takšno stopnjo rasti prebivalstva kot Sirija od leta 1950, bi bilo danes Slovencev 10,2 milijona. Irak je imel leta 1920 3 milijone, danes 32,6 milijona. Slovencev bi bilo torej danes z isto stopnjo naraščanja 10,9 milijona. To je torej samo predhodnica v Arabskem svetu je desetine in desetine milijonov mladih brez kakršnekoli prihodnosti. Vidijo jo le v Europi. Kaj to prinaša nam, ko še sami nimamo služb za mlade ljudi. Bomo pa uvozili tisoče Arabcev in spremenili Slovenijo v Bejrut v najslabših časih? Zato se gre in zato je treba vztrajati, nobenega, ker doli ženska nima nobene besede glede rojstev. 5-8 otrok na socialno, ki jih bodo potem tukaj vzdrževali tisti, ki so še plačilno sposobni? Zakaj pa

  • StrelaBesna 11:43 25.februar 2016.

    Slabo mi je, ko berem vaše butaste komentarje, v katerih kažete vašo umsko omejenost in nesposobnost kritičnega razmišljanja. Kakšno "našo kulturo" naj bi spoštovali? Kulturo prodanih duš, butcev, omejencev? Sprehajalec navaja in kopira podatke o nekih številkah in govori o ...prikaži več tem, da bodo odžirali službe. Butec kot je se ne vpraša, zakaj ni služb in kdo je za to odgovoren. Med ovce vržejo magično formulo "gospodarska kriza" in vsi zagrabijo. Ja kriza, ampak zakaj pa? To ovce ne zanima več. Namesto da bi šli stavkat pred parlament ali sodišča, ko oproščajo kradljivce, ki so krivi za stečaje in bedo v gospodarstvu, tule blejajo proti migrantom in beguncem. Se grem stavit, da če bi bili ti beli in bogati, bi jim že prisegali zvestobo na kakšnem stadionu in jim lizali riti. Marš banda hinavska zavedena!

  • jakec1575 11:46 25.februar 2016.

    Vidim, da je moja primerjava dvignila prah. Pa gre le za virtualno primerjavo. Trenutno je znano, da je v EU izginilo vsaj 10 000 otrok, ki je samih na poti. V prostitucijo in se kam. To je pa vredu, ne. ...prikaži več V Sloveniji je trenutno zaprosilo za azil okoli 150 ljudi, ker imamo itak najbolj rigorozno azilno zakonodajo v Evropi. Migrantski tokse bo ustavljal na morju. Ta pogrom zaradi 150 ljudi in 6 otrok pa je citsti rasizem, nacionalizem in maloumje s plašnicami na očeh. In pač eni ste taki. Za tvojo statistiko pa le nekaj. Ko kdorkoli doseze zivljenski standard ima 2 oz. manj otrok. tvoja statistika v razvitem svetu pade. Sam poznam pakistansko druzino v Londonu in sta le 2 otroka. podobno njihovi prijatelji. Sirci so sekularni. Tvoj strah je odvec. Zaradi 5 norcev, ki se skrivajo med begunci ne bomo pomagali 1000? Maloumje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.